arkadaşlar T veya Y şeklinde rahim kısırlık ve düşük sebebi çok şükür bulundu ne

Başlatan "<<<ZEHRA>>>, 26 Haziran , 2011, 14:45:04

« önceki - sonraki »

"<<<ZEHRA>>>

kızılar bir ameliyet olup düzeltecekler benim rahmimi ne olur eğer böle sorununuz varsa bu çok önemli bir neden miş ben 3. düşüğümden sonra bulundu sebebi sebep te buymuş işte

bebişim616161

hm cnm benm annemin rahmi y seklindeymiş ve ondan dolayı tüm çocukları 6,5 aylık doğuyor ben basta olmak üzeri diğer iki kardeşim

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

zehracım çok şukur kı dusugun sebebı bulundu rabbım en kısa zamanda tekrar saglıklı evlaat nasıp etsın   :amin:       

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 26 Haziran , 2011, 15:06:52
    zehracım çok şukur kı dusugun sebebı bulundu rabbım en kısa zamanda tekrar saglıklı evlaat nasıp etsın   :amin:       

canım şükür çok sağol tatlım

suzannn

inşallah başarılı bi operasyon sonrası sende bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın canım inşallah benimde nedenleri bulunur önümde koskoca 6 ay var

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 27 Haziran , 2011, 10:16:06
inşallah başarılı bi operasyon sonrası sende bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın canım inşallah benimde nedenleri bulunur önümde koskoca 6 ay var
İnşallah canım benim hayırlısıyla :flowers:

KasrıCinan

bitanem çok sükürki bulunmus sebebi çok sevindim bundan sonra hersey iyi olacak artık sen merak etme :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Canım çok şükür ki sebebi belli olmuş. İnşallah sağlıklı bir ameliyat sonrasında bebeğine kavuşursun canım. Bundan sonra herşey daha güzel olacak. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Shadowqueen

Zehracım senin adına sevindim en azından düşüklerinin sebebi bulundu, umarım ameliyattan sonra kısa sürede güzel haberlerini alırız ve sağlıkla gelir bebişin  :amin: :amin: :amin:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Haziran , 2011, 19:17:17
bitanem çok sükürki bulunmus sebebi çok sevindim bundan sonra hersey iyi olacak artık sen merak etme :opucuk: :opucuk:
Allah razı olsun  kuzum Valla ne diyeyim hayırlısı artık şükür ler olsun Rabbime

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 27 Haziran , 2011, 20:21:07
Zehracım senin adına sevindim en azından düşüklerinin sebebi bulundu, umarım ameliyattan sonra kısa sürede güzel haberlerini alırız ve sağlıkla gelir bebişin  :amin: :amin: :amin:
İnşallah canım zaten hemen yazarım buraya dua edin bana... :k06:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Haziran , 2011, 20:00:21
Canım çok şükür ki sebebi belli olmuş. İnşallah sağlıklı bir ameliyat sonrasında bebeğine kavuşursun canım. Bundan sonra herşey daha güzel olacak. :amin: :amin: :amin:
sağol kuzum Allah razı olsun ne olur dua edin bana  :opucuk:

banu_fth

canım çok güzel bir haber bu .. en azından tedavisi var ve Allah izin verirse meleğine sağlıklıca kavuşabiliceksin inşallah .

güzel haberlerini bekliyorum canım .. Güzel kalpli arkadaşım . senin duaların da kısmet oldu benim bebeğime .. benimki de sana inaşllah .  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sorunsuz bir ameliyattan sora sorunsuz hamilelik dilerim sana tatlım .. Allaha emanet ol.  :amin: :amin:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: eylül_üm - 30 Haziran , 2011, 19:34:49
canım çok güzel bir haber bu .. en azından tedavisi var ve Allah izin verirse meleğine sağlıklıca kavuşabiliceksin inşallah .

güzel haberlerini bekliyorum canım .. Güzel kalpli arkadaşım . senin duaların da kısmet oldu benim bebeğime .. benimki de sana inaşllah .  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sorunsuz bir ameliyattan sora sorunsuz hamilelik dilerim sana tatlım .. Allaha emanet ol.  :amin: :amin:

Allah razı olsun kuzum dualarını esirgeme bitanem olurmu öptüm seni

banu_fth

tabiki canım benim ne demek . ben de öptüm . Allah sağlıklı bi şekilde iyi sonuçlarla ameliyatının geçmesini ardından çok bekletmeden de meleğinin müjdesini bize vermeni nasip etsin inşallah ..  :amin: :amin: :nazar: