Bende Hamileyim:):)

Başlatan AYŞENAZ2302, 20 Haziran , 2011, 14:59:10

« önceki - sonraki »

AYŞENAZ2302

işimden dolayı siteye çok girip yazışamıyorum. ama belki tanıyanlar vardır. bugün test yaptım ve pozitifti şuan tatilde annemlerdeyim. çok mutluyum. geçen sene bi düşüğüm olmuştu. bu senede adet tarihimden birgün önce k. rengi çok aza akıntım oldu. ve o günden sonra gelmedi bayağı şüphelendim. çok şükür hem eşim öğretmen oldu hemde arkasından bebek sürprizi bakalım rabbim olmayanlarada versin. en kısa zamanda.  :hieyt:
Ey Rab.Ey Rabbim.İbrahim'e İsmail'i,Zekeriya'ya Yahya'yı,Meryem'e İsa'yı müjdelediğin gibi bizlerede göz aydınlığı ve şükür vesilesi olacak evlatlar müjdele.Evlatları ana babaları için salih birer amel, salih birer kul kıl.Onlara hakkı,güzelliği salatı emretmemiz için bizlere güçi ihlas ve imkan ver.

AYŞENAZ2302

bu arada sabır çok önemliymiş zaten herşeyin bir yeri ve zamanı var insan hiç ummadığı anda rızıklanırmış. yeterki şükredelim.
Ey Rab.Ey Rabbim.İbrahim'e İsmail'i,Zekeriya'ya Yahya'yı,Meryem'e İsa'yı müjdelediğin gibi bizlerede göz aydınlığı ve şükür vesilesi olacak evlatlar müjdele.Evlatları ana babaları için salih birer amel, salih birer kul kıl.Onlara hakkı,güzelliği salatı emretmemiz için bizlere güçi ihlas ve imkan ver.

derbeder

gozun aydin canim  :flowers: hayirlisiyla kucaginada al insaAllah.

peki herhangi bir sorununuz varmiydi? ya da bugune kadar ne gibi tedavilerden gectiniz?
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

esracım

tebrik ederim canım.darısı başmızaı inşllah...

AYŞENAZ2302

Alıntı yapılan: derbeder - 20 Haziran , 2011, 15:02:05
gozun aydin canim  :flowers: hayirlisiyla kucaginada al insaAllah.

peki herhangi bir sorununuz varmiydi? ya da bugune kadar ne gibi tedavilerden gectiniz?
yok canım 2 senedir evliyiz ilk günden korunmadık geçen haziranda bi düşük yaptım. doktor bişey yok dedi ama hormon tahlili falan yaptırmadım. ne bileyim doktorlar biraz sorunlu oluyorlar. çok şükür bu ay izne gidecem tatil derken umursamadım üstelik olmazsa ailemi göremem diye pek istemedim ama rabbim verdi işte

AYŞENAZ2302

tşk ederim arkadaşlar, inşallah herşey darısı başınıza.

Dilara Ebrar

hayırlı olsun tatlım allahım sonuna kadar sağlıklı bi şekilde devam etsin kucağınada aldığın günleri gör işallah  :love9: :love9: :love9: :love9:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

AYŞENAZ2302

şimdi çıkmam lazım arkadaşlar sonra yine gör. kib...

seda87

aaay çook sevindim canm inş sımsıkı tutunur bebeğin benimde ilk bebeğim düşmüştü :y25:bol bol uzan canm ağır iş sakın yapma sürekl uzan .allah hayırlı etsin tatlıım :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

Shadowqueen

Gözün aydın canım, Rabbim tamamına erdirsin sağlıkla  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

tebrıkler  :flowers: allah tamamına erdırsın  :amin:

cano_m

TEBRİKLER ALLAH KUCAĞINA ALMAYI NASİP EDER İNŞALLAH  :opucuk: