ELİFİM KOLLARIMDA SONUNDA......

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 29 Haziran , 2011, 15:52:54

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
MAŞALLAH ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN SİZİ  :amin:
GÖZÜNÜZ AYDIN, RABBİM ELİFİNİZE SAĞLIKLI,MUTLU,UZUN ÖMÜRLER VERSİN, HAYIRLI EVLAT OLSUN İNŞALLAH  :amin: :amin:

burcu MELEK

CANIM KUSURA BAKAMA GEC GÖRDÜM EEEEEEEEE ARTIK ANLARSIN COCUKLU OLUNCA  FAZLA ZAMAN OOLMUYOR  ;D ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN MAŞALLAH MELEYİNE BOSUNA SANCI CEKMEKTEN KORKUYORUM DEMİŞTİN KORKTUGUN BASINA GELMİŞ NEYSE SEZERYAN İYİ OLMUŞ YOKSA ZOR CIKARDI TOMBİŞ KIZIN  :laughing7:  :laughing7: CANIM BOL SÜTLÜ VE GECE UYUYABİLECEGİN GÜNLER DİLİYORUM  ;D

susanna

canim benim massallah supanallah sanada kizinada
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
hayirli ugurlu evlat olur insallah zamanla elifin emdikce sutunde artar uykusuzluk bile tahammul edilir olur
agzindan nazar duasini eksik etme canim
uykulu gazsiz bol sutlu gunleriniz olsun insallah

ponçik

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 29 Haziran , 2011, 15:52:54
Arkadaşlar elifimi 27 haziran pazartesi günü 4 saat uzun süren suni sancılara dayanamayarak spinal anestezi sonucu sezeryanla dünyaya getirdim 51cm boyunda 4110g ağırlığında,en sonunda doğurdum yani ;D ;D Rabbim sizlwerede nasip etsin ,dua ve desteğiyle her daim yanımda olduğunuz için çok teşkkürler.............
.   
Gozunaydin canim hayirli olsun Allah anali babali buyutmek nasip etsin

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Allah RAZI OLSUN HEPİNİZDEN KIZLAR ,acaip kötüyüm akşam sabaha kadar agladı 3akşamdırrda böyle  gaz sancısı var sanırım yavrum uyuyamıyor okadar uzuluyorumki,Rabbim şifasını veriri inşallah  :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Haziran , 2011, 16:59:04
Allah RAZI OLSUN HEPİNİZDEN KIZLAR ,acaip kötüyüm akşam sabaha kadar agladı 3akşamdırrda böyle  gaz sancısı var sanırım yavrum uyuyamıyor okadar uzuluyorumki,Rabbim şifasını veriri inşallah  :amin:

kiyamam  :opucuk: karnini ovustur annesi birde maden suyundan biraz damagina sür bakalim ama gazi hafif alinmis olsun oda iyi geliyo diyolar gazina

kolik aytenim rahatsızlığının adı her bebekte oluyormuş,yenı doğum yapan arkadaslarda bilirler çok şükür geçici sadece gece uykusu yok ağlama nöbetlerine giriyor işte ,
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Ezocan84

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Haziran , 2011, 17:10:19
kolik aytenim rahatsızlığının adı her bebekte oluyormuş,yenı doğum yapan arkadaslarda bilirler çok şükür geçici sadece gece uykusu yok ağlama nöbetlerine giriyor işte ,

canim sütün geldimi? sezeryanla süt biraz daha gec geliyor, dogal dogum olmadigindan.. bebe sütü veriyormusun? aslinda bu gaz icin cay alabilirsin eczaneden

burcu MELEK

kızlar gaz için aile hekimim bana zinco diye bir ilaç önerdi ilaç deyil bitkisel yag karısımı bende ilk geceler hiç yatamadım aile hekimimde ogluna kullanıyormuş hem bitkisel hemde cok güzel dedi bir verdim benim kız masallah hemencik düzeldi sırtını hiç sıvazlamıyorum memeyi verip hop yataga cünkü o ilac alttan pırt yaptırıyor  :laughing7:  :laughing7:  ve cok rahat masallah uyuyor tavsiye ederim

ezocanım sütüm artmaya basladı çok sükür evet azda olsa bebe sütü kullanıyoruz çünkü az bişey sarılığı var ve onu atması lazım beslenıp ,sarılığının yukselmemesı lazım
burcum karnını gerıye cekıp ayaklarını kaldırıyor gaz sancısı oluyor resmen ağlama nöbetlerınde gunduz uyuyor ama gece ne yapsak,doyursakta ,altını alsakta yok yok yokkk hep aglıyor krize girmiş gibi gazı cıkıncada uyuyor ama işte sancısı oluyor yavrumun bu cumartesı cocuk doktorunda randevumuz var zaten

burcu MELEK

canım bende randevuya gittim ama doktoru 15 günlükken baslayacagoı bir ilaç veriyor . sen bence dediyim ilaca bir bak ve eczaneye sor o sana anlatınca için rhat kullanırsın hiç bir yan etkisi yok içinde melisa yagı rezene yagı daha 5 tane mi felan yag var bukadar. hatta bişeş itiraf edeyim sezeryanda gaz olunca sancı yaptı bana bende kullandım süper o0ldu   :laughing7:  :laughing7: 

Ezocan84

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Haziran , 2011, 17:25:30
ezocanım sütüm artmaya basladı çok sükür evet azda olsa bebe sütü kullanıyoruz çünkü az bişey sarılığı var ve onu atması lazım beslenıp ,sarılığının yukselmemesı lazım
burcum karnını gerıye cekıp ayaklarını kaldırıyor gaz sancısı oluyor resmen ağlama nöbetlerınde gunduz uyuyor ama gece ne yapsak,doyursakta ,altını alsakta yok yok yokkk hep aglıyor krize girmiş gibi gazı cıkıncada uyuyor ama işte sancısı oluyor yavrumun bu cumartesı cocuk doktorunda randevumuz var zaten

canim ilk baslarda her cocuk farkli oluyor, gece gündüz bilmiyor bebekler.. sen gece uyumuyorsa ilgilen bebisinle, gündüz uyudugunda sende yat uyu.. rabbim yardim etsin, ilk bebek cok zor oluyor ama üstesinden geleceksin merak etme, annelik rabbimin bize verdigi bir nimet  :icon_thumright:

Ezocanım 3 gündür 0 uykuyla ayaktayım gündüzde hiç uykum olmuyor yada yavrumu sık sık emzırmek için uyuyamıyorum sarılığı çıktı çünkü bikaç gun sonra gıtcez ozamana kadar atlatır inşallah, uyumam ben sorund eğil Rabbime binlerce kez şükürler olsun sağlık sıhhat versin yavruma yeter sadece bu gaz sancısını atlaksak kıaymıyorum çok aglıyorr ağlamamak için zor tutuyorum kendımı

burcum sağolasın tatlım ya dediğini deneyeceğim gercekten çocuğa bişey olcak ağlamaktan yoksaa mosmor oluyor bazen

burcu MELEK

canım fazla aglarsa göbeyi şişer cocugun ilerde kötü sonuçlar oluyor cok aglamasıda hoş deyil kıyamam elife inşallah yardımcı olur onada duru kardesine oldu cünkü

Ezocan84

canim hic korkma merak etme bebegine hic birsey olmaz.. uyumam önemli degil diyorsun ama uykusuzlukta stress gibi birsey sütün cekilir, fazla kafana birsey takmadan bunlari atlatacaksin.. biliyorum herkes banada söylerdi, ben her korktugumda susturamadigimda doktora kosardim  :laughing7: ama simdi biliyorumki birseycik olmuyor, sarilikta cogu bebekte oluyor, benim oglumdada vardi ve 1 hafta sonra gecti..