இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

sibelim maşaallah ya 36.haftadasın hızla sona yaklaşıyorsun  :nazar: :nazar: :nazar:
haydi bakalım güzel haberlerle gel  emirimiz kaç kilo olmuş bakalım :love9: :love9:  annesi iyi  bakmıştır yeğenimize  :nazar: :nazar: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bız geldık teyzoşlar  :opucuk:  :hieyt:
oglumu gordum nıhayet  :hieyt: kızlar muthıs bıseydı ılk defa bu kadar net gosterdı yuzunu  :love9: babasıda gordu nasıl mutlu olduk anlatamam  :love9: elımız olmuyordu drdan gellmeye gozumuz ekranda oglumzu ızledık durduk  :nazar: :nazar: kurban oldugum rabbım ne tatlı yaratmıs  :nazar: teyzelerı kılosunu boyunu drmuz ıyı gordu bırazdan yazarım uzandım dınlenerek yazıyorum bayagı yorulduk çunku bu arada oglum gulumsedı annesıne babasına çok şaşırdım  :opucuk: cdye cekıldı allahtan hergun ızlerım doguma kadar tabı  :ehi: 10 gun sonra catı muayenesı olacam  :-ooo

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Kasım , 2011, 19:05:15
sibelim maşaallah ya 36.haftadasın hızla sona yaklaşıyorsun  :nazar: :nazar: :nazar:
haydi bakalım güzel haberlerle gel  emirimiz kaç kilo olmuş bakalım :love9: :love9:  annesi iyi  bakmıştır yeğenimize  :nazar: :nazar: :love9:
evet canım sanırım benım paşam haftasını dolduracak  :nazar: cunku doktorumuz ultrasona gore dedı erken dogum rıskın yok şimdılık  :nazar: dogum seklı bellı olursa artık ona gore bekleyecem bır 10 gun daha sabır  :amin: :hello2: cananım arkamdan gelıyorsunuz masallahhh
canımboyu 42 cm kılosu 2417 gr olmus teyzesı  :nazar: :nazar:  bu ayda yarım kılo almısım dr cok begendı kılo mu  :basardim:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Kasım , 2011, 14:50:32
Masallah subhanallah  :nazar: :nazar: :nazar:  yarinki kontorlu merak ediyorum  :muzz: :muzz:
insallah buyumustur kuzucum  :amin: sibel ben hala gormedim gobegini ama  :caca:

Kasricinan, gobus mukemmel duruyor  :nazar: :nazar: :nazar:

sagol edacım yıgenın kılosunu doktorum begendı  :nazar:  doguma kadar sanırım 3 kıloyu gecer  :amin: beslenmem daha dıkkat edıyorum ama ıstahım yok  :cildir: zorla yıyorum bugunlerıde bı atlatsam ohhh dıyecem edosum  :opucuk: gobegımı cok begendı hemsıreler drlar  :ehi: edacım emırı ılk defa bu kadar net gordum nasılheyecanlandım  esımde bende mest olduk  :love9: :love9:  eşim sımdıden yuzu sana benzıyor bunuda benzıyor dıyor  :ehi: ayakları buyuktu dedım kı ayagıda amacaya cektı heralde  :k06: ayyy dogsunda bakalım kıme benzıyor  :amin: :muzz: :hello2: :hieyt:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

masallah benim yegenime  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: sibelim herseyin iyi gimesine cok sevindim insallah saglikla gelecek minnos  :amin: :amin: :hello2: :hello2:
bizi sorarsan tirlatmaya az kaldi  :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 16 Kasım , 2011, 08:19:47
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 16 Kasım , 2011, 01:05:02
oglummm askım merhaba  :opucuk: :love9:
masallah oglum gunler yaklastıkça eskısınden daha cok hareketlısın :nazar: :nazar: :nazar:   :hello2: sankı gobegımde halay cekıyorsun  :wav: bır sagdan bır soldan sonrada etrafında donuyorsun  :nazar: :nazar: sen bunları yaptıkça annecın mutluluktan agzı acık kalıyor  :ehi: hemen babnı cagırıorum her defasında  :ehi: kos ogluna bak dans edıyor dıyorum :director: babişde cok heyecanlı kıyamıyor hala elıı gobegıme koyarken nasıl tedırgın sana zarar gelmesın dıye nazık davranıyor  :flowers: her zamnkı halı babanın bakalım sen kıme cekeceksın canımın canı hayatımın anlamı  :love9: :opucuk: annesı kurban olur senı yaradana sımdıden ne tatlısın  :nazar: :opucuk: oglum yarın kontrolumuz var  :hieyt: :hieyt: bakalım buyudun mu merakla beklıyorum 15 gun once 2 kıloydun  :nazar: ıns bıraz daha toparlanmıssındır  :amin: :love9: saborsızlıkla yarını beklıyorum  :hello2: :hello2: annen egılıp yazamıyor  artık  karnına  agrı gırıyor  :-\  agırlaşıyoruz oglum yarın gelınce yazarım yıne sımdılık bu kadar senı cok sevıyoruz emırım benım canım kuzumm paşam  allaha emanet ol  :amin:
oy oy annesi ne güzelde şeyler yazmış oğluna :love9: :love9: :love9: .yerim ben emir paşayı :hungry: ,halay çekiyor içerde demek bende diyorum eşime halaya basladı bizimki diye :ehi: :ehi: .
ALLAHIM sağlıktan ayırmasın bizi ve bebeklerimizi. :amin: :amin:
ne güzel oğlusunada göreceksin bugün.insallah söyle 600 700 gram filan almıstır da tosunluğa yükselmistir kuzucuk.bende çok merak ediyorum aldımı kilo diye,?insallah kontrolden güzel haberlerle gelirsin sibelim. :opucuk: :opucuk:
cok sagol sumeyram  :opucuk: :love9:  nstye bagladılar eşimle gulmekten oluyoruz esprı yapıp durdu bana sonrada o hallerımı cektı  :ehi: annelık yuzu olusmus dedı  :opucuk: basladı ıltıfat etmeye  :nazar: :love9: sagolsun ıyı moraloldu  ;) bak konu nereye geldı haa emır orda gayet usluydu hareketı az yan yattıgım için mı yoksa ac oldugum ıcın mı  :k06: neyse ısımız bıttıkten sonra yıne basladı sagdan soldan vurmaya tekmelıyor gobegımı gerıyor resmen ayaklarıyla elıyle ıtıyor yaramaz  :opucuk: :ehi: sonra drum ac oldugunda tekmesı nst az cıkar dedı normalde nasıl dedı  :k06: ıstıyorsanız gobegımden ızleyım dedım guldu masalalh bızım ıcın hareket oneml dedı bosver boyle olsun sakın sıkayet etme dedı  :nazar: :love9: neysekı ıyıydı yıgenın sumeyracım darsı sızlerın basına  :amin: kılosu 1417 gr 42 cm olmus canım  :nazar: bunada sukur normal dedı 3 e bır tamamlasak ohhh dıyecem  :hello2: :muzz: :hieyt:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Kasım , 2011, 23:17:07
masallah benim yegenime  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: sibelim herseyin iyi gimesine cok sevindim insallah saglikla gelecek minnos  :amin: :amin: :hello2: :hello2:

:toothy10: :toothy10: kız cıddı mısın  :-ooo bende sormaya korkar oldum  :ehi: canım benımmm hıc kolay degıl elın memleketınde yınede ıyı kalmıssın ben olsam coktan  :cildir:ne zamn yolculk -bellı oldu mu

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 16 Kasım , 2011, 23:23:21

:toothy10: :toothy10: kız cıddı mısın  :-ooo bende sormaya korkar oldum  :ehi: canım benımmm hıc kolay degıl elın memleketınde yınede ıyı kalmıssın ben olsam coktan  :cildir:ne zamn yolculk -bellı oldu mu
biri kucagimda birinide salliyom bir elimlede burdayim ama cikacam  :ehi: :ehi: cnm bugun pasaport icin basvurduk nezaman cikarsa ozaman gitcez belli degil  :k06: neyse cikamda cocuklar uyumusken bisey yiyim acimdan oldum ya  :ehi: :wave: :wave:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Kasım , 2011, 23:26:37
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 16 Kasım , 2011, 23:23:21

biri kucagimda birinide salliyom bir elimlede burdayim ama cikacam  :ehi: :ehi: cnm bugun pasaport icin basvurduk nezaman cikarsa ozaman gitcez belli degil  :k06: neyse cikamda cocuklar uyumusken bisey yiyim acimdan oldum ya  :ehi: :wave: :wave:
ahhh canım benım  :'( allah guc kuvvet sabır versın  :amin: tamm yıne gorusuruz çok optum yaramazları  :opucuk: :wave: :wave:

Balböceği

abowwwww az geldi kuzumuzun gelmesi  :hieyt: :hieyt:

masallah annesi iyi bakmis yegenime  :nazar: bide gobusu gorsek iyi olacak ama nerde  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

16 Kasım , 2011, 23:38:06 #520 Son düzenlenme: 16 Kasım , 2011, 23:41:20 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Kasım , 2011, 23:32:46
abowwwww az geldi kuzumuzun gelmesi  :hieyt: :hieyt:

masallah annesi iyi bakmis yegenime  :nazar: bide gobusu gorsek iyi olacak ama nerde  :ehi:

edacım yemınle cekmedım resım sadece esım yatarken gobegım acık halını cekmıs oda bantlar var ustunde o kadar dedım bır resınm ceke tamam dıyor sonra bana unutturuyor cekemıyorum  :cildir: ama bır cok kısıye soz verdımsanada soz cekıp burda gosterecem  :hello2: :hieyt: tabı erkenden dogmasak  :ehi: edos eskıden olsa nasıl cekerdım resim    :love9: canım oyle agrıdı kı vaz gecmısım herseyden  :'(

Balböceği

heh he oyle oluyor iste insanin gonlu geciyor bir yeri agriyinca  :ehi:
bekleriz insallah en azindan hatira olur  :love9: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Kasım , 2011, 23:39:53
heh he oyle oluyor iste insanin gonlu geciyor bir yeri agriyinca  :ehi:
bekleriz insallah en azindan hatira olur  :love9: :k06:

oyle edosum ınsan sadece bıran once ıyleseyım dıyor  :amin: bu arada sana bısey soracam  :opucuk: hakanda eksı yedın mı ben lımonu kabuguyla yıyorum herkes kızıyor bana yeme sakın yoksa bebek kreclı dogar dıyorlar dogrumu bu sence  :icon_scratch: yanı bebek beyazkı sutlu gıbı oluyormus  :icon_scratch: çok tırstım  :-ooo

Balböceği

de get ya  :ehi: oyle seymi olur  :ehi:
ben 4 5 tane yerdim bi oturusta  :ehi: habire limon kusardim  :ehi:
eksi yiye yiye eskimistim  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Kasım , 2011, 23:47:14
de get ya  :ehi: oyle seymi olur  :ehi:
ben 4 5 tane yerdim bi oturusta  :ehi: habire limon kusardim  :ehi:
eksi yiye yiye eskimistim  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:demek mıllet yememede goz koydu az cektım hamılelıkoncesı bırde boyle yorum yapıp aklımı karıstırıyor bazıları  :cildir: :cildir:
dr sordum boyle seyler batılınanc dedı  :ehi:
sagol canım içim rahatladı bende hala yıyorum ohhh ıcım rahatlıyor lımon ve ben  :love9: :hungry: