ELİFİM KOLLARIMDA SONUNDA......

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 29 Haziran , 2011, 15:52:54

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Arkadaşlar elifimi 27 haziran pazartesi günü 4 saat uzun süren suni sancılara dayanamayarak spinal anestezi sonucu sezeryanla dünyaya getirdim 51cm boyunda 4110g ağırlığında,en sonunda doğurdum yani ;D ;D Rabbim sizlwerede nasip etsin ,dua ve desteğiyle her daim yanımda olduğunuz için çok teşkkürler.............
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

derbeder

gozun aydin canim,

doguramiyorum diye diye dogurdun sonunda  :k06:

Allah hayirli omurler versin minik Elife  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Aytii

canimmmmmm  :opucuk: gözün aydin  :flowers: çok sevindim  kavustun Elifime sonunda  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: masallah benim prensesime  :nazar: :love9: kilosuda iyiymis  :nazar: kurtulduguna çok sevindim Allah anali babali büyütsün  :amin:

Shadowqueen

Tebrikler tatlım, maşallah tosuncuk Elif'e  :nazar: :nazar: çok üzmeden geldi annesine. Darısı bizlere inş.   :amin: :amin: Sağlıkla büyüsün fıstık  :nazar:

doruk38

gözün aydın balımmm. Allah uzun sağlıklı ve mutlu ömürler versin sizeee. maşallahhh.

Allah razı olsun kızlar çok sağolunndarısı hepiniizn başına inşallahhh :amin: :amin: :amin:arkadasın dediği gibide doğruramadım hala,ne zaman doğuaracağım derken sonunda doğurdummm :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

aydinays

Canım benim allah uzun ve güzel bir ömür versin elif bebeğe. Maşallah elif bebeğe kilosuda iyi.  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

hemşommm çok sağol hep dua ederdın dsend benım iin Alah razı olsun canım darısı basına inşallahh

xxcansuxx

AYYYY GELDİ Mİ BEBİŞİN GÖZÜN AYDIN TAZE ANNE... SAĞLIKLI,HAYIRLI BİR EVLAT OLSUN İNŞAALLAH  :amin: :amin:
MAŞAALLAH  :nazar: :nazar: BEN SANCIN GELDİ DE Mİ GİTTİN YOKSA O GÜNE Mİ RANDEVU VERMİŞTİ DR MERAK ETTİM BEKLENEN SANCI GELMİŞ MİYDİ  :icon_scratch:

oslemturgay

gözün aydınnn cennet kokulu elifine bol sütlü sağlıklı güzel ömürler dilerim. :flowers:

suzannn

GÖZÜN AYDIN TEBRİK EDERİM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN SAĞLICAKLA İNŞALLAH

laracroftt

oh oh oh maasallah maasallah kılosuda ıyıymıs ıyı beslemıssın annesı :)  allah uzun omur versın saglıkla analı babalı buyusun ınsallah   :nazar:  ısmıde guzelmıs ısmıyle yasasın :)

°•.ℓανιηуα.•°

canımmmmmm..... nihayet kavuştun meleğine. çok merak ediyordum seni yaaa... bi baktım doğurdum yazmışsın. Allah analı babalı büyütsün,sağlık sıhhat versin canım benim.. iyi bak elifimize....  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

cnm gözünaydınnnnnnnnnnnn :opucuk: :flowers: bevişinle bi ömürr saglıklı mutlu olursun inşallahhh :amin: :nazar:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

asya81

canım gözün aydınnnnn  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: allah analı babalı büyütsün inşallah  :amin: daha güzel günlerinide görün :amin: :amin: :amin: