Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 15 Kasım , 2012, 13:41:53
Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 15 Kasım , 2012, 13:30:00
sonunda kendimize uygun bi yer bulduk .. Allahım şükürler olsun sana  :amin: :amin: :amin: .. hayırlısıyla sağ sağlim gidip dönelim inşallah ..  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
hamdolsun Allahım .. hayırlısıyla gidelim dönelim inşallah  :amin: :amin:

hayırdır canım nereye yolculuk?

güle güle gidin gelin inşallah  :amin:

canım balıkesirden bi arsa alacağız .. arabayı vercez üstüne para alcaz arsayı alcaz .. öğretmenler mahallesi deniyor .. denize yakın .. ve orası çok güzeldi bu yaz tatile gitmiştik ..
inşallah evimizi de yapıcaz ..  :amin: :amin: :amin: bu akşam çıkıyoruz yola .. öğretmenevinde yer ayırdım ..
sabaha karşı yolda oluruz .. gün içinde arsa alımını halledip akşam kalırız .. uçakla döncez ..
ezgi var diye yoksa otobüste olurdu .. bilemiyorum nası olcak yolculuk ..

ezgi bi yaşına geliyo uçağa binmesinde sakınca varmı ?? biliomusunuz ?? :sad1:

çok heyecanlıyım yaa orası çok güzeldi  :love9: :love9:

muhribe

banucum hayırlısı olsun Allah içinize sindirsin  :amin:

ezgi uçakta basınçtan etkilenebilir. bol bol emzir canım. özellikle kalkış ve inişte

tweety0555

HAYIRLI OLSUN YAZLIK NIYETINE MI KULLLANACAKSINIZ YOKSA TEMELLI OTURMAK ICINMI ARIYORDUNUZ...UMARIM HERSEY GOINLUNUZE GORE OLUR...SIMDI NERDE OTURUYORSUNUZ...

BUGUN COK GULDUM 1.SINIFLARA GIRDIM NE KADAR UFAKLAR...ELA BEBEK AL YAZIYOR OKUYACAK YA DURDUR DURDU... BANA SESSIZCE O KIZIN ADI NEYDI DEDI :k06: ELAYI HATIRLAYMADI :ehi: :ehi: :ehi: COK SEVIMLILER MAASALLH

banu_fth

15 Kasım , 2012, 14:31:17 #4788 Son düzenlenme: 15 Kasım , 2012, 14:33:23 ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡
Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 15 Kasım , 2012, 14:11:36
banucum hayırlısı olsun Allah içinize sindirsin  :amin:

ezgi uçakta basınçtan etkilenebilir. bol bol emzir canım. özellikle kalkış ve inişte

:amin:  Allah razı olsn..

nerde emzircem cok bindim ucağa ama dikkat etmemişim anneler napıyo diye  :k06:yer yok dimi öle zaten kalkmak yasak battanıyesini siper etcez emzirirken .. cam keanarı ıyı olur bana .. ::)

muhribe

canım örtersin ezgişin üstünü bi battaniyeyle, eşin de yanında siper olur sana
zaten emziren anneye ayı gibi bakacak insan olmaz herhalde uçakta  ;D
olursa eşinin yumruğuna kuvvet  ;D ;D ;D

banu_fth

Alıntı yapılan: tweety0555 - 15 Kasım , 2012, 14:20:25
HAYIRLI OLSUN YAZLIK NIYETINE MI KULLLANACAKSINIZ YOKSA TEMELLI OTURMAK ICINMI ARIYORDUNUZ...UMARIM HERSEY GOINLUNUZE GORE OLUR...SIMDI NERDE OTURUYORSUNUZ...

BUGUN COK GULDUM 1.SINIFLARA GIRDIM NE KADAR UFAKLAR...ELA BEBEK AL YAZIYOR OKUYACAK YA DURDUR DURDU... BANA SESSIZCE O KIZIN ADI NEYDI DEDI :k06: ELAYI HATIRLAYMADI :ehi: :ehi: :ehi: COK SEVIMLILER MAASALLH

önce yazlık .. sonra belki temelli  :amin: :amin:
Allah razı olsn  :amin:

mutluluk

NE ÇABUK GEÇİYORSUN ZAMAN.DAHA DÜN GİBİ HATIRLIYORUM 14 KASIMDA ÇOK GÜZEL HABER ALDIM KARMAŞANIN İÇİNDE.1 HAFTA SONRADA O GÜZEL HABER SON BULDU. :y25: :y25: :y25:

@Melek Yüzlüm@

banucum Hayırlı uğurlu olsun inş sağ sağlim gidip gelinn  :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

Hayırlı olsun banucum :opucuk:
Saadetimm eminim kısa zamanda aynı yazdığının sonunu yavrum kucagimda diye yazacan çünkü bende öyle diyodum iki düşük ve simdi meleğim benimle hatta 2.5 aylık olcaz nerdeyse zaman coook çabuk geciyo hersey unutuluyo... Rabbim gönlünün muradını en kısa zamanda versin

]

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 15 Kasım , 2012, 14:33:41
canım örtersin ezgişin üstünü bi battaniyeyle, eşin de yanında siper olur sana
zaten emziren anneye ayı gibi bakacak insan olmaz herhalde uçakta  ;D
olursa eşinin yumruğuna kuvvet  ;D ;D ;D

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi:

aynen cnm aynen .. yalnız benimki acaip kıskanç  :cildir: inş müdahele etmez .. otobüs daha kötü bu konuda .. uçakta en azından koltuğun içine gömülüyosun .. sorun yok .. görünmüyo fazla .. hele bazı uçaklarda araları da kapalı idi .. inş öle bi modele denk geliriz ..  :amin:

banu_fth

banu_fth

Alıntı yapılan: kelebegimm - 15 Kasım , 2012, 14:51:11
Saadetimm eminim kısa zamanda aynı yazdığının sonunu yavrum kucagimda diye yazacan çünkü bende öyle diyodum iki düşük ve simdi meleğim benimle hatta 2.5 aylık olcaz nerdeyse zaman coook çabuk geciyo hersey unutuluyo... Rabbim gönlünün muradını en kısa zamanda versin

teşekkür ederim cnm ..amin  :amin: :opucuk:

banu_fth

Alıntı yapılan: mutluluk - 15 Kasım , 2012, 14:43:06
NE ÇABUK GEÇİYORSUN ZAMAN.DAHA DÜN GİBİ HATIRLIYORUM 14 KASIMDA ÇOK GÜZEL HABER ALDIM KARMAŞANIN İÇİNDE.1 HAFTA SONRADA O GÜZEL HABER SON BULDU. :y25: :y25: :y25:

inşallah bu sefer sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah .. sağlıkla canım ..
:amin: :amin: hayırlısını dile herzaman.. hayırlı zamanda gelsin ..sağlıkla gelsin  :amin: :amin: :amin:
duamdasın  :opucuk: :amin: :amin: :amin:

mutluluk

Alıntı yapılan: kelebegimm - 15 Kasım , 2012, 14:51:11

İNŞ AYŞENURUM İNŞ. :opucuk: ALLAHIM AĞZINIZDAN İŞİTSİN. :amin: :amin: SİZİNKİLERİDE KORUSUN RABBİM

BANUCUM HAYIRLI OLSUN CAN SAĞLIĞIYLA KULLANIN.

mutluluk

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 15 Kasım , 2012, 14:58:37
Alıntı yapılan: mutluluk - 15 Kasım , 2012, 14:43:06

inşallah bu sefer sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah .. sağlıkla canım ..
:amin: :amin: hayırlısını dile herzaman.. hayırlı zamanda gelsin ..sağlıkla gelsin  :amin: :amin: :amin:
duamdasın  :opucuk: :amin: :amin: :amin:

SAĞOL BANUCUM ÇOK SAĞOLUN  :opucuk: ALLAHIM SİZİNKİLERİ DE KORUSUN İNŞ  :amin: