இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

Balböceği

Dogumdan uzun bi sure sonra zaten limon yiyemiyecen  :ehi:
ben limonu meyveyi cok severdim hamilelikten ne kadar depoladiysam simdi akliam bile gelmiyorlar  :toothy10:

dilengisk

amanıııınnn az kaldı maşallah gelmesine tosunumuzun... maşallah sibelcim kilosu falan gayet iyi haftasına gore eger zamanını beklerse 3300 uzeri dogar senin haftandayken iskender 2400 du 2 hafta snra dgdu 3100...

bnm dr 4 gun once gittigimde catı muayenesi ne zaman yapcaksınız dedigimde seninkinin gelmesine daha en az 2 hafta var demişti 1 hafta snra bakarız demişti 4 gun snra dgdu bnm acaleci oglum tam 38+1 de dogdu sen herseyini mutlaka hazır tut hayatım inşallah kolay guzel bi dogum yaparsın guzel haberlerini bekliyoruz sabırsızlıkla

kocaman opucukleeerrr

dilengisk

e hani ye ekşiyi dogur ayseyi ye tatlıyı dogur atlıyı:)

kızı olacakların ekşi cekermiş canı diye duymustum en batılından e yanlışmış bakın:)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Kasım , 2011, 23:54:48
Dogumdan uzun bi sure sonra zaten limon yiyemiyecen  :ehi:
ben limonu meyveyi cok severdim hamilelikten ne kadar depoladiysam simdi akliam bile gelmiyorlar  :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: demekkı bende oyle olacam  :k06: herkesed dıyorum yemek yapacaksanız aksılıolsun içişne nar katın sumak suyu dokun kı ekşı olsun ustune bırde lomon cıkıyorum ohhhh çok lezzetlı oluyor yemekeler ozellıkle lahanalı yemekler bızım yoresel yemeklerde guzel yakışıytı  benım lımon  :ehi: :ehi:

Balböceği

Lahananin uzerine limonmu  :-ooo kiz lahana sarmam var simdi o gecti aklimdan limonla beraber  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: dilengisk - 16 Kasım , 2011, 23:57:44
amanıııınnn az kaldı maşallah gelmesine tosunumuzun... maşallah sibelcim kilosu falan gayet iyi haftasına gore eger zamanını beklerse 3300 uzeri dogar senin haftandayken iskender 2400 du 2 hafta snra dgdu 3100...

bnm dr 4 gun once gittigimde catı muayenesi ne zaman yapcaksınız dedigimde seninkinin gelmesine daha en az 2 hafta var demişti 1 hafta snra bakarız demişti 4 gun snra dgdu bnm acaleci oglum tam 38+1 de dogdu sen herseyini mutlaka hazır tut hayatım inşallah kolay guzel bi dogum yaparsın guzel haberlerini bekliyoruz sabırsızlıkla

kocaman opucukleeerrr
dılosum nerdesın canım senıde cok ozledım  :opucuk: :love9: herkes kendı derdıne dusuyor zamn zamn aklıma gelmıyor degılsın ::) acaba ne yaptı ıskaender buyudu abı oldu bıle hamılelıgın nasıl gecıyor cınsıyetı bellı oldu mu yoksa daha cok var mı  :icon_scratch:
gelelım bana ben gayet rahatım nıye boyle oldugunmu bılmıyorum sanırım kabullendım artık bebegımı gobusuumde tasıamaya yada dogum moduna gırmek ıstemıyorum  :k06: 10 gun sonra bellı olacak ama benım daha mobılyalar gelmedı duvar kagıdı vs eksıklerım tammalanmadı bıraz gec kaldık bırde mobılyacı 45 gunde ancak teslım edıyormus  onun ıcın artık bekleyeem ıyı olsunda onemı yok
haftaya kıyafetlerı yıkanıp utulenecek  :hieyt: işte bızde boyle bır telaş var canım

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 17 Kasım , 2011, 00:08:24
Lahananin uzerine limonmu  :-ooo kiz lahana sarmam var simdi o gecti aklimdan limonla beraber  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
edacım bız zaten etlı lahana sarmasını sumak suyuyla yapıyoruz onun ekşısı oluyor zaten bırde ustune lımon sıktık mı ohhhhh benım içimi rahatlatıyor sızı bılemem tabı  :ehi: :ehi:

Balböceği

Balböceği

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: dilengisk - 16 Kasım , 2011, 23:58:48
e hani ye ekşiyi dogur ayseyi ye tatlıyı dogur atlıyı:)

kızı olacakların ekşi cekermiş canı diye duymustum en batılından e yanlışmış bakın:)
artık bu tez dogrulugunu kaybettı  :ehi: yınede sana soralım senın canın ne cekıyor  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 17 Kasım , 2011, 00:12:42
Orayi atlamisim ama eksi olmaz bizde bol acili  :ehi:
eda  acısız olur mu bızde de acılı oluyor ısotlu ohhh çok lezızz  :hungry: :hungry:

dilengisk

hayatım ben iskenderin peşinde koşmaktan pek fırsat bulamıorum birazcık toparladım bulantı ve halsizlik azalmaya başladı cinsiyet daha belli olmadı yarın 2li teste gidicez 13 haftayı bitirdik belki gosterir die heyecan yaptım  :y25: :y25: :y25:  bak gor emir de soyle 6 ayı bitirsin iyiden iyiye vakit bulmak zorlaşıcak oyun istiyo surekli emeklemeye calışıo aman tasa gelmesin aman biyere carpmasın kosturmaktan fırsat bulamıo insan...  iskender iyiden iyiye kuduruk bişi oldu cıktı cok tatlı oldu coookk.

dogduktan snra bi sure daha bole karnında oldugu zamanları bile ozlemiştim ben. onun tadı da başka

mobilyalar icin cok telaş etme zaten bi sure kullanmıosun  ben 6 ay yatıramamıstım yatagında. yanımdaydı hep yatarken de ust katta oda yapmıstık bana eşimle uyumuoduk o uykusuz kalmasın die yatagımın yanındaki koltukta yatırıodum emzirmek falan kolay oluodu ama kıyafetlere iyi sabretmişsin ben 7 ay bittiginde hepsini hazırlamıstım bavulum dahil açıp açıp kapatıodum. cok guzel bi bekleyiş rabbim hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin az kaldı valla  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 17 Kasım , 2011, 00:13:10
doguma kadar oglani eksitmeya sende  :ehi:
:ehi: :ehi: ama bak eksı oldukça tadı guzel oluyor mesela tursu  :ehi: bakalım ekşımıs mı yoksam ballı mı olacak  :ehi:

dilengisk

bende yok ya oyle can cekme olayı iskender de de ayva krizim vardı şimdi de yine ayva istiyo canım ama  oyle ekşi tatlı istegi yok valla...  sibelcim siz nerelisiniz oyle isot falan_