இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

Balböceği

yarasin kuzuma ye ye afiyet olsun  :nazar: :nazar:
simdi ben tuyer oglan yatmisken yatim sabah erken kalkiyoruzda  ;D
kendine cok iyi bak bal petegimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: dilengisk - 17 Kasım , 2011, 00:17:54
bende yok ya oyle can cekme olayı iskender de de ayva krizim vardı şimdi de yine ayva istiyo canım ama  oyle ekşi tatlı istegi yok valla...  sibelcim siz nerelisiniz oyle isot falan_
:ehi: :ehi: :ehi: ayyy gece gece sen oğlun iskenderi söylüyormuşsun benim canım iskender çekti  :hungry: :hungry: :hungry:
direk daldım iletiyi okuyunca selam bayanlar konu neydi  :suclu: :suclu: :suclu: ben iskender istiyommmmmmm :hungry: :hungry:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

tahmın edebılıyorum ıskender pasanın ne kadar tatlı ne kadar sevımlılıler yaptıgı  :love9: :nazar: ohhh tam sevme zamanı ye op kudur tabı bunun ıcın gucde lazım hamıle halınle allah yardım etsın  :amin:
canım odasına bende koltuk duusndum josefın tarzında ama bıraz daha buyuk olsun dedım baktım kı oda hem kucuk hemde yer yok vazgectım ancak sıyonyeer gardolabı yatagı oyuncak dolabı sıgıyor bırde zaten odamlda yatacak ılk 8 ay dusunuyorum sepetı var orda yatsın yada babacmz bıraz fedakar olacak yatagını bırakacak bıze  :ehi: haftaya kadar bıtırecem ıvır zıvırları
mesela bugun kapı susunu yaptırdım altın yastıgını  :hieyt: cok guzel seyler  :love9: :love9:
amın dılekcım hayırlısıyla saglıklaa gelsın melegımız  :amin:
bende sabırsızlıkla beklıyorum ıkıncuı melegımıızn cınsıyetını  :love9: kız olsa bu sefer dılekcım ne dersın ıyı olmaz mı  :hello2: :muzz:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bende yok ya oyle can cekme olayı iskender de de ayva krizim vardı şimdi de yine ayva istiyo canım ama  oyle ekşi tatlı istegi yok valla...  sibelcim siz nerelisiniz oyle isot falan_
bıtlıslıyım canım
benımde asermelrım  olmadı dılekcım sadece asırı yanmaktan ıcım yandı ancak ekşiler rahatlatıyor
ınan ayaklarımın topugu bıle catladı o kadar kı  yandım  :'(
pedukur yaptırıyorum gecmıyor oysakı ne puruzsuz topugum vardı şimdı tırtıllı oldu  :y25:

dilengisk

dogumdan snra pediukre fırsat bulamıcaksın ya eve cagırcak birini ayarla en kolayı yoksa bırakıp gidemiosun hcibiyere bak ben sana soliiim

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 17 Kasım , 2011, 00:18:12
yarasin kuzuma ye ye afiyet olsun  :nazar: :nazar:
simdi ben tuyer oglan yatmisken yatim sabah erken kalkiyoruzda  ;D
kendine cok iyi bak bal petegimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  :opucuk:

, sagol canım benımmm  :opucuk: bızde senı ve hakanımızı çok optukkk  :opucuk: ıyı uykular allah rahatlık versın  :amin: :opucuk: :wave:

dilengisk

bizde urfalıyız cnm e aynı tarz yemeklerimiz acı ekşi bol etli

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: dilengisk - 17 Kasım , 2011, 00:28:49
dogumdan snra pediukre fırsat bulamıcaksın ya eve cagırcak birini ayarla en kolayı yoksa bırakıp gidemiosun hcibiyere bak ben sana soliiim
artık anneme geldıgımde yaptıracam burası adım bası kusfor hemde ıkı dak bırakır cıkarım eger olmadı baktım sorun oluyor o zaman eve cagırırm

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: dilengisk - 17 Kasım , 2011, 00:29:57
bizde urfalıyız cnm e aynı tarz yemeklerimiz acı ekşi bol etli
aynen canımm  :aferin: :suclu: urfanın yemeklerıde cok guzelll ohhhh valla yasadık bız bu lezzetlerı bılıyoruz  :k06: ya bılmeyenler ne yapsın  ::)

dilengisk

cnm  ben de kaçıorum fena uykum geldi iskender de hazır uyumuşken bende kaçıyorum. cok opuyorum seni de emir paşamızı da ben bidaha girene kadar sen dogurmus olursun bence. rabbim kolaylıklar versin inşallaahh... sevgilerrrrr

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: dilengisk - 17 Kasım , 2011, 00:34:34
cnm  ben de kaçıorum fena uykum geldi iskender de hazır uyumuşken bende kaçıyorum. cok opuyorum seni de emir paşamızı da ben bidaha girene kadar sen dogurmus olursun bence. rabbim kolaylıklar versin inşallaahh... sevgilerrrrr
:amin: :amin: :amin: cok sagol dılekcım  :opucuk: alalh senınde yardımcın olsun  :amin: :amin: sende arada fırsat buldukça yaz merakda bırakma bızı  :opucuk: :wave: bızde senı ve ıskenderımızı çok optuk gorusuruz yıne  :opucuk: :wave:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Kasım , 2011, 00:23:35
:ehi: :ehi: :ehi: ayyy gece gece sen oğlun iskenderi söylüyormuşsun benim canım iskender çekti  :hungry: :hungry: :hungry:
direk daldım iletiyi okuyunca selam bayanlar konu neydi  :suclu: :suclu: :suclu: ben iskender istiyommmmmmm :hungry: :hungry:
cannanım aradan kacmıs gormemısım yazdıgını kusura bakma tatlım  :opucuk: :love9: kıyamammm ıskender mı cektı canın  :'( :'( hosgeldın canım konu lımondan acıldı canım  :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 17 Kasım , 2011, 00:48:28
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Kasım , 2011, 00:23:35
cannanım aradan kacmıs gormemısım yazdıgını kusura bakma tatlım  :opucuk: :love9: kıyamammm ıskender mı cektı canın  :'( :'( hosgeldın canım konu lımondan acıldı canım  :k06:
yok canım önemli değil bende çok kalamadım zaten  :opucuk: :opucuk: olsa hayır demezdim ama en son şeker yüklemesinin ardından yemiştim çok ağır geldi tavan yaptı şeker sanırım gözüm kararıp baygınlık geçirdim hafifce :k06: :k06: eşimi korkutmamak için direndim ama berbat olmuştum...limonlu kolonyayla ayıldım  :ehi: :ehi: karnımı tıka basa doyurduğum son yemeğim olmuştu onun için iskenderin yeri ayrı gözümde  :ehi: :ehi: 

benim canım hiç tatlı çekmedi limonu zaten sevmem sadece bitki çaylarında severim... benimde canım birşey çekmedi öyle...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

18 Kasım , 2011, 02:42:08 #553 Son düzenlenme: 18 Kasım , 2011, 02:43:59 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
CANANIM BENDE EN SON IKI AY ONCE BIR RESTAURANTDA ETLI PILAV YEMISTIM SONRA MIDEM BOZULDU  :'( O GUNDEN SONRA ET YEMIYORUM  :igrenc: ANCAK DOLMADA OLAN KIYMA SEKLINDE YIYORUM  :igrenc: TOVBE YAA

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

18.11.2011 CUMA
CANIM OGLUM AYIN 16 DA DOKTOR KONTROLUMUZ VARDI  :hello2: BU SEFER BABANDA GELDI ARADA KACIRDIKLARI OLUYORDU İŞİNDEN DOLAYI  :hieyt: BU SEFER ODA SENI GORDU HEMDE NE GORME MASALLAHH YUZUN NASIL NETTI KASLARIN GOZLERIN BURNUN  :nazar: OYYY YERIM BEE BAK AGZIM SULANDI  :hungry: HELE ELLERINI CENENE KOYMUS POZ VEISINE KURBAN OLAYIM  :amin: :love9: DR TEYZEMIZ CDYE KAYIT YAPIYORDU TAM O  SIRADA BEN YINE BITMEK BILMEYEN SORULARIMI SORARKEN DR GORUYORMUSSUN BAK GULUMSEDI EMIR DEDI  :hieyt: :k06: KACIRDMISTIM OGLUM O GUL YUZUNU NEYSEKI CDE VARDI ORDAN IZLEDIM  :hieyt: :love9: DR TEYZEMIZDE DEDI BABASINI GORDU POZ VERIYOR HEMDE GULUYOR BAK YARAMAZA BABAYA ŞİRİNLİKLER YAPIYOR  :opucuk: COK MASUM DURUYORSUN INS SAKIN BIR BEBEK OLUR BENIM KUZUM  :amin: BU ARADA BABA BURNUNU BANA BENZETTI BIRDE YANAKLARIN TOMBIKTI ODA MI BANA BENZIYOR ACEP  :ehi: AYAKLARIN BUYUKTU SANIRIM AMCAYA CEKMIS  :ehi: BIZ SIMDIDEN BENZEETTIK O MELEK YUZUNU OGLUMMM BENIMMM CANIMMMMM  :love9: :love9: SEN BITANESIN KIMSEYE BENZEMEZSIN  :opucuk: BOYUN 42 CM KILON 2417 GR  :nazar: :nazar: HERSEY YOLUNDA 10 GUN SONRA BULUSACAZ TEKRAR  :amin: :amin: :hello2: :muzz: HEYECANLA BEKLIYORUM ZAMANIN GECMESINI  :k06: ALLAHA EMANET OL EMIRIM INSALLAH HEP IYI HABERLERINI ALIRIM BALIM BENIM  :amin: :opucuk: :love9: