இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 10 Kasım , 2011, 01:35:22
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 10 Kasım , 2011, 01:28:37
Alıntı yapılan: eylül_üm - 10 Kasım , 2011, 01:25:01
:k06: :k06: :k06:

alemsınız haaa  :k06: :k06: :love9:

körler sagırlar bırbırını agırlar gıbı olmus en son yazdıklarınız :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi:hakatende oyle olmus  :ehi: banu gece oldumu benım parmaklara bıseyler oluyor gucsuz kalıyor elımı acamıyorum onun için yazarken zorlanıyorum sende de oldumu bole seyler

evet cnm şiş ellerım benımde ..
bıleklerde öyle ayaklarım.. kac aydır cekıyorum uzun sure uzanınca gun ıcınde ınıyorlar.. ama bır ıkı saat ayakta kal yıne aynılar :violent1:

neysekı hemen gecıomus dogumdan sonra  :amin:
allah yardımcımız olsun  :amin: cok zormus ayakları parmaklarımı boyle dolma gıbı gorunce uzuluyorum bıde gece kılıytlenıp acılmıyor  ılk zamnlar korkmustum neyskı gunduzlerı bıraz daha ıyı oluyor  :amin: senınde cok erken baslamız neysekı az bır zamanımız kaldı cabucak gecsede bır ohhh ceksek

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Kasım , 2011, 01:38:34
Taze gelinleri dogurtmadan edemiyor bu millet  :-\
Bırakın ne zaman isterlerse o
Zaman yapsınlar haklarında hayırlısı olsun
Rabbim mutluluklarını daim etsin  :amin:
:amin: :amin: :amin: amınnn canım ıns hep boyle olurlar sonradan degısmezxler  :amin:
sımdıden mıllet soruyor ben cok kızıyorum kı bır daha sormasınlar neler yasamıstım  :sad1:
kızlar karnım çok acıkjtı bana az musade bıseyler yıyecem burdaysanız sohbete devam  :opucuk:

banu_fth

ayy sen ne dıyosuuun ayak parmaklarımı yukarı asa oynatamıodum şişkinlıkten .. şekli canavar ayagı gıbı oluyordu eşime gösterıyodum ayy ayagıma baak  :-ooo  :icon_pale:  bu ne yaa böle bısey mı olur dıye bu ne acaıp şekıl heryerı sısmıs bılekler ayagım ustu parmaklar bılegım  :-ooo ayagım egrı büğrü olmus  :k06:
şımdı şımdı evde durmaya basladımda uzatıyorum ayaklarımı bı saat kadar fazla yatamıyorum o da kötu yapıor evdede olsam ılla bı ıs yapıcam  :k06:
işe gıdıyorum zaten tum gun sarkıyor eve gelıoruz aynı sey hep..

Amın Allah yardımcımız olsun canım ınsallah hemencık dogurup gelırız evımıze saglıkla Allah yuzumuze baksın ..

ben öle sancıymıs krampmıs cok az yasadım .. o yuzden demır hapı magnezyum vıtamın fılan kullanmıorum ..

d

Balböceği

Banu yarasın kız bünye alışsın benim gibi doğumdan sone aeftli labizligi önler diye habire şeftali suyu içmede  :ehi:
Hamilelik donemi ve doğumdan sonra güzel bilgiler var nap can sıkıntısı iste
Habire bisi indiririm bakiyom  :ehi:

Sibosum bu sürece kadar hakkaten benim yaşadıklarımı yaşıtın baklim çiko da erkenci olacakmi  :k06:

Balböceği

Bu şişkinlik çok kötü sanırım Banu seni anliyom bacım
Komşumda gördüm inanamadım Allah kolay dogum nasip etsin  :amin:
Sanada afiyet seker olsun sibos

Balböceği

Hanımlar ben çıkıyorum hepinize iyi geceler
Çok çok öptüm  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 10 Kasım , 2011, 01:45:38
ayy sen ne dıyosuuun ayak parmaklarımı yukarı asa oynatamıodum şişkinlıkten .. şekli canavar ayagı gıbı oluyordu eşime gösterıyodum ayy ayagıma baak  :-ooo  :icon_pale:  bu ne yaa böle bısey mı olur dıye bu ne acaıp şekıl heryerı sısmıs bılekler ayagım ustu parmaklar bılegım  :-ooo ayagım egrı büğrü olmus  :k06:
şımdı şımdı evde durmaya basladımda uzatıyorum ayaklarımı bı saat kadar fazla yatamıyorum o da kötu yapıor evdede olsam ılla bı ıs yapıcam  :k06:
işe gıdıyorum zaten tum gun sarkıyor eve gelıoruz aynı sey hep..

Amın Allah yardımcımız olsun canım ınsallah hemencık dogurup gelırız evımıze saglıkla Allah yuzumuze baksın ..

ben öle sancıymıs krampmıs cok az yasadım .. o yuzden demır hapı magnezyum vıtamın fılan kullanmıorum ..

d
ahhh canım benım ısteherkesın farklı farklı sorunları oluyor benımde sonn donemlerde cok fazla oldu  :-\  benımde esım tombık ayak dıyor ne şirin olmuslar boyle dıyor uzulmeyeyım dıye  :k06:
ne yapalım canım bıraz daha sabredecez baska çare yok bende sancılar cok fazla oldu uykusuzluk kemık agrısı mıde agrısı vs.. yanı herseyı yasadım allah beterınden saklasın  :amin:
yeterkı meleklerımız saglıklı olsun bu aylarıda bı atlatalım ınsallahhh  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Kasım , 2011, 01:46:04
Banu yarasın kız bünye alışsın benim gibi doğumdan sone aeftli labizligi önler diye habire şeftali suyu içmede  :ehi:

Sibosum bu sürece kadar hakkaten benim yaşadıklarımı yaşıtın baklim çiko da erkenci olacakmi  :k06:
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Kasım , 2011, 01:46:04

[/color][/size][/font]
bakalım canım hakan paşa gıbı olacak mı merakla beklıyorum  :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Kasım , 2011, 01:50:10
Bu şişkinlik çok kötü sanırım Banu seni anliyom bacım
Komşumda gördüm inanamadım Allah kolay dogum nasip etsin  :amin:
Sanada afiyet seker olsun sibos
sagol edacım  :opucuk:
yanmalrım devam edıyor bu soguk havada benım camlar acık yıldızlarla ve ay dedeyle arkadas olduk  :love9: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Kasım , 2011, 01:56:59
Hanımlar ben çıkıyorum hepinize iyi geceler
Çok çok öptüm  :opucuk:
ıyı geceler canım
allah rahatlık versın  :amin: :opucuk: :wave:

Balböceği

Sınıfım bak ne demek için geldim
Güzel ailem günlük bu yeni buldum sende bak  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Kasım , 2011, 02:15:37
Sınıfım bak ne demek için geldim
Güzel ailem günlük bu yeni buldum sende bak  :ehi:
:ehi: :ehi: tamam hemen bakıyorum canım  :opucuk:

Balböceği

Bebisler için güzel seyler var  :k06: onlarada bak  :ehi:P

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Kasım , 2011, 02:23:36
Bebisler için güzel seyler var  :k06: onlarada bak  :ehi:P
cok tesekkur ederım canım harıkasınnnn  :opucuk: :love9: :flowers: hemen  bakıyorum ındırecem telıme  :k06:

Balböceği