Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

derbeder

farkinda tabiiki canim koskoca kadin sonucta yetiskin cocuklari filan var torun torba sahibi.
uzulunce oturup aglar bana neden boyle davraniyorlar filan diye. iste yaneh ona bu sekilde davrananlarda kotuler iste. bazi insanlarin fesatliklari suratlarindan belli olur, pislik akar anlarsin bi bakisindan vs.
aynen oyle, ama genede kadin iyiliginden mi neden hep iyi davraniyor. sanirim birde zamaninda yapilan iyilikler hatrina, bi nevi vefa borcu...surekli gidip geldigi kisiler belki onlar olmasa dedigim gibi yanliz kalma korkusu vardir belkide. haa birde birine gidip gelmeyi biraksa digerleri tarafindan dislanir. ya hepsini silecek ya da bu duzen boyle devam edecek. kaldiki son dedigim yuksek ihtimal.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

FeHi

Bana da öyle geldi yalnız kalma ve dışlanma korkusu...
Bu korkuyu taşımak bile stres Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın  :amin: :amin: :amin:

suzannn

5 eylülde kan vermişim 1,5 ay sonra çıkar sonuç demiştiniz ama çıkmamış hala 15 gün sonra arayın diyorsunuz ben 31 ekime randevu almıştım çıkar dediğiniz için şimdi ne olacak randevum 2 ay sonraya ertelenecek offffffffffffffffffff  sıkıldım sizden çok hemde  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

Aytii

:violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

ne diye tersliyosunki sanki derdimiz olmasa görüşmek istemeyiz

meraklı değilim bende senin suratına gerizekalı  :cildir:

derbeder

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 26 Ekim , 2011, 10:55:05
5 eylülde kan vermişim 1,5 ay sonra çıkar sonuç demiştiniz ama çıkmamış hala 15 gün sonra arayın diyorsunuz ben 31 ekime randevu almıştım çıkar dediğiniz için şimdi ne olacak randevum 2 ay sonraya ertelenecek offffffffffffffffffff  sıkıldım sizden çok hemde  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:
gidip kufretsen eminim isini cabuk hallederler, baska dilden anlamiyor bazilari  :violent1:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

muhribe

düş yakamdan artık böbrek taşı, seni düşürdüm hala kumcuklarınla uğraşıyorum defooooooool artık  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

FeHi

Alıntı yapılan: muhribe - 26 Ekim , 2011, 12:42:06
düş yakamdan artık böbrek taşı, seni düşürdüm hala kumcuklarınla uğraşıyorum defooooooool artık  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
Geçmiş olsun Muhribe zordur a kum da taş da bol bol su iç çok iyi gelcek inşALLAH

FeHi

Yine bişi farketmedi yine aynı yine aynısın
hangi dilden anlıyosun anlamadım ki tek tek anlatıyorum hep aynı şeyleri söylüosn diosn
bende usandım aynı şeyleri söylemeyi sende bi otr düşün ne dediğimi de icraat göster uygulamaya geç bak ozaman ben aynı şeyleri söylermiyim birazda kendini eleştir  :caca:

muhribe

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Ekim , 2011, 13:55:27
Alıntı yapılan: muhribe - 26 Ekim , 2011, 12:42:06
Geçmiş olsun Muhribe zordur a kum da taş da bol bol su iç çok iyi gelcek inşALLAH
sağol canım inş geçirmeye çalışıyorum su içmekten lavabodan çıkmaz oldum :)

°•.ℓανιηуα.•°

zıvanadan çıktım...

delirttin artık yeter...

tweety0555

yeter ozlem yeter artık yeter baskaları uzulecegıne ben uzulıp deyıp kafana takmayı bırak sonucta onlarda senın gıbı ogretemen uzuleceklerse uzulsunler yeterrrrrr :cussing

kendıne seslenende bir ben varım :toothy10:

gökkusağı

minik kelebeğim ha gayret tek bi adımımız kaldı kesin sonuçlarımı alınca bayram edelim beraber.sıkı tutun anneye kendini koru mikropçuklardan ve çok çok iii ol.seni seviyorum bebeğim  :love9: :love9:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

duygucuk

KOCACIIIIIMMMMMM BUGÜN YUMURTLUYORUM  :hieyt: GELDE ÇALIŞALIM BOLLL BOLLL  :love9:   :ehi:
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

suzannn

duygucuk

NE DEMİŞLER ÇALIŞAN KAZANIR ELMASI KIZARIR... KIZARTICAM İNŞALLAH ELMALARI  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm