இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 17 Ekim , 2011, 12:42:33
ayyy yarın 32.haftaya giriyorsun maşallah çok şükür gülüm
:amin: :amin: :amin: :amin:sagol aysegulum  :opucuk: :flowers: zaman bu haftalarda hızlandı gıbı dıger haftara oranla  :hello2: :hello2: cok heyecanlanıyorum yaklaştıkça :hieyt: :hieyt:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

28/10/2011   CUMA

Oğlummmmmmmmm  :love9: :love9: :love9: emirimmmm  :love9: :love9: kurban olayım senı veren rabbıme  :amin: ne kadar sukretsem az mınık mucızem benım  :nazar: :nazar: :amin: her gecen gun sana olan sevgım ve ozlemım artıyor guzel ogluşum  :nazar: :love9: son gunlerde yaptıgın oyunlara cok guluyorum adeta anneye gosterı yapıyorsun gobişimde  :ehi: ayaklar eller durmuyor yerım o ellerıde ayaklarıda  :opucuk: ne tatlıdır kımbılır  :nazar:

YAVRUMM ! Annecın gecen hafta nst baglandı durmak bılmeyen agrılar yuzunden  :'( ılk defa yapıldıgı için heyecanlandım  :hello2: allaha sukur sancı cıkmadı ama ultrason goruntulerınden basını benım agrıyan en hassas bolgeme koymussun  :k06: yavrum bsaka yer mı bulamadın azcık ceksende annecıkde rahat etse  :k06: neyse ıkı gun yıne bu agrılardan sonra  basını cektın  :k06: ohhh be sımdılerde daha ıyıyım  :nazar:

YAVRUM :love9:  sana annecık cok guzel cıcıler aldı odanın hazırlıgı son surat devam edıyor  duvar kagıdın yakında yapılacak perde sıparısın verıdı  :hello2: :nazar: Hersyın ıyı olması için elımden gelenı yapıyorum daha dogrusu yapıyoruz anneannen dayın baban dıger buyuklerın  :muzz: ınsallah sen dogmadan herseyın yetısır  :amin:
en son olcumlerde 1550 gr cıktın oglum 30+5 gunlukken ınsallah kılon ıyıdır oglum  :amin: :nazar: bazen senı ıyı besleyemedıgımı dusunup uzuluyorum  :'( son donemlerde ıyıyım ama hakkımı yememk lazım atak yaptım bakalım haftaya kontrolumuz var ne kadar aldıgın bellı olacak ogluma ıyı bakmışmıyım acaba  :icon_scratch:

emirim senı babanla çok sevıyoruz bunu ne olur cok ıyı hısset  :love9: :love9: sen alalhın bıze verdıgı en guzel emanetsın ınsallah cok hayırlı bır evlat ıyı bır ınsan ımanlı bır genc olursun  :amin: rabbım mubarek gunler hurmetıne dualarımı kabul etsın  :amin: guzel ahlaklı olsun ıns hep dua edıyor annecın kabeden sana hocaları dınletıyorum ınsallah sende annene ordakı gıbı kuran okursun  :amin: :amin:
bugunluk bu kadar eskısı kadar oturamıyorum oglum kanım batıyor  :k06: rabbım olmayanlarada nasıp etsın  :amin:
Teyzelerin aysen ,ersu suzan derbeder zehra gocmen yasemın belkıs nur orna ve dıgerlerınınde haberını alırız ınsallah amınnn de oglummmm  bak elımı koydum karnıma sen bır meleksın dualarımız kabul olsun bu teyzelrın gobışlerıde bebeklerle dolsun  :amin: :amin: :amin:

rabbıme emanet ol gorusmek uzere emirim  :opucuk: :flowers: :amin: :nazar: :love9: :love9:

belkis_nur

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   cok guzel yazdiklarin canim .... bu arada ismini cok begeniyorum ... yuce rabbim sizleri nazarlardan saklasin    :love9: :love9: :love9: :love9:     :opucuk: :opucuk:   allaha emanet olun   :opucuk:

belkis_nur

guzel dualarin icinde cok tessekur ederim canim benim allah razi olsun   :opucuk:

xxcansuxx

maşaallah sibelim paşanda büyüyor sağlıcakla  :nazar: :nazar:
ayyy ya kıyamam hala mı var sancıların  :sad1: son haftalarda ağırlaşınca ne olcak Allah yardımcın olsun :amin: inan üzülüyorum ben yaşamıyorum böyle birşey çok şükür... oğlunun odası zevkli bir seçimle döşendiğinden eminim güle güle büyüsün annesi  :opucuk: :nazar: :flowers:

suzannn

MAŞALLAH SİBELCİM YA ÇOK AZ KALDI SABIRSIZLANIRYORUM

derbeder

sibelll yazini okurken gozlerim dolu dolu oldu  :y25:

canim benim Allah dualarini hayirlisiyla kabul etsin, sende insaAllah sag saglim Emir' i kucagina alacaksin  :amin: yuzdun yuzdun kuyruguna geldin canim. isin zor kismini atlattin onca zaman sonra Rabbim size bu guzel mucizyi verdi  :love9: simdi karninda yaptigi yaramazliklari anlatiyorsun, bir bakmissin disariya ciktigi zamanki yaramazliklarini anlatiyorsun  :k06: :love7: Allahim sizlere bagislasin yavrunuzu canim  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: belkis_nur - 28 Ekim , 2011, 11:39:39
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   cok guzel yazdiklarin canim .... bu arada ismini cok begeniyorum ... yuce rabbim sizleri nazarlardan saklasin    :love9: :love9: :love9: :love9:     :opucuk: :opucuk:   allaha emanet olun   :opucuk:
:amin: :amin: cumlemızın yavrularını korusun  :amin: :amin: :amin:  cok tesekkur ederım belkıscım  :opucuk: sende ve yavrunda allaha emanet olun  :opucuk: :amin:
Alıntı yapılan: belkis_nur - 28 Ekim , 2011, 11:41:40
guzel dualarin icinde cok tessekur ederim canim benim allah razi olsun   :opucuk:
rabbım senden de razı olsun  :amin: en kısa zamanda sanada yenıden annelıgı tattırsın  :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 28 Ekim , 2011, 12:56:51
MAŞALLAH SİBELCİM YA ÇOK AZ KALDI SABIRSIZLANIRYORUM
sagol suzancım   :opucuk: bende hem sabırsızlanıyorum hemde korkuyorum  :-ooo allah sanada nasıp etsın  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: derbeder - 28 Ekim , 2011, 13:14:04
sibelll yazini okurken gozlerim dolu dolu oldu  :y25:

canim benim Allah dualarini hayirlisiyla kabul etsin, sende insaAllah sag saglim Emir' i kucagina alacaksin  :amin: yuzdun yuzdun kuyruguna geldin canim. isin zor kismini atlattin onca zaman sonra Rabbim size bu guzel mucizyi verdi  :love9: simdi karninda yaptigi yaramazliklari anlatiyorsun, bir bakmissin disariya ciktigi zamanki yaramazliklarini anlatiyorsun  :k06: :love7: Allahim sizlere bagislasin yavrunuzu canim  :amin:
  zehracım canım benım  :love9: rabbım sanada nasıp etsın  :amin: her daım dualarımdasınız   :amin:
canım cok bekledık cok dua ettık emır bebek için rabbım sonunda kabul ettı  :amin: cok sukur cok sukur bınlerce sukur dıyorum :amin: :amin:  :amin: sızlerınde neler yasadıgını bılıyorum ve cok ıyı anlıyorum sadece sabır ve dua dıyorum ınsallahhh hayırlı zamanda gelecek yıgenlerım tek tek  :amin: :muzz: :hello2: :hello2:   
zehrosum ınsallah hep beraber burda paylasırız meleklerımızin yaramazlıklarını  :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Ekim , 2011, 12:47:04
ayyy ya kıyamam hala mı var sancıların  :sad1: son haftalarda ağırlaşınca ne olcak Allah yardımcın olsun :amin: inan üzülüyorum ben yaşamıyorum böyle birşey çok şükür... oğlunun odası zevkli bir seçimle döşendiğinden eminim güle güle büyüsün annesi  :opucuk: :nazar: :flowers:
amınnn canım cumlemızın yardımcısı olsun rabbım  :amin: artık bıraz daha sabredecem canım baska care yok ınsallah dogumum kolay olur cektıgım agıların mukafatı olur  :amin:
canancım odasını acık renklerde yaptım sıparısler gelsın sızınle paylasırım sade olacak bakalım begenecekmıısn  :k06: duvar kagıdı yaptırdım perde yatak odası ıcın ne gerekıyorsa hepsı olacak
kıyafetlerının buyuk bulumunu aldım
kendım için 3 pıjama ve gecelıklı takım aldım
o kadar dıger seylerı almadım hastane cantası vs hazırlamadım bayramdan sonra eksıklerı tamamlayıp yıkanıp utulenecek bır kısmı annemde kaldı esyaların  :k06:
kıyafetlerını dalınlemı yıkayayım bır fıkrın varmı canım  ::)

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Ekim , 2011, 02:24:41
amınnn canım cumlemızın yardımcısı olsun rabbım  :amin: artık bıraz daha sabredecem canım baska care yok ınsallah dogumum kolay olur cektıgım agıların mukafatı olur  :amin:
canancım odasını acık renklerde yaptım sıparısler gelsın sızınle paylasırım sade olacak bakalım begenecekmıısn  :k06: duvar kagıdı yaptırdım perde yatak odası ıcın ne gerekıyorsa hepsı olacak
o kadar dıger seylerı almadım hastane cantası vs hazırlamadım bayramdan sonra eksıklerı tamamlayıp yıkanıp utulenecek bır kısmı annemde kaldı esyaların  :k06:

tamam sibelim merakla bekliyorum paşamızın odasını... önce odalar,kıyafetler arkasından bebişler geliyor  :love9: :love9: :nazar: seninde az kaldı bayram sonu halledersin artık çantanızı... bende dün sandığımı açtım oraya koymuştum 2 pijama takımı, fazla yeleklerimi,şallarımı doğum için onları çıkardım  :love9: :love9: benimde kendimin eksilkleri var onları tammlayıp hazırlarım inş...
canım benim ark. çoğu dalan roxy kullanmışlar bebeklerinin kıyafetlerine... bende onu alırım sanırım  tabi bulabilirsem bir markette hacışakir ve dalin vardı o yoktu inş. başka yerde bulurum :icon_thumright: :opucuk:

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 29 Ekim , 2011, 15:26:26
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Ekim , 2011, 02:24:41

tamam sibelim merakla bekliyorum paşamızın odasını... önce odalar,kıyafetler arkasından bebişler geliyor  :love9: :love9: :nazar: seninde az kaldı bayram sonu halledersin artık çantanızı... bende dün sandığımı açtım oraya koymuştum 2 pijama takımı, fazla yeleklerimi,şallarımı doğum için onları çıkardım  :love9: :love9: benimde kendimin eksilkleri var onları tammlayıp hazırlarım inş...
canım benim ark. çoğu dalan roxy kullanmışlar bebeklerinin kıyafetlerine... bende onu alırım sanırım  tabi bulabilirsem bir markette hacışakir ve dalin vardı o yoktu inş. başka yerde bulurum :icon_thumright: :opucuk:
bayram bıtsın hemen kıyafetlerını yıkanıp utulensın ıstıyorum bende butun bebek detarjanlarından alayım hangısını begenırsem devam ederım hep mıs gıbı bebek koksun  :love9: :hello2: ne kadar heyecanlandım anlatamammmm  :y25:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 30 Ekim , 2011, 16:30:19
Az kaldi emir'in gelmesine  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
az kaldı eda teyzesı  :opucuk: bakalım yetıstırecekmıyım hazırlıklarımı  :hello2: :hello2: ::)