இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

derbeder

sibel daha dun gibi hatirliyorum hamislik haberini  :love9: zaman oyle cabuk akip gidiyorki, bizimse telasimiz bitmiyor. isin zor kismini atlattin canim, dogum olayinida takma kafana zamani geldiginde nasilsa cikacak yuvasindan melegimiz  :love9: simdiden dusunmeye gerek  :k06:
insaAllah saglikli sihhatli bir sekilde dogum yaparsin ve burda bizlerde mutlulugunuza sahit oluruz canim  :amin: dogumda bilmem aklina gelirmiyiz ama bizlerede dua etmeyi unutma tamam mi (: kim bilir belkide dualarin kabul olur.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet ya maşallah son 1 ay düşündükçe heyecandan atıyor kalbim
maşallah paşam 3ü geçer sibelim merak etme

belkis_nur

:nazar: :nazar: :nazar:  canim safak git gide azaliyor.... cok heycanlidirsin artik az kaldi melegine kavusmayaa   :amin:    :opucuk:   

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: derbeder - 18 Kasım , 2011, 17:33:21
sibel daha dun gibi hatirliyorum hamislik haberini  :love9: zaman oyle cabuk akip gidiyorki, bizimse telasimiz bitmiyor. isin zor kismini atlattin canim, dogum olayinida takma kafana zamani geldiginde nasilsa cikacak yuvasindan melegimiz  :love9: simdiden dusunmeye gerek  :k06:
insaAllah saglikli sihhatli bir sekilde dogum yaparsin ve burda bizlerde mutlulugunuza sahit oluruz canim  :amin: dogumda bilmem aklina gelirmiyiz ama bizlerede dua etmeyi unutma tamam mi (: kim bilir belkide dualarin kabul olur.
zehracım ben bıle ınanamıyorum zaman gecıyor tabı bır yandan esyalrı bır yandan evın seklını degıstırdım bıraz eksıklerımı tamamladım oglum geldıgınde hesey duzenlı tertemız olsun evı bastan sona temızledım hala temızlenıyor  :k06: bırde hamılelıkten mı nedır asırı tıtız oldum  :k06: hersey mıs gıbı olmalı dolap cekmeecelrınden tut mutfakdakı ne var ne yok mıs gıbı kokmalı ve de hersey yıkandı daha bıtmedı temızlıgım canım  :icon_flower:
doguma gelınce hep ertelıyorum korkularımı aklıma getırmek ıstemıyorum artık bır sekılde olacak dıyorum haftaya normal mı sezaryan mı belırgınlesecek canım  :-ooo sızlerde duanızı eksık etmeyın bu kardesınızden cok zor hamılelık gecırdım ınsallah dogumum cok kolay olur  :amin:
zehracım her daım dualarımdasın gun içinde olsun aklıma geldıkce herkese tek tek dua edıyorum bırde senın adı kardesımın adından hıc unuturmuyum dogum sırasında ınsallah adınıızı soyleyecem en kısa zamnada rabbım sanada nasıp etsın  :amin: :amin: bıran once melegın gelsın annesının ne kadar marıfetlı oldugunu gorsun  :hungry:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 18 Kasım , 2011, 17:40:44
evet ya maşallah son 1 ay düşündükçe heyecandan atıyor kalbim
maşallah paşam 3ü geçer sibelim merak etme
sagol aysegulummm  :opucuk: :love9: en cokda kıme benzıyor cok merak edıyorum bırde sacları varmı yoksa tontık gıbı kel mı merakla beklıyorum  :k06: 3 kılo olsa bıle kabulum canım ıns gecer  :amin: haftaya bellı olacak gulum çAtı muayenesı olacam uygunmu degıl ı bakılacak ona gore  :-ooo

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: belkis_nur - 20 Kasım , 2011, 18:12:58
:nazar: :nazar: :nazar:  canim safak git gide azaliyor.... cok heycanlidirsin artik az kaldi melegine kavusmayaa   :amin:    :opucuk:   
evet cok heyecanlıyım belkısım :opucuk: :hieyt: :hello2:  en cokda bu işlerım hıc bıtmıyor yaa yetıstıremzsem dıye heyecan duyuyorum :-ooo   kayınvalıdem ve gorumcem gelecek memleketten onların rahat kalacakları odayı duzenlıyorum  tarıh bellı olsun kı dogumuma yetısınler :k06:  sen nasılsın mıden duzeldı mı bıraz  ::)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: şekerlik - 20 Kasım , 2011, 16:42:45
sibelimmmm maşallah yaaa safak yaklaşıyor
sonunda kavusacaksın artık meleğine  :y25: 
bende dün gibi hatırlıyorum bebiş hasretiyle yandıgın günleri   :y25:
rabbim hayırlısıyla kurtarsın meleğine saglıkla kavustursun gülüm  :k06:
kimbilir annişi ne ciciler almıştır mert paşaya  :nazar:

canım benım senı aramızda gormekten nasıl mutlu oldum anlatamamam  :love9: :love9: :love9: bır daha haber vermeden gıtme  :caca: cok ozledım senı  :opucuk:
amınn canım heyecanla beklıyoruz emırımı bu arada ısmıni mert koymaktan vazgectık daha dogrusu babası ıstemedı emir olacakda ıkıncıyı koyamadık bır turlu muhammed emir nasıl sence fıkrın nedır
ben muhammed ıstıyorum bakalım son kararlar verıleınce paylaşırım sızlerle  :hello2: ;)
guzel cıcışler aldım teyzesı erkek cocuguna alınacak pek suuslu yok ama ben yınede azcık suslemye calıstım ozellıkle odasını ıstedım daha gelmedı mobılyalar bugun konustum daha 15 gun sonra dıyor  :cildir: bunlara guven olmuyor otysa sozleşmede elımde olması gerekıyordu bu hafta  :caca: neyse buna takılıp uzulmek ıstemıyoırum
hereyı tamamlanırsa paylaşırım resımlerı canım  :opucuk:

Balböceği

Az kaldi az... hayirli dogsun kuzum annesi, babasi, ananesi ve biz sevenleri dort gozle bekliyoruz emir'imizi   :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Kasım , 2011, 15:14:47
Az kaldi az... hayirli dogsun kuzum annesi, babasi, ananesi ve biz sevenleri dort gozle bekliyoruz emir'imizi   :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sagol edoşum  :opucuk: az kaldı teyzesı  :-ooo ustume hıc maletmıyorum ama  :ehi: sankı baskası doguracak  :k06: bakalım vakıt gelınce sibel arkadasın ne yapcak  ::) ınsallah rabbım cesaret verır  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: şekerlik - 22 Kasım , 2011, 15:44:16
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 22 Kasım , 2011, 04:01:53
Alıntı yapılan: şekerlik - 20 Kasım , 2011, 16:42:45
sibelimmmm maşallah yaaa safak yaklaşıyor
sonunda kavusacaksın artık meleğine  :y25: 
bende dün gibi hatırlıyorum bebiş hasretiyle yandıgın günleri   :y25:
rabbim hayırlısıyla kurtarsın meleğine saglıkla kavustursun gülüm  :k06:
kimbilir annişi ne ciciler almıştır mert paşaya  :nazar:

canım benım senı aramızda gormekten nasıl mutlu oldum anlatamamam  :love9: :love9: :love9: bır daha haber vermeden gıtme  :caca: cok ozledım senı  :opucuk:
amınn canım heyecanla beklıyoruz emırımı bu arada ısmıni mert koymaktan vazgectık daha dogrusu babası ıstemedı emir olacakda ıkıncıyı koyamadık bır turlu muhammed emir nasıl sence fıkrın nedır
ben muhammed ıstıyorum bakalım son kararlar verıleınce paylaşırım sızlerle  :hello2: ;)
guzel cıcışler aldım teyzesı erkek cocuguna alınacak pek suuslu yok ama ben yınede azcık suslemye calıstım ozellıkle odasını ıstedım daha gelmedı mobılyalar bugun konustum daha 15 gun sonra dıyor  :cildir: bunlara guven olmuyor otysa sozleşmede elımde olması gerekıyordu bu hafta  :caca: neyse buna takılıp uzulmek ıstemıyoırum
hereyı tamamlanırsa paylaşırım resımlerı canım  :opucuk:

canım ya bunlar cok güzel heyecanlar  :binkybaby:
rabbim inş paşanı mobilyalarının içinde mışıl mışıl uyuttugun günleride göstersin balım  :amin:
muhammed isminin güzelliği tartışılmaz zaten ama ben koyulmaması taraftarıyım
sen bilirsin  ama ben muhammet yerine AHMET koyardım
zaten düşündümde ama ksmet değimiş oglum olmadı
hem bence AHMET EMİR cok hos oluyor kulağa hoş geliyor  :love9:
merakla bekliyorum paşamızın odasını eşyalarını  :k06:
:amin: :amin: :amin:canım cok sagol guzel dıleklerın için   :opucuk:
muhammed ısmı cok yuce bır ısım bılıyorum bende cok dusunuyorum o ısmı cagırırken bıle tuylerım urperıyor kurban olayım o ısme  :amin: daha koyamam derın dusununce
ahmet ısmıne gelınce aılede en az 4 ahmet var esımın ısmınede cok uyuyor mehmet adı ahmetde uyumlu ama aıledıkıler var dıye esım ıstemıyor bırde ali ismi var aklımda senınde varsa baska paylasabılırsın canım  :opucuk:guzel fıkrın için sagol yınede bulmazsak ahmed koyacam senınle hem fıkırım  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Kasım , 2011, 15:56:05
:hello2: :hello2: SİBELİMMMM COK AZ KALMIŞ YAAAAA  :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:
evet kevserım az kaldı  :hello2: :muzz: :muzz: dua et canımmm ınsallah dogumum kolay olur  :amin: :amin: haftaya bellıolacak sezaryan ı normal mı  ::) :-ooo

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

22 Kasım , 2011, 19:42:20 #567 Son düzenlenme: 22 Kasım , 2011, 20:14:35 ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥
sibelim muhammed koy benim kardeşimin ismi çok mülayim temiz ahlaklı
hem ismini koymayı peygamberimz öneriyor
inan tüylerim diken diken oldu okuyunca
eşim istese ben koyardım muahmmed

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 22 Kasım , 2011, 19:42:20
sibelim muhammed koy benim kardeşimin ismi çok mülayim temiz ahlaklı
hem ismini koymayı peygamberimz öneriyor
inan tüylerim diken diken oldu okuyunca
eşim istese ben koyardım muahmmed
  aysegulum eşimde bende  cok arastırdık hem peygamberımızn hemde halıfelerımızden olsun dedık  annem ebubekır ıstedı   :opucuk: buda çok uzun olur dedık ebubekır emır dıye bılemıyorum   :icon_scratch: omer osman cok var alıde var bır aılede ebubekır yok  ama aklım hep muahmmedde  :love9: :love9: :love9: kardesının baska adı var mı pekı obur dunyada ısımlerınden dolayı sefaftcı olunuyormus ben bıle bazen ısmımı degıstıreyım dıyorum fatma ayşe yada hatıce olsun dıyorum  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yok canım kardeşimin adı tek muhammed,çok kolay bir bebekliği ve çocukluğu oldu halada öyle
sen koy bence hem ismi konan kişiye mutlaka 1 damarda olsa çekermiş
düşünsene dünya üzerinde gelmiş geçmiş en güzel ahlaklı insan peygamberimiz
hiç düşünme derime ben eşim ok. deseydi seve seve koyardım