இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım ben cok istıyorum tek sorun eltımın bebegının adıda muhammed esımle dusunuyoruz ne yapcaz dıye  ::) eltımde bır kere bıle benı ne aramıs ne de sormus kayınvalıdem benı sevıyor dıye konusmuyormus benımle kendı bılır  :-\ sımdı ısmı koyarsak sorun yapar mı bılemıyorum  :dontknow: yada  mırayın dedıgı gıbı ahmed olacak  ::) bırde yusuf var dusundugumuz sen ne dusnuyorsun yusuf hakkında gulum  :opucuk:

xxcansuxx

eltinin bebeğini düşünerek koymuyorsun ki bu isim ona sahipli değil istiyorsanız koyun... zaten 2 ismi bir kullanırsın muhammed emir diye genelde öyle oluyor eee o bebeğinde 2.ismi aynı değildir... herkesde sizden alışır muhammed emir diye seslenilir bir sorunda olmaz önüne lakap takma adına hani amca çocuklarda aynı isim olunca başına lakap takılıyor ya o olmaz yani güzelde olur...

emire yakın olmasa ben emin isminide seviyorum peygamber efendimizi hatırlatıyor...

yusuf ismini de çok seviyorum sibelim...  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

HAKLISIN CANANIM ESIMI IKNA EDEBILIRSEM KOYABILIRIM BENDE SENIN GIBI DUSUNUYORUM MESELA MUHAMMED EMIR DERKEN SANKI MUHAMMEDE EMIN GIBI OLUYOR COKDA YAKISIYOR  :love9: AİLEDE BIR EMİR İSMİ YOK EMİN BILE VAR YANI SULALE GENIS HERKESDE EN AZ IKI UC ISIM VAR BENDE ARTIK İÇİME SINENI KOYACAM INAN KARNIMDA SEVERKEN MUHAMMED EMIR DIYESIM GELIYOR INSALLAH HAYIRLISI OLUR GUZEL FIKRIN İÇİNDE SAGOL CANANIM  :opucuk:
YUSUF ISMI İÇİN BIRDE SOYLE BISEY DUYDUM  NE KADAR DOGRU BILMIYORUM ADI YUSUF OLANLAR HUZUNLU OLUYORMUŞ ACABA YUSUF ADI ETKILIYOR MU BIR FIKRINIZ VAR MI CANLAR  ::)

xxcansuxx

benim etrafımda yusuf olan bebek olsun büyük olsun hiç şer şor insanlar değil dediğin gibi isimden dolayı olabilir böyle çok hatırnaz, mazlumlar, herkes tarafından seviliyorlar... bebek olan 2 tane biliyorum sarışınlar veee çok kanları tatlı ama bilmiyorum arkadaşlarda fikirlerini paylaşsın ben öyle görüyorum  :dontknow: :dontknow:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Kasım , 2011, 08:08:50
benim etrafımda yusuf olan bebek olsun büyük olsun hiç şer şor insanlar değil dediğin gibi isimden dolayı olabilir böyle çok hatırnaz, mazlumlar, herkes tarafından seviliyorlar... bebek olan 2 tane biliyorum sarışınlar veee çok kanları tatlı ama bilmiyorum arkadaşlarda fikirlerini paylaşsın ben öyle görüyorum  :dontknow: :dontknow:
çok tesekkur ederım canım  :opucuk: yusuf ısmının anlamına bakınca ınleyen ah eden cıkıyor yınede aklımda olacak  keske ruyama gelse deseler kı şu ısmı koy dıye boyle olmuyor muhaammed ılk tercıhım  :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

26 Kasım , 2011, 03:53:33 #575 Son düzenlenme: 26 Kasım , 2011, 03:58:19 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
   MERHABA OGLUM  :opucuk:
ZAMAN KISALIYOR KAVUŞMAMIZA COK AZ KALDI  :amin: :hello2: :muzz: :hieyt: ANNECIĞİN ÇOK HEYECANLI AMA BELLI ETMEK ISTEMIYOR NEDENSE  ::) OLSUN YAVRUM BUNLAR COK GUZELŞEYLER  :love9: :love9:

BUGUN EYUP SULTAN HAZRETLERINE GITTIK OGLUM RABBIM KABUL EDERSE DUAMIZI YAPTIK ADAGIMIZI YERINE GETIRDIK  :amin: ÇOK SUKUR KI RABBIM BU GUNLERI BIZE GOSTERDI  :amin: RABBIM OLMAYANLARA DA NASIP ETSIN :amin:İÇİM ÇOK RAHATLAADI GERIYE DIGER DUALARIMIZIDA YAPTIK MI ARTIK ANNECIGIN HAZIR OLACAK SENIN BULASMAYA  :love9: :hieyt: :opucuk: OGLUM SENI ÇOK SEVIYORUZ BABAN SUREKLI SOYLUYOR EMIRIMI ÇOK SEVIYORUMM INSALLAH ANNENE BABANA HAYIRLI BIR EVLAT OLACAKSIN  :amin: ANNEN  İŞLERINI YAPMAYA YETİŞTIRMEYE CALIŞIYOR  :hello2: :hello2: INSALLAH YETIŞIR  :amin: ::) ÇOK OPUYORUM  :opucuk: :opucuk: GORUSURUZ TEKRARDAN ALLAHA EMANET OL BALIM  :amin: :hello:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

29/11/2011 salı

canım oglum hayatımın anlamı merhabalar  :opucuk: :love9:
annecıgın bugun yıne senı gordu  :hieyt: çok çok ozlemıstım  :love9: allaha şukur hersey yolunda doktor ablamız ıyı buldu  :nazar: tek sorun yuzunu gostermeyı hıc sevmıyorsun  :'( gecen hafta babanla gıttıgımızde çok net gormustuk  :love9: bu sefer yıne gostermedın uyuyordun ne tatlıydın oglum benım  :love9: olsun sen ıyı olda gerısı onemlı degıl dr ablamızda dedı bu çok nazlı olacak  :k06: senı yerım be anneye naz yapma lokumum benım  :hungry: :opucuk:
gelelılm kılona 2724 gr olmussun  :nazar: boyunda 48 cm  :nazar: :nazar: dr ablamız bu yaramazın hıc nıyetı yok dogmaya dedı  :k06: her zamankı yerınde kafanı dayamıssın  :love9: en az ıkı haftan var dedı yanı daha bekleyecez  emır paşanın keyfını  :opucuk: şuan için normal dogum gozukuyor  :amin: hayırlısı olsun oglum :amin:
çok ozledık  hasretle senı beklıyoruz herkesler arıyor dogumu soruyorlar  :hello2: :hello2: aralık ortası gıbı beklıyorum oglummm daha fazla anneye hasretlık cektırme  ;) :opucuk:
allaha emanet ol senı çok sevıyouz  :amin: :opucuk: :love9: :wave:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

gülücüğüm çok sevindim çok şükür herşey yolunda gidiyor biraz kibar olacak oğluşumuz ama sağlıklı olsunda annesi onu besler gül gibi bakar doğduktan sonra

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ama şöyle bi baktımda 12 günde 307 gr almış,3hafta daha dursa 3600 falan olacak maşallah daha ne olsun

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 29 Kasım , 2011, 01:53:52
gülücüğüm çok sevindim çok şükür herşey yolunda gidiyor biraz kibar olacak oğluşumuz ama sağlıklı olsunda annesi onu besler gül gibi bakar doğduktan sonra
sagol tatlım  :opucuk: evet teyzesı babası gıbı agır olacak sanırım aman fazlada olmasın  :ehi: amınnn teyzesı saglıgı olsunda onu sutumle beslerım ınsallah bol sut olur  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 29 Kasım , 2011, 01:55:49
ama şöyle bi baktımda 12 günde 307 gr almış,3hafta daha dursa 3600 falan olacak maşallah daha ne olsun
ınsallah canım zaten normal dogumiçin az kılolu olması daha ıyı dedı bakalım gulum su ıkı haftayı nasıl gecırecem  :sad1: agrım çok uykum yok  :cildir:
sen nıye uyumadın alperen mı uyutmuyor  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet canım doğumun kolay olur belki küçük olursa,aman hayırlısı bugünleri gördük ya çok şükür,artık vuslata son 20 gün demi
canım alperen yeni uyudu uyuduktan 20-25 dak sonra uyanıp emiyor tekrar uyuyor bende o arada buraya bakayımda sonra yataım dedim
göbüşün nasıl oldu çok merak ediyorum,son günler bol foto çek sonra insan bakıyor inanamıyor nasılmış diye
bide hareketlerini çek videyoya kıpır kıpır ederken :love9:
ben nst ye bağlanıncada sesini kaydediyordum

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

amın canım allaha sukurler olsun bu gunlere geldık  :amin: allahım ısteyen herkese nasıp etsın  :amin:
aperenı yaradana kurban olayım ne guzel yaratmıs yesın memış sıfa guc olsun kemıklerı saglam olsun kuzumun  :opucuk: :amin:
aysegulum eskıden foto elımden eksık olmazdı ne oldu bana boyle hıc halım olmuyor canım agrıyor dıyemı ne bırde kımse yok resım çekecek annem gormuyor cekemıyor kız kardeslede denk gelemıyoruz esımde nefret edıyor boyle seylerden  :cildir: ınsallah cektırecem son ıkı hafta sonucda kırmaz benı  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çek çek otomatik koy çk benimkide hiç çekmezdi hatt eşimle hemileyken 2-3 tane foto
elleri görünc eçok özenirdim karnını öperken fotolar falan,hiç yok bende ama kendim elimden geldiğince çektim işte

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 29 Kasım , 2011, 02:20:05
çek çek otomatik koy çk benimkide hiç çekmezdi hatt eşimle hemileyken 2-3 tane foto
elleri görünc eçok özenirdim karnını öperken fotolar falan,hiç yok bende ama kendim elimden geldiğince çektim işte
benımkıde oyle nasıl nefret edıyor resım cekımınden anlatamam  canımı ye ama cekım yapma bana dıyor    :caca: benım otomatık olsa cekerım artık esıme cektırecem baska care yok bugunlerde hep işlerımız oluyor bır gunumu cekıme ayıracam bu arada ıyıkı hatırlattın nstde de cekım yaparım  :opucuk: