இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

merhaba arkadaslarım  :opucuk:
benı merak ettıgınız ıcın hepınızden allah razı olsun  :amin:
kayınpederım rahatsızlandı kalp krıızı gecırdı  :'( memlekde  oldugu için ıstanbula gonederemedıler   doktorlar rısklı oldugu için  :'( kac gun yogun bakımda kaldı sonrasında allahıma sukurler olsun  :amin: :amin:  ıylestı ve kalbıne stent takıldı şimdı saglıgı ıyı benım moralım cok bozuktu çok uzuldum   :sad1: benden saklamaya calıstılar sonrasında ogrendım eşim ve annem memlekede gıttı bır kac gunlugune sımdı saglıgı yerınde allaha sukur  :amin: onun için musaıt olamadım gelen gıdenden

bu arada pazartesı emırın kontrolu vardı doktorum hıc kılo almamıs dedı bana yıne kızdı  :'( 2.700 gr 39 haftadayım bebek dogum yolunda bıle degıl sanırım 40 haftayı doldurup oyle gelecek benım paşam  :love9:

oğlum ısmıde ahmet emir olacak  :love9: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım geçmiş olsun inşaallah hemen iyileşir
benim gönlümde hala muhammed var ama hayırlısı olsun canım
Sen hiç üzülme doğsun toparlanır paşam

KasrıCinan

canım çok geçmiş olsun
canım sen çabaladıkça kilo almıyor emir anlaşılan
olsun üzülme.o zamana alır daha kilo.3 doğar in azından canım benim.
hem sağlığı yerinde olsun aysegülün dediği gibi hemen toplanır doğunca :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Balböceği

Gecmis olsun sibosum, Rabb'im saglik sihhat versin tez vakitte ins iyilesir.
Bacim doktorlari pek fazla kafana takma saglikli olsun yeter, bak gor pasam normal kiloda dogacak..
ismini cok begendim ismiyle yucelsin kuzum...  :love9:

banu_fth

canım benımkıde aynı haftada kılo almamıstı .. hemde hıc..
ama sonrakı hafta 600 gr aldı.. bol et yemeye calıs beslıo onları o ..
cerez ye .. besleyıcı seler ye tatlım .. alıcak ınsallah bu hafta  :amin: :nazar:

gecmıs olsun bu arada neysekı atlatmıs sukurler olsun .. Allah korusun bundan sona emırımızın dedesını  :amin: :amin:

xxcansuxx

sibel geçmiş olsun canım... ben hazırlıklar yoğun ondan girememişsindir diye düşünmüştüm... neyse ki atlatmış k.pederin...
daha vakti var alır kilo daha sağlıklı olsunlarda stres yapma sen  :amin: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 08 Aralık , 2011, 18:30:49
canım geçmiş olsun inşaallah hemen iyileşir
benim gönlümde hala muhammed var ama hayırlısı olsun canım
Sen hiç üzülme doğsun toparlanır paşam
çok tesekkur ederım canım  :opucuk:
canım eltımın oglu muhammed dıye eşim kabul etmedı

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Aralık , 2011, 18:43:29
canım çok geçmiş olsun
canım sen çabaladıkça kilo almıyor emir anlaşılan
olsun üzülme.o zamana alır daha kilo.3 doğar in azından canım benim.
hem sağlığı yerinde olsun aysegülün dediği gibi hemen toplanır doğunca :amin:
cok sagol sumeyracım  :opucuk:
aslında hıc cabam yok cunku ıstahım yok hep meyve yıyorum buda emırın kılo alımını yavaslatıyor oysa proteın agırlıklı beslensem boyle olmayacak ama gelde su mıdeme laf anlat kabul etmıyor    :cildir: proteını  :cildir:
ınsallah canım sutumuz olurda toparlanırız
sen nasılsın muhammed furkan nasıl agrıların duzeldımı
fazla gıremıyorum yogunlıukdan ama hep aklımdasınız  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Aralık , 2011, 19:30:07
Gecmis olsun sibosum, Rabb'im saglik sihhat versin tez vakitte ins iyilesir.
Bacim doktorlari pek fazla kafana takma saglikli olsun yeter, bak gor pasam normal kiloda dogacak..
ismini cok begendim ismiyle yucelsin kuzum...  :love9:

sagol edosum  :opucuk: kayınpedeım bızı bayagı korkuttu  :-ooo allaha  sukur ıyleştı  :amin: bugun annem ve eşimde dondu malum benım dogum ne zaman olacagı bellı degıl  ::) aklı zaten hep bendeymıs  :love9:
ısmını begendıgıne cok sevındım  :amin: ınsallah peygamberımız gıbı guzel ahlaklı ona layık bır ınsan  olur  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Aralık , 2011, 19:34:45
canım benımkıde aynı haftada kılo almamıstı .. hemde hıc..
ama sonrakı hafta 600 gr aldı.. bol et yemeye calıs beslıo onları o ..
cerez ye .. besleyıcı seler ye tatlım .. alıcak ınsallah bu hafta  :amin: :nazar:

gecmıs olsun bu arada neysekı atlatmıs sukurler olsun .. Allah korusun bundan sona emırımızın dedesını  :amin: :amin:
  canım benım sagol ıste etı yıyemıyorummm daha dogrusu proteın sevmıyorum hamılelıgımde zar zor yedım
bakalım esımle annenm bıraz daha zorlayacaklar benı  :sad1:
aslında kılosuna takmmıyorum ama doktor kızınca panıkledım  :cildir:
saglıklı olsun yeter dıyorum  :amin:
emırın dedesını rabbım bıze bagısladı :amin:  cok sagol banucum   :opucuk: allah senıınde yardımcın olsun   :amin::amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Aralık , 2011, 19:43:42
sibel geçmiş olsun canım... ben hazırlıklar yoğun ondan girememişsindir diye düşünmüştüm... neyse ki atlatmış k.pederin...
daha vakti var alır kilo daha sağlıklı olsunlarda stres yapma sen  :amin: :nazar:
cananım sagol tatlım  :opucuk: evet canım cok dogru dusunmussun  hem işlerım hemde kayınpederın rahatsızlıgı vardı musaıt olamıyorum oysakı sonm donemlerımı sızlerle gecırmeyı çok ıstıyorum guzel sohbetler ederek cesaretlenıyorum  :k06: az kaldı eylulde dogum yapıyor sıra bana geldı  :-ooo dua ete cananım  :amin:

__nil__

sibelcim merhaba.öncelikle kayınpederine geçmiş olsun allah daha büyük dert vermesin.oğlununda çok şükür sağlığı yerindeymiş.Kiloyada çok takma sağlıklı olsunda.benim arkadaşım 2.5 kilo doğurdu inan kısa sürede anne sütüyle topaç gibi oldu oğlu.o nedenle önemli olan sağlık canım.Sen şimdi doğuma bu kadar yaklaşmışken stresten kurtul,oğlunu ona kavuştuğun anı düşün canım.Allah yardımcın olsun.Dualarımız seninle.İnş bir dahaki sefere yakışıklı ahmet emirin fotolarıyla ve doğum hikayenle gelirsin aramıza.öpüyorum çok :flowers: :flowers: :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

sagol nılım  :opucuk: valla moral oluyor boyle konustukça gercekten çok stres ettım son aylarda hem bebgımın mobılyası gelmedı dıye hemde rahtasızlıgımdan dolayı işlerımı zamnında bıtıremedım dıye  :cildir: neysekı hersey yolunda  :amin: bugun mobılyası geldı  :hieyt: ama havalanması gerek cıla kokuyor  :cildir:
kayınpederımde ıyleştı cok sukur gerıye emırın gelmesı kaldı  :hieyt: cok heyecanlıyım nıl bazen kalbımın yerınden cıkacagını hıssedıyorum dogum yaklaştıkça bır garıp oluyormus ınsan  ::)
guzel dıleklerın ıçın sagol canım ınsallah bende paylaşırım dogum hıkayemı  :amin: :opucuk: :flowers:

__nil__

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 09 Aralık , 2011, 01:44:49
sagol nılım  :opucuk: valla moral oluyor boyle konustukça gercekten çok stres ettım son aylarda hem bebgımın mobılyası gelmedı dıye hemde rahtasızlıgımdan dolayı işlerımı zamnında bıtıremedım dıye  :cildir: neysekı hersey yolunda  :amin: bugun mobılyası geldı  :hieyt: ama havalanması gerek cıla kokuyor  :cildir:
kayınpederımde ıyleştı cok sukur gerıye emırın gelmesı kaldı  :hieyt: cok heyecanlıyım nıl bazen kalbımın yerınden cıkacagını hıssedıyorum dogum yaklaştıkça bır garıp oluyormus ınsan  ::)
guzel dıleklerın ıçın sagol canım ınsallah bende paylaşırım dogum hıkayemı  :amin: :opucuk: :flowers:

haklısın canım elbette insan karmaşık duygular içinde oluyordur.ama bak bir bir hallolmuş sorunlar.Mobilya kokusuda 1-2 günde geçiyor canım.Benim mobilyalar kokmuyor artık.bol bol havalndır yyeter.darısı başımıza inş.bak ben gün sayıyorum doğurmak için ben doğurunca senin oğluşun 3 ayı bitirmiş koccaman bi adam olucak bile