இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gecmis olsun cnm ins daha iyi olur kaynbaban  :amin: :amin: sende bebege yarali seyler ye belki bi haftada kilo alirda gelir kucagina  :love7: gerci ultrasyonda yüzde yüz tam gercek deil ama genede ye  :hungry: :hungry:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

YARINA KADIN GELECEK SILSIN BUTUN İÇLERINI SONRA BIRAZ DAHA HAVALANSIN BAKARIM ÇIKMADIYSE KOKUSU ARTIK KIYAFETLERINI KOYMAM IYICENE CIKMAYINCAYA DEK  :k06: ZATEN HAMILELIGIMDE ASIRI TITIZ OLDUM HER YER MIS GIBI KOKACAK NIL DETERJANA MERAKIM NASIL OLDU ANLATAMAM SUREKLI KOKLUYORUM YUMMUSATICILARI İÇİM FERAHLIYOR  :ehi: KENDIMDEN SUPHE DUYMAYA BASLADIM TITIZLIK HASTALIGINA MI YAKALANDIM DIYE NEYSEKI BAZI HAMILELRLERDE BOYLE SEYLER OLUYORMUS SONRA GECIYORMUS YOKSA ELLERIM SOYULACAK YIKANMAKTAN ETRAFI DUZELTMEKTEN GINA GELDI  :cildir:

NE GUZEL HAYALI BILE INSANI MUTLU EDIYOR BENIMKI TAM TOPARLACAK SENIN KI DUNYAYA GELECEK  :amin: :nazar: :hello2: RABBIM SAGLIKLA KUCAGIMIZALMAYI NASIP ETSIN  :amin: DARISI ISTEYEN HERKESE  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: gulum22 - 09 Aralık , 2011, 01:54:04
gecmis olsun cnm ins daha iyi olur kaynbaban  :amin: :amin: sende bebege yarali seyler ye belki bi haftada kilo alirda gelir kucagina  :love7: gerci ultrasyonda yüzde yüz tam gercek deil ama genede ye  :hungry: :hungry:
IKI GUNDUR BIRAZ DAHA DIKKAT EDIYORUM YEDIKLERIME BAKALIM HAFTAYA PAZARTESI BELLI OLACAK GULUM  :amin: CANIM İSTESE YIYECEMDE ISTEMIYOR AKSILIK  :cildir:  SUTUM OLURSA BEBEK DOGDUKTAN SONRA ONEMLI DEGIL SUTLE BESLER TONTIS YAPARIMDA YA OLMAZSA O ZAMAN ISTE UZULURUM  :'(/b]

suzannn

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 09 Aralık , 2011, 01:29:16
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Aralık , 2011, 19:43:42
sibel geçmiş olsun canım... ben hazırlıklar yoğun ondan girememişsindir diye düşünmüştüm... neyse ki atlatmış k.pederin...
daha vakti var alır kilo daha sağlıklı olsunlarda stres yapma sen  :amin: :nazar:
cananım sagol tatlım  :opucuk: evet canım cok dogru dusunmussun  hem işlerım hemde kayınpederın rahatsızlıgı vardı musaıt olamıyorum oysakı sonm donemlerımı sızlerle gecırmeyı çok ıstıyorum guzel sohbetler ederek cesaretlenıyorum  :k06: az kaldı eylulde dogum yapıyor sıra bana geldı  :-ooo dua ete cananım  :amin:
canımsın dualarımdasınız zaten kalbim kıpır kıpır evde ayyy şu doğuma   gidecek şunun yaklaştı vs deyip duruyorum eşimde benimle sizlerin heyecnını paylaşıyor Allah yardımcıları olsun diyor canım kocam  :love8:

sibelim kendi doğumum yaklaşsa sersem olur bir şey düşünemem de sizler aklımdan çıkmıyorsunuz... haydi ezgi bebek geliyor vaktiyle emirde gelsin ha bu arada ismi de netleşmiş adıyla güzel yaşasın :amin: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: sibelimmmm bitirdik safagıı ya daha dun gibiydi hamilelik haberin  :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çokkk merak ediyorum bebeğini  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Aralık , 2011, 16:55:05
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: sibelimmmm bitirdik safagıı ya daha dun gibiydi hamilelik haberin  :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çokkk merak ediyorum bebeğini  :k06:
dur kız bende doğdu sandım,daha 8 gün var

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 10 Aralık , 2011, 22:45:57
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Aralık , 2011, 16:55:05
dur kız bende doğdu sandım,daha 8 gün var
hemşom 8 günü var  :hieyt: :hieyt: daha 80 günü var gibi yazmışsın  :ehi: :ehi: :ehi:
bir bakarsın bugün yarın gelir belki emir sağlıcakla zamanında gelsinde  :amin: :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

belkide 8i de geçer belli olmaz
yok ben bitti deyince hemen bebeğim doğdu konusuna baktım acaba doğummu yaptı diye

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 11 Aralık , 2011, 14:30:29
belkide 8i de geçer belli olmaz
yok ben bitti deyince hemen bebeğim doğdu konusuna baktım acaba doğummu yaptı diye
:k06: :k06: :k06: ANLADIM CANIM evet ya erkekler geçiyormuş ya bakalım emir ne zamn merhaba diyecek ailesine  :love9: :love9: :love9: çok heyecanlıyım  :hieyt: :hieyt:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Lă_Tăhzen!

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Canlarim bugun doktor kontrolumuz vardi emir her zamanki gibi kafasini dayamis o yer ettigi bolgeye daha dogum yoluna girmemisnstde sancida cikmadi bekleyecez artik doktorum sanci olursa belki dogum yoluna girer :amin: emir tam 3 kilo olmus gecen hafta zorla yedigim etler ise yaradi  :nazar: boyu 49 cm hersey simdilik iyi rabbime sukurler olsun :amin: tek kotu olan benim ikinci kere grip oldum :crybaby2: cok kotuyum hem daha yeni iylesmistim bu arada bilgisayar bozuk cepten yaziyorum annemdeyim yarin daha detayli gorusuruz hepinizi cok ozledim dua istiyorum cok zor geciyor arkadaslar rabbimden guc sabir diliyorum allaha emanet olun gorusuruz yine  :amin: :wave: :opucuk: