BENİMDE BEBİŞİM DÜNYAMIZA GELDİ NİHAYET

Başlatan hümeyra_t_e, 22 Haziran , 2011, 14:35:41

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

slm arkadaşlar 13 haziranda doğum yaptım 9 gün odu bebeğimi kucağıma alalı..normal doğum sancım geldi 10 dk ya düşünce dr gittim çok bekledik 3 dk ya düştü ama bebiş kanala kafasını yerleştirmemiş dr çok uğraştı normal olsun die ama sezeryan oldu...ama sez okadarda kötü değilmiş ben çok korkuyodum ama toparladım..bebeişim 3320 kg doğdu sağlığı yerinde emzirdim uyuyo şimdi çok tatlı teyzeleri :love9:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Canım benim hayırlı uğurlu olsun,maaşallah size :nazar: Rabbim sağlık sıhhat versin,darısı bizlerin başına inşallah :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

TEBRIKLER CANIM :flowers:  :nazar:

ALLAH ANALI BABALI BUYUTMEYI NASIP ETSIN  :amin: HAYIRLI EVLAT OLSUN INSALLAH  :amin:

derbeder

canim bende seni merak ediyordum, cunku en son geldiginde 39. haftanin icindeydin sanirsam. gule gule buyutun insaAllah, Rabbim hayirli yazgilar yazsin yavrucuguna  :love9: darizi biz bekleyenlere insaAllah.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Aytii

Tebrikler canim hayirli olsun  :flowers: bizde seni merak ediyoduk hiç haber alamayinca :) sevindim oglusuna kavusmana  :opucuk: bol sütlü günler diliyorum  :nazar: :love9:

özgemm

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Güle güle sağlıkla büyüt bebişini canım
darısı başımıza inşallah

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: derbeder - 22 Haziran , 2011, 14:38:14
canim bende seni merak ediyordum, cunku en son geldiginde 39. haftanin icindeydin sanirsam. gule gule buyutun insaAllah, Rabbim hayirli yazgilar yazsin yavrucuguna  :love9: darizi biz bekleyenlere insaAllah.
:amin: :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

tebrikler canım.allahım sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat eylesin.çok sükür kurtulmussun.masallah  size  :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

...ŞehzadEfe...

hayırlı uğurlu olsun allah hayırlı evlat olmayı nasip etsin  :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

hümeyra_t_e

çok sağolun arkadaşlar giemedim nete işte çocuk olunca bide sez olduğu için anca bakabildim...güzel dileklerinz için çok tşk

*•.¸♥gonca♥¸.•*

tbrkler caanımm çok sewindimmmmmmm darısı bizlereeeeeeeeee :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

ยรlคภ๓คz göภlüm

Allah bağışlasın. sağlıklı,hayırlı bir çocuk olur inşallah

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gozunaydin cnm hayirli evlat olsun insallah  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

afracım çok sevindim gülüm maşallah size  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
eee artık kuzucuğunun resimlerini koyda bakalım  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
adını ne koydunuz bu arada

HASRET!M S@N@

tebrikler canım gözün aydın allah analı babalı büyütsün inş :nazar: :nazar:en kısa zamanda fotolarını bekliyoruz