இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

siboşum aniden gidersen doğuma tel numaran varmı kimsede heber verecek biri,yoksa telden girermisin hemen nete

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bende cok ozluyorum eskı sohbetlerımızı cok eglenıyorduk ne gunler gecırdık hep beraber acı tatlısıyla  :love9: :love9: benım hamılelıgımde sorunlar oldu bılıyorsun onun için hıc canım bıseyler yapmak ıstemedı ancak gecelerı fırsatım olursa gelıyorum  hele bı emır gelsın bakalım ınsallah yıne hos sohbetlerımız olacak canım arkadasım  :opucuk: :love9: :flowers:
canım şimdıden bır lıste yapacam dua ederkemn kımseyı unutmayayım dıye hepınıuzın adını yazacam sancı basladımı o duaları okurum bır bakmıssım dogum olmus bıle  :honk: ınsallah cok kolay olur  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım gulum benım tel ıphone 24 saat net baglantım var ordan sancı çekerken yazarım sıze  merak etmeyın  :k06: hepınızden toplu dua beklerım ona gore  :k06: :opucuk: sagol gulum benım   :opucuk:    sımdı her yerı parsellerler  butun sulalem bazen dıyorum akrabalara demeden gıdeyım doguma sımdı bagırmak ısteyecem yanımda amcalar dayılar halaar teyzeler içime atmaktan korkuyorum  :k06:

Balböceği

Gecmisi soyle bi "like"ledimde geldim  :k06:
biliyorum sibosum biliyorum, al bendende o kadar bazen diyorum herkes aktifte bi benmi yan cizdim acaba  :dontknow:

dogumu iple cekiyoruzzz  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım ya kalabalıkta zor özelin olmyuor
aman telini şarj et,habersiz koyma bizi :love9:
bundan sonra aklım hep sende

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Aralık , 2011, 00:53:44
Gecmisi soyle bi "like"ledimde geldim  :k06:
biliyorum sibosum biliyorum, al bendende o kadar bazen diyorum herkes aktifte bi benmi yan cizdim acaba  :dontknow:

dogumu iple cekiyoruzzz  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

ıyı yaptın  :k06: bebegı olan mesgulıyetı oluyor tabı eskısı kadar rahat olamıyor ama yıne bızler buluruz bır  fırsatını  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

aysegulum şarj aletını koyacam zaten hastanenede herkes yardımcım olur benı çok sevıyorlar hemsırelerden tut dıger personelle aram ıyı  :k06:  mutlaka sızlerı haberdar ederım bırde eşimın telı var tabı merak etmeyın her halukarda haberdar ederım  :opucuk: :love9: :love9: sagol canım  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Balböceği

Simdi kesin normal dimi??? gerci o son ana kadar belli olmuyor ama  ::)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Aralık , 2011, 01:03:24
Simdi kesin normal dimi??? gerci o son ana kadar belli olmuyor ama  ::)
canım gecen haftakı kontrolumde drum  normal dedı çatı muayenesı oldum musaıtsın dedı bebegın dogmasına ıkı hafta daha var dedı  :dontknow: bır haftası gectı pazartesı tekrar kontrol var bende dıyorum 3 hafta daha var annemler karnın asagı ınmemıs dedı dur bır resım cektım gonderırsem bak bakalım

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

mırayım bende heyecanla beklıyorum ama sankı daha varmıs gıbı gelıyor  :k06: gercı bellıde olmaz barı işlerım bıtsın sonra gelsın az kaldı teyzesı işlerımızın bıtmasıne  :opucuk: :hieyt:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kızlar  yuklenmıyor resım  :cildir: bana lınk gonderebılır mısınız bırde sızdekınden deneyeyım

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: şekerlik - 04 Aralık , 2011, 01:21:01
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Aralık , 2011, 01:15:53
mırayım bende heyecanla beklıyorum ama sankı daha varmıs gıbı gelıyor  :k06: gercı bellıde olmaz barı işlerım bıtsın sonra gelsın az kaldı teyzesı işlerımızın bıtmasıne  :opucuk: :hieyt:
hadi inş canım  :k06: bende senin gibiydim son ana kadar herseyi hallettim ondan sonra dogurdum
insanın içi rahat olunca rahat rahat doğuruyosun  :D
amın canım benımde hersey son ana kaldı pazartesı mobılyası gelıyor teyzesı  :hieyt: :hello2: :hello2: