இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

10 Kasım , 2011, 02:29:33 #465 Son düzenlenme: 11 Kasım , 2011, 20:53:26 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
ahanda ındırdım  :basardim: sagol cankız  :opucuk:

Balböceği

Sibel'im, bak "ebebek" var onuda indir ilerde lazim olacak.  :k06:
Regl takip programi hangi gunler yumurtluyoruz yani dikkat gunleri  :k06: hemen aciyorum cepten
takip ediyorum oyle  :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Kasım , 2011, 16:37:25
Regl takip programi hangi gunler yumurtluyoruz yani dikkat gunleri  :k06: hemen aciyorum cepten

kız ne kadar acelecısın hele dur bakalım belkıde korunmayacam  :ehi: ındırdım baktım bıle yınede dursun boyle sorunlu gecınce hamılelık ıkıncı ıcın korunabılırım  :hello2:   korunmak oysakı ne uzaktı benden  :'( sımdı ne kadar yakın  :k06: vayy be  :-ooo sukurler olsun bu gunlerı gorduk  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Kasım , 2011, 01:46:04
Banu yarasın kız bünye alışsın benim gibi doğumdan sone aeftli labizligi önler diye habire şeftali suyu içmede  :ehi:
Hamilelik donemi ve doğumdan sonra güzel bilgiler var nap can sıkıntısı iste
Habire bisi indiririm bakiyom  :ehi:

Sibosum bu sürece kadar hakkaten benim yaşadıklarımı yaşıtın baklim çiko da erkenci olacakmi  :k06:

yok yok içmem  :toothy10: :toothy10: şeftalıyı hamileliğim ilk aylarında canım çekmişti şeftalı suyu ..
aa niye bu kadar aldınız .. bunu içme sen dedi arkadaşım  :ehi: :ehi: kabızlık yapar kız buuu ..
ay ne bilim canım çekti diodum .. içmem daha peki dedim o oldu içmedim daha ..
nektari yedik tabi yazın ama olsun o kadar olur ..
kayısı suyu aldırcam bol bol eşime ..  :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 11 Kasım , 2011, 21:00:33
az kaldi az kaldi lalalalalalaaaaaaaa  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
canım az kaldı ben hala dogum moduna gırmedım  :ehi:
nasılsın aynurum oglusda buyumus masallahh yuzu gozu acılmıs kuzumun  :opucuk: :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 11 Kasım , 2011, 21:05:53
az kaldi az kaldi lalalalalalaaaaaaaa  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
nasılsın aynurum oglusda buyumus masallahh yuzu gozu acılmıs kuzumun  :opucuk: :opucuk:

girersin girersin acele etme  :ehi: :k06: :k06:
iyiyim cnm uykusuz ve yorgunuz ailecek  :binkybaby: sagol tatlim darisi emirimize  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 11 Kasım , 2011, 21:12:13
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 11 Kasım , 2011, 21:05:53

girersin girersin acele etme  :ehi: :k06: :k06:
iyiyim cnm uykusuz ve yorgunuz ailecek  :binkybaby: sagol tatlim darisi emirimize  :amin: :amin: :amin:
cok sagol canımcım  :opucuk: hele bakalım nasıl bıseymıs bu uykusuzluk gercı sımdıde hep uykusuum vucut alıstı bebek olunca farklımı oluyor gorecez  :dontknow:
sen orda tek oldugun için cok yoruldun gercı en zorunu basdardın cok sukur  :amin: azra kardesını sevıyor mu gectımı kıskançlıgı

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 11 Kasım , 2011, 20:56:54

kız ne kadar acelecısın hele dur bakalım belkıde korunmayacam  :ehi: ındırdım baktım bıle yınede dursun boyle sorunlu gecınce hamılelık ıkıncı ıcın korunabılırım  :hello2:   korunmak oysakı ne uzaktı benden  :'( sımdı ne kadar yakın  :k06: vayy be  :-ooo sukurler olsun bu gunlerı gorduk  :amin:
Yaaaa iste bir gun hersey degisiyor  :laughing7: bakalim ardindan 2.ye kalirsan sasmam haaa  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 11 Kasım , 2011, 23:34:39
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 11 Kasım , 2011, 20:56:54

Yaaaa iste bir gun hersey degisiyor  :laughing7: bakalim ardindan 2.ye kalirsan sasmam haaa  :ehi:
haklısın valla sıtedekı arkadasları gordukçe surprızeehazırlıklı olmaklazım yaada onlemını alacaksın bastan  :k06:
bu arada semadan haber varmı uuzn zamnadır goremedım sıtede bende arada takıldıgım için kaçırmıs olabılırım
eda bana baska seyler bul ıpone den  :k06: yada sende baska ne var

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

12 Kasım , 2011, 00:29:41 #475 Son düzenlenme: 12 Kasım , 2011, 00:32:56 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
  12/11/2011 cumartesi
merhaba dunya tatlısı oglum benımmm  :love9: :love9: ne kadar ozluyorum senı bır bılsen  :love9: kelımeler yetmez senı anlatmaya  :opucuk: oglum dun ultrason resmıne baktım hıckıra hıckıra agladım dayanamıyorum sanırım hasretıne  :crybaby2: :crybaby2: bıran once kavusmak ıstıyorum tabı keske bıraz daha buyumus olsan annenın karnında  :amin: hayal kuruyorum kucagımdasın opuyorum kokluyorum sarılıyorum mınıcık ellerın ellerımde guzel kokunu ıcıme cekıyorum mısss mısss sonra kendımden gecıyorumm  :-\ daha dunyaya gelmeden senı bu kadar cok sevıyorum  :love9: :love8: :love7: acaba yuzunu gorunce ne yaparım  :icon_scratch: emirim ne olur ruyama gel cok ozledımmm :y25:  gormek ıstıyorum gul yuzunu  :amin: 3 hafta daha bekleyecem bakalım drmuz ne dıyecek sabır dıyorum bırde su uykusuzlugum olmasa oglum hersey ne guzel olacaktı  :sunny:
bu arada her gun eksık bıseylerımızı tamamlıyoruz oglum nıye bıtmıyor bu eksıler anlamıyorum  ::) mobılyaların gelmesıne az bır zaman kaldı ınsallah ıstedıgım gıbı olmustur bıran once gelsede kıyafetlerını yerlestırsek  :amin: :muzz:
senı çok sevıyoruz babanda her gun senı opuyor kıyamıyor bıle karnımı oksamaya oglumın icınırse dıye  :love9: :love9: hergun emırde emır dıyor  senınle ılgılı hayallerını anlatıyor sonrada annenın gozlerı yasla doluyor  :y25: anneannen hergun dua okuyor sana oglum çok sanslısın ınsallah hep boyle devam eder sansın   :amin: bugunluk bu kadar guzel yavrumm hayatım dunyam omrummm baharımmm ay yuzlumm gul yuzlummmm kuzummmm balımmm  :opucuk: :love9: :love9: allaha emanet olll  :amin:

kelebegimm

canim öle bi yazmissinki icim bi tuaf oldu rabbim sizi hic ayirmasin saglikla kucagina almayi nasip etsin artik benim esimde istio bu gece farkettim ve biraz duygusallasdim niyeyse yazinida okuyunca benim gozler gittii :y25: :y25:

]

Balböceği

Bak ne kadar cabuk gecti aylar surda ne kaldi insan sabirsizlaniyor bu son haftalarda  :y25:
Gelsin emir pasamizda bizde gorelim o ay yuzlumu, soyle tahmin ediyorumki beyaz tenli esmer bi bebek  :)
bende boyle hayal kuruyorum  :love9:

gökkusağı

cnm ne güzel yazmışsın az kalmış kavuşucaksınız emir paşaya inşşş hayırlısıyla.bu sabırsızlık normal demekki ben bile sabırsızlanıorum şimdiden son haftaları düşünemiorum bile   :honk: :honk: :honk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Kasım , 2011, 00:47:34
canim öle bi yazmissinki icim bi tuaf oldu rabbim sizi hic ayirmasin saglikla kucagina almayi nasip etsin artik benim esimde istio bu gece farkettim ve biraz duygusallasdim niyeyse yazinida okuyunca benim gozler gittii :y25: :y25:
CANIM BENIM RABBIMSANADA NASIP ETSIN :amin: :amin:ÇOK SEY YASADIN INSALLAH BU SABRIN SONU SELAMET OLACAK   :amin: RABBIM YUZUNU GULDURECEK :amin: DUALARIMDASIN ARKADASIM HIC UNUTMADIM DOGUMA GIDINCEDE DUA EDECEM INSALALH O ZAMNA KALMADAN GUZELMUJDENI ALIRIM  :amin: :amin: :amin:
CANIM BILIYORSUN BNEDE 4 YILIMDA GELDI MELEGIM TAMDA UMUDUMUN TUKENDIGI BIR VAKITDE RABBIM DUAMI KABUL ETI  :amin: :amin: ONUN İÇİN OGLUMU KUCAGIM AALMADAN HALA ENDISELIYIM ONU GORMEK OYLE COK ISTIYORUM SANKI ACAILARIM DINECEK ICIM RAHATLAYACAK  :amin: YAZ YAZ BITMEZ BENIMDE GOZLERIM DOLDU  :y25:
BU ARADA SEN NELER YAPIYORSUN CANIM :opucuk: