Ayşe'miz 2. bebişe Hamileee, Eymen Cagan'a Kardeş Geliyor :)

Başlatan ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●, 23 Haziran , 2011, 00:23:32

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Samsunlu Ayse, eymenin Annisi hamile kizlarrr :) Ikinci bebis yolda 5 haftalik.  :love9:
Kayinvalidesini kaybettigi gün Adet olmaliymis (15'inde) olmamis,
bugun test yapmis Iki cizgi cikmis :) henuz doktora gitmemis, ama kendi hesabina gore 5 haftalik henuz :)  :hello2: :hello2: :hello2:

bitter

Ayşecim buradan da kutlayayım. :opucuk: Allah hayırlı mübarek etsin.Hayırlı,sağlıklı bir evlat dünyaya getiririrsin inşallah :)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

23 Haziran , 2011, 01:39:07 #2 Son düzenlenme: 23 Haziran , 2011, 01:57:46 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
AYŞECIM ÇOK GUZEL BIR SURPRIZ OLDU  :hello2: :hello2: :hello2: AYŞECIM TEBRIK EDIYORUM :flowers: :opucuk:  EYMEN ABİ OLUYOR  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN  :amin: ÇOK SEVINDIM CANIM  :hieyt: :hello2: :muzz:

hüzünden_gelme

:love9: :love9: :love9: :love9:

tebrık ederım canım sağ sağlım kavusursun inşallah meleğine  :opucuk:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hieyt: :hieyt: MASALLAH ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN SAGLIKLI SIHATLI KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN AYSEEE  :hello2: :hello2: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

miray

TEBRİK EDERİM AYŞECİM  :flowers:
ŞAŞIRDIM SÜRPRİZ Bİ HABER
EYMEN PAŞAMIZ ABİ OLUYOR   :nazar: :hello2:
RABBİM SAĞLIKLI HAMİLELİK GECİRMEYİ VE HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN CANIM
kayınvalidenin vefatınada cok üzüldüm
başınız sağolsun
rabbim mekanını cennet eylesin  :y25:

Aytii

aaaaaaaaaaaaaa soklardayim suanda  :-ooo hayirli olsun Aysem tebrik ederim  :flowers: :opucuk: Eymen abi oluyo demek  :love9: :love9: çok sevindim sen düsünüyodun ikinci de olsa diye  :hello2:

ponçik

:love9: çok sevindim canım , hayırlı olsun
istiyor muydunuz peki benim gözümden kaçmış heralde :laughing7:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ALLAH KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN

HAYIRLI OLSUN AYŞE ;)

BU ARADA KAYINVALİDENİN DE MEKANI CENNET OLSUN :sad1:

HASRET!M S@N@

ORNA

asya81

✿گสЯเ_ќĮż✿

AAA ŞOK OLDUM RESMEN  :-ooo :-ooo :-ooo
HAYIRLI UĞURLU OLSUN ARKADAŞIM.RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN  :amin:  :nazar: :nazar:
BU ARADA BAŞIN SAĞOLSUN KAYINVALİDENİNDE MEKANI CENNET OLSUN  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Dilara Ebrar

ne kadan güsel yaaaaaaaaa.hayırlı olsun bende istiom 2.yi hemencik bakalım.ilkini pırtlatalımda.ama ne güsel yaaaaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...