இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

02/11/2011 çarşamba
merhaba dunyam omrum herseyım benım  :opucuk: :love9:
oglum annen su gunlerde cok stresler yasıyor  :y25: hem duygusal hemde herseyı kafasına takıyor  :'( gececek bılıyorum oglum ama bazı ınsanlarda anneyı cok uzdu hamıle oldugumu bıle bıle  :y25: senın etkılendıgını dusunup dahada uzuldummm  :crybaby2: kac gundur hareketlerınde azalma vardı çok tedırgın oldum  :y25: rabbım acını gostermesın bana  :amin: o gaddar adamıda  benı uzdugu ıcın allaha havale edıyorum  :amin: baban her zamankı gıbı hep yanımızdaydı anneyı hep tesellı ettı sagolsun  :love9: :love3: oglum baban cok ıyı bır ınsan ınsallah sende baban gıbı  merhanmetlı ve de guzel ahlaklıı  ımanlı olursun  :amin: sabaha dogru tekmenı hıssettım cokmutlu oldum  :love9: :hello2: sen hep ıyı ol ben razıyım acı cekmeye uykusuzluga yaterkı saglıklı ol bal oglum  :amin: :amin:
teyzen geldı anneanneye oda  senı sevıp oksuyor  :love9: :love9: emır bızım canımız dıyor annenın gobişinı sevıyor  :laughing7: herkes merakla senı beklıyor  :love9: kurban olayım senı verene  :amin:
çok yakında buyuk deden ve babaannen gelecek  :k06: dogum tarıhı ıyıcene belıgın olsun  :amin:
oglum bugun senı gormeye gıdecem çok mutluyum ve heyecanlıyım  :hieyt: :hieyt:ınsallah yuzunu gosterırsın  :amin: :opucuk: ozledımmmm  :love9: :love9: :love9: bakalım doktorumuz neler dıyecek ınsallah guzel haberlerle gelırız paşammm  :amin: :amin:
sımdılık bu kadar senı yaradana emanet edıyorum  :amin: :amin: senı çok sevıyoruz  :love9: :love9: :love9:

xxcansuxx

maşaallah emirimize   :nazar: :nazar: merak etme annesi o çok iyi biraz büyüdüğü için önceki kadar çok hareketli değildir  :love9: :love9: güzel haberlerle gelin oğluşunla... birde sen bebeğinle eşinle mutlusun diğerlerini salla gitsin, takma  :tongue3: :tongue3: ben öyle yapıyorum kimse için kendimin bebeğimin psikolojisini bozamam   :suclu: :suclu:

Balböceği

uzme tatli canini sibosum, sen allah'a birak herseyi.
emir'imiz iyidir annesi normaldir hareketlerinin azalmasi doguma bi kac hafta var allah'in izniyle hayirli gelsin yavrum  :amin:
kardesinin "emir bizim canimiz" demesi gozlerimi doldurdu  :y25: ne buyuk bi sevgi dogmadan
basta anne olmak uzere herkesin gonlune sevgileri giriyor bunu yasatana sukurler olsun  :y25:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Kasım , 2011, 13:16:54
maşaallah emirimize   :nazar: :nazar: merak etme annesi o çok iyi biraz büyüdüğü için önceki kadar çok hareketli değildir  :love9: :love9: güzel haberlerle gelin oğluşunla... birde sen bebeğinle eşinle mutlusun diğerlerini salla gitsin, takma  :tongue3: :tongue3: ben öyle yapıyorum kimse için kendimin bebeğimin psikolojisini bozamam   :suclu: :suclu:
CANIM SAGOL BALIM BENIM :opucuk: DOGRIU DIYORSUN İŞTE BAZEN CANINI YAKAN KIŞİLERE TAKIYORSUN ELINDE OLMADAN ALLAHTAN CABUK UNUTAN BIR HUYUM VAR BAZEN IŞE YARIYOR  :k06: EMIR IYIYDI TEYZESI :nazar: SENINDE DEDIGIN GIBI  BAZEN HAREKETLERI AZALABILIRMIŞ YERI DARALDIGI ICIN  :k06: INSAN ALIŞIYOR SERT VURUSLARA  :ehi: OLMAYINCA NIYE VURMUYOR TEKMELEWMIYOR DIYORSUN  :k06: NEYSEKI IYIYDI MELEGIM TEYZESI BAKALIM BUGLEMIZ NASIL BUYUMUS  MU EMIRLE MERAKLA BEKLIYORUZ  :hello2: :hello2: 

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Kasım , 2011, 01:27:13
uzme tatli canini sibosum, sen allah'a birak herseyi.
emir'imiz iyidir annesi normaldir hareketlerinin azalmasi doguma bi kac hafta var allah'in izniyle hayirli gelsin yavrum  :amin:
kardesinin "emir bizim canimiz" demesi gozlerimi doldurdu  :y25: ne buyuk bi sevgi dogmadan
basta anne olmak uzere herkesin gonlune sevgileri giriyor bunu yasatana sukurler olsun  :y25:

CANIM EDOSUM BENIM :opucuk: :love9: ALLAHA BIRAKTIM COK AGLATTI BENI UZULDUM NEYSEKI GECTI GITTI ISTE HAMILE OLMASAM ONEMLI DEGIL STRES IYI DEGIL EMIRIM ETKILENECEK DIYE KORKUYORUM  :'(
CANIM 37.  HAFTA CATI MUAYENESI OLACAM EGER CATI DARSA SEZERYAN DEGILSE BEKLEYECEZ EMIR BEY NE ZAMAN TESRIF EDERSE ARTIK  :k06: GECEN GITTIGIMDE 16 ARALIK NORMAL DOGUM ICIN DEMISTI ULTRASONA GORE  ::)
KIZ KARDESIM SORMA COK DUSKUN SUREKLI SEVIYOR GOBISIMI AMAN UZULME ABLA HIC BIRSEYI KAFAYA TAKMA DIYOR ISTE HAMILELIK PSIKOLOJISI BAZEN TAKINTILI OLUYORSUN  :cildir: TEYZESI ONA CICIŞLER ALMIS BAYAGI DAHA SIMDIDEN BIR SURU KIYAFETI OLDU  :nazar: :nazar: MASALLAH COK KISMETLI OLACAK   :amin:EE BIRDE BILIYORSUN NE BU BEBEK ICIN NE DUALAR EDILDI NE GOZYASLARI DOKULDU COK KIYMETLI EDA TEYZESI ONUN ICIN AILEDEKI HERKES MERAKLA BEKLIYOR  :amin: :amin: BIRDE KAFASINI CEKSE ASAGIDAN ANNESI BIRAZ RAHAT ETSE  :opucuk: :love9: HAKAN ABISI GIBI HEM YAKIŞIKLI HEMDE GUZEL HUYLU OLSUN INSALLAH  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

belkis_nur

massallah cok cabuk geciyor zaman   :nazar:   allah sag salim hayirli bir sekilde kavustursun nur yuzlunu ...  :amin:  babasini bilemeyizde annesine benzerse coook guzel bir bebis olcak    :nazar:  buyuk hazirliklar tamamlaniyordur artik az kaldi annesi ,yatak odasi kiyafetler ,senin valiz... cok buyuk bir heycan....  :love8:  mukkemmel bisey rabbim hayirlisi her isteyen arkadaslarimiza nasip etsin   :amin:   

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: belkis_nur - 03 Kasım , 2011, 20:09:31
selam canim nasilsiniz?
  SAGOL CANIMCIM IYIYIM DEMEK COK ISTERDIM AMA HEP PROBLEMLER YASADIM CANIM HALA SANCIM VAR BEBEK KAFASINI ASAGIDA BIR YERE DAYAMIS CANIMI COK ACITIYOR SUREKLI SANCILANIYORUM DUN GECEDEN BERI NE CEKTIGI RABBIM BILIYOR  :y25: :y25: INSALLAH BIRAN ONCE GECER BIRAZDA RAHAT UYUMAK DINLENMEK ISTIYORUM  :amin: :amin: SEN NASILSIN NASIL OGERNDIN HAMILE OLDUGUNU INSALALH SENIN HAMILELIGIN IYI GECER BENIMKIIS GIBI OLMAZ  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: belkis_nur - 03 Kasım , 2011, 20:14:03
massallah cok cabuk geciyor zaman   :nazar:   allah sag salim hayirli bir sekilde kavustursun nur yuzlunu ...  :amin:  babasini bilemeyizde annesine benzerse coook guzel bir bebis olcak    :nazar:  buyuk hazirliklar tamamlaniyordur artik az kaldi annesi ,yatak odasi kiyafetler ,senin valiz... cok buyuk bir heycan....  :love8:  mukkemmel bisey rabbim hayirlisi her isteyen arkadaslarimiza nasip etsin   :amin:
AMINN CANIM BENIM INSALLAHHH  :opucuk: ZAMEN DAHADA CABUK GECSIN ISTIYORUM BU AGRILAR SIDDETLENDIKÇE  :cildir: AZ KALDI CANIM İŞLERIMI YETISTIRMEYE CALISIYORUM AGRIM OLUNCA BAZEN AKSIYOR DISARI CIKAMIYORUM  MOBILYALARINI SIPARIS ETTIM PERDE DUBVAR KAGIDI VS HEPSIDE DOGUMA YAKIN GELECEK BIRAZ GEC KALDIK SANIRIM DIGER ESYALINI ALDIM ARTIK BAYRAMDAN SONRA EKSIKLERINI TAMAMLARAIM INSALLAH  :amin:

belkis_nur

sibelcigim hamilelik kolay olmuyor iste bazen ... herkeste degisik zorluklar oluyor ... sonra unutursun kucagina alinca emiri  :amin:  bol bol dinlenmem lazim canim kolay degil tabi son zamanlara geldin , ben kizima hamileyken bir siyatik oldum hic sorma 3 ay topal gezdim vallah ne uyku ne duzen ama insan unutuyor ...  bende iliski sonrasi kanamam oluyordur bir haftadir ;ve adetim 3 gun gecti ve idrar testi yaptim ve positif cikti inanamadim . ve kan testi yaptirdim ,oda positif cikti ... su kanamalarda biraz korkutuyor ama hayirlisi , sanki her an adet olucakmisim gibi oluyorum korkudan ... birde sancilaniyorum iste ...

belkis_nur

:opucuk: :opucuk:     :love9:   opuyorum ikinizi bitanem allaha emanet olun    :love9:

Balböceği

Ya senin ne çektiğini bı ailen bide ben biliyorum.
Emir'in gelişi her şeyi değiştirecek mutluluğun bir kat  daha artacak, bereketiyle gelecek benim paşam  :nazar:
Rabbim nazarlardan korusun  :amin:

Baskası için Canını sıkma paşamızı duşun onuda uzme  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Kasım , 2011, 23:03:13
Ya senin ne çektiğini bı ailen bide ben biliyorum.
Emir'in gelişi her şeyi değiştirecek mutluluğun bir kat  daha artacak, bereketiyle gelecek benim paşam  :nazar:
Rabbim nazarlardan korusun  :amin:

Baskası için Canını sıkma paşamızı duşun onuda uzme  :opucuk:

allah razı olsun canım benım  :amin: :opucuk: ne kadar guzel şeyler  soylemıssın bır kez daha duygulandım sagol edosum  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: belkis_nur - 03 Kasım , 2011, 20:36:35
sibelcigim hamilelik kolay olmuyor iste bazen ... herkeste degisik zorluklar oluyor ... sonra unutursun kucagina alinca emiri  :amin:  bol bol dinlenmem lazim canim kolay degil tabi son zamanlara geldin , ben kizima hamileyken bir siyatik oldum hic sorma 3 ay topal gezdim vallah ne uyku ne duzen ama insan unutuyor ...  bende iliski sonrasi kanamam oluyordur bir haftadir ;ve adetim 3 gun gecti ve idrar testi yaptim ve positif cikti inanamadim . ve kan testi yaptirdim ,oda positif cikti ... su kanamalarda biraz korkutuyor ama hayirlisi , sanki her an adet olucakmisim gibi oluyorum korkudan ... birde sancilaniyorum iste ...
haklısın canım herkesın farklı oluyor annem 5 cocuk dogurmus o bıle dıyor senın gıbı olsaydım bırden baska yapmazdım  :k06: buda sans ışı işte  ::) doktorum bol dınlen uzan dedı bende masallah hareketlıyım esım herseyı yasakladı doguma kadar yerınden kalkmayacaksın dıyor  :k06: bakalım durabılecekmıyım  :k06:
canım ılıskıye sakın gırme esın azcık daha sabretsıın  :ehi: su 3 ay gecsın ınsallah onemlı bısey yoktur  :amin: saglıkla gelır melegımız  :amin:

Balböceği