Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

seni yaradan güzel allahıma binlerce kez hamdü senalar olsun  :love9:
nur cemaline kurban olurum ben senin... bebek  yüslüm.. sen benim canımın yarı parçasısın.ne kadar kavga etsekte sen benim en kıymetlimsin tosun paşam.  :love3:

banu_fth

Allah hayırlı bol kazanclr nasıp etsın .. ınsllah hayırlı olur arsamız .. bıze huzur bereket getırsın ınsallah hayallerımızı bır an önce yaparız ve gıderız bu bızı yoran degıstıren sehırden  :amin: :amin: :amin: :cildir: :cildir:
dogum gunun de kutlu olsun ..  :love9: :opucuk:
aksama surprız var  :hello2: :hello2:

iklima

koca evli barkli adamsın hala ananın babanın yanında karınla telefon görüsmesi yaparken sesin resmilesiyo.saygı mı bu,sana bunu ögretene ne diyim ben
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

banu_fth

Alıntı yapılan: iklima - 11 Kasım , 2012, 12:45:43
koca evli barkli adamsın hala ananın babanın yanında karınla telefon görüsmesi yaparken sesin resmilesiyo.saygı mı bu,sana bunu ögretene ne diyim ben

BENIMKI KOLTUKTA YAN YANA BILE OTURMAZ  :cildir:

Sır_Çiçegi

şu hafta sonlarından nefret ettirdiniz ya beni helal olsun size görültü yapıorsunuz cocugum korkuyor diorum nie anlamıyorsunuz tamam ewin yetişmesi lazımda cocugumdan önemlide deil  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

iklima

o oturmazsa ben gider otururum.yoksa annesi oturur çünkü kadının kocası varken bile ogluna yanaşır.

Hepsi Bu..!

banu_fth

Alıntı yapılan: iklima - 11 Kasım , 2012, 13:07:46
o oturmazsa ben gider otururum.yoksa annesi oturur çünkü kadının kocası varken bile ogluna yanaşır.

ben oturdum gecen o kalktı ayaga  :ehi: :cildir: :cildir:
öbur uca gectımde öle oturdu  :cildir:

muhribe

yok artık  :-ooo
aynı yatağa girerken de utanıyor mu  ???
anlamıyorum bu erkekleri, helallerimiz değil mi sonuçta
pehhhh

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 11 Kasım , 2012, 13:16:49
yok artık  :-ooo
aynı yatağa girerken de utanıyor mu  ???
anlamıyorum bu erkekleri, helallerimiz değil mi sonuçta
pehhhh

annesının yanında sorun degılde babasının yanında saygısızlık olurmus  :-\
kendılerıne göre adetlerı var.. ben bılmıyordum ayaga kalkınca bıde ısaret edıyorum gel otur dıye  :toothy10: :toothy10: meger adam özellıkle kalkmıs ya yanımdan  :ehi: :ehi:
babası bıraz agır takılıyo bıde hacı .. ama sonucta helalım yanı nısanlı degılız ya evlıyız  :k06:  :caca:
cok sık görusmuyoruz zaten o yuzden fazla dert degıl..

benım cocuklarımı kocalarıyla karılarıyla yan yana görmek benı mutlu eder sapur supur olmadıkları surece ..
bu eskıler bı acayı p ..  onlarda öle görmusler yadırgamıyorum onlarada dedelerınden kalan adetler.. sadece bıze göre garıp ..

ayak ayak ustune atılmaz .. bı toparlanılır odaya buyuk gırdıgınde bızde o kadar ..
bunlarda baya baya ayaga kalkıosun  :icon_scratch: :dontknow:

iklima

Ne geri kafali kocalarimız varmış anacım.sanki evde naaptıgmızı bilmiyo bu büyükler

Hepsi Bu..!

muhribe

yok yok saygıyı anlarım, ayak ayak üstüne atmazsın, sigara içmezsin, içli dışlı olmazsın da..
aman ne bileyim herkesin kendine ait örfleri var işte
tuhaf geliyor tabi alışkın olmayana

banu_fth

kocalarımızdan degıl cnm buyuklerden kaynaklanıyo .. yarın bı gun laf ederler dıyo eşim..
o da farkında ama işte ben bılmeyınce neysekı hos karsılıyolar.. esım nasılsa evde söler bı daha olmaz dıye heralde  :ehi: :ehi: :ehi:
ben akdenızlıyım sekerım sıcak kanlıyık bız  :ehi: :ehi: :ehi: :love8:
bu karadenızlıler zor ınsanlar  :k06:
aynen öle betülcüm.. heryerın adetı farklı ..

ツgöçmen_54 ツ

benim baba tarafım gümüşhaneli.onlarda bu konularda aynı. baba- babasının yanında çocuğunu sevemez çok ayıpmış  :-ooo

karısınla yan yana gelip oturamaz çocuğunu sevemez  :-ooo
eşimde aksine çok terstir.babamın yanında kucağıma yatar başım ağrıyor boynumu ov der  :ehi:

~ERVA~

Senden nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmedim bu dünyada
Allah bildiği gibi yapsın seni emi  :cildir: :caca:

banu_fth

bıde bana kucaklama babanın yanında bebegı dedıler.. yegenler var onlara ver onlar götursun getırsın  :caca: :cildir:
valla kucaklıyorum ben dusurcekler dıye ödum kopuyodu ılk zamanlar .. hele bıde yumusacık kemıklerı 3 aylıkken fılan .. boynunu tutamıyolar ..
dedım bırakır cıkarım hemen bıse olmaz onu astık neysekı .. fazla kucaklamıyorum olduk olmadık almıyorum ama gerekırse kucaklayıp cıkıyorum odadan  :laughing7: