Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

iklima

Ne oldu yapabiliyor musum dimi gördün mü?daha çok şeyler görceksin sen bu da ne ki
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ツgöçmen_54 ツ

hem beni çağırıyorsun hem yüzüme bakmıyorsun.
eskilermi aklına geldide utandın  yoksa. ? sen onu kandırıyorsun ama kork  yukarda allah var.  :aferin:

_inci_tanem_

Sevgili kendini bir halt sanıp benim yetinmeyen kardeşimede saldıran körkepçem :caca: :caca: :caca:

Seni ALLAH'A havale ediyorum RABBİM seni bildiği gibi yapsın o uzun dilinden çek  inşallah ne çekersen ömrün boyunca  :amin: :amin: :amin: Ama biliyorum kötü eleştiri gizli hayranlıktır... :basardim: :basardim:
Bune becerebildiysem NE MUTLU bana  :basardim: :basardim: :basardim:

Ben seninle uğraşacağım uğraşmaya ama sonucu nasıl olacak kestiremiyorum ama az kaldı sınırlarını bu defa fena zorladın APTAL şey  :caca: :caca: :caca:  :violent1: :violent1:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: yyeeliz - 12 Ekim , 2012, 08:37:25
Sevgili kendini bir halt sanıp benim yetinmeyen kardeşimede saldıran körkepçem :caca: :caca: :caca:

Seni ALLAH'A havale ediyorum RABBİM seni bildiği gibi yapsın o uzun dilinden çek  inşallah ne çekersen ömrün boyunca  :amin: :amin: :amin: Ama biliyorum kötü eleştiri gizli hayranlıktır... :basardim: :basardim:
Bune becerebildiysem NE MUTLU bana  :basardim: :basardim: :basardim:

Ben seninle uğraşacağım uğraşmaya ama sonucu nasıl olacak kestiremiyorum ama az kaldı sınırlarını bu defa fena zorladın APTAL şey  :caca: :caca: :caca:  :violent1: :violent1:

:dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ZéynéP.SimAy

o bilgisayırı alda münsip .............................. orasını söylemiyim emi  :caca: :caca: :caca: :caca:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: -medcezir- - 11 Ekim , 2012, 12:06:43
sağolun kızlar düşündüğünüz için
çok şükür eşimin ailesiyle hiçbir sıkıntım yok çok iyi insanlar
aslında eşimlede yok ama bişeyelrin büyüsü kaçtı sanki
ben bu adamla nişanlanmamıştım  :dontknow:
evlendikten sonra herşey okadar değiştiki  hala bi anlam veremiyorum
evliliğimizin ilk yıllarıda çok güzeldi bulutlardaydım ama sonra nolduysa herşey monotonlaştı
hiçbir şey eskisi gibi değil
hemen kırıyor beni,özür dilemiyor,pişman olmuyor,konuşmak istiyorum dinlemiyor,sevdiğini söylemiyor ne bilim hangi birini söyleyimki  :y25:  :y25:  :y25:

elifçim hiç üzülme.

emin ol değişen eşin değil,koşullarınız.

2 çocuğunuz var,emin ol erkekler o kadar yükü kaldıramıyorlar,zorlanıyorlar. sonuçta da bu hale geliyorlar.

anlicağın senin evinde 2 değil 3 çocuğun var.

erkekler de idare edilmek pışpışlanmak isitiyorlar.

bak eminim yapıyorsundur ama sen bu aralar özellikle eşine daha bi önem ver.

adam belki tahtının sarsıldığını ilginin hep çocuklara gittiğini düşünüyor olabilir.

bak mesela ben sarperi saat 10 gibi uyuttuktan sonra eşimle çayımızı demleriz,geçeriz balkonumuza,sohbet ederiz. sırnaşırım,anlatırım o da anlatır. paylaşımların azalması bi evlilik için çok büyük bi risktir. bunu sağlamaya çalış elifim  :opucuk:

esracım

Yelizcim ne oldu kim kızdırdı seni bu halinle ???

_inci_tanem_

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Ne diyor canım sana? Sende böyle kafana takıyorsun.Boşver salla gitsin.OLan sana ve bebeğine oluyor.Hiç üzülme bence.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 12 Ekim , 2012, 11:46:44
Ne diyor canım sana? Sende böyle kafana takıyorsun.Boşver salla gitsin.OLan sana ve bebeğine oluyor.Hiç üzülme bence.

Canım üzülmedim sadece çok sinirlendim onu o söylediği zevzek laflar beni üzemez çünkü herkez biliyo onun ne kadar fesat ve taklitçi olduğunu çakma yeliz omaya çalışıyo ama olamadığı için laf sokuyo lafına karşılık verince gocunuyo  :cussing: :cussing:
yüzüme laf söyleyemiyo arkadamdan çan çan ediyo yaa buna sinir oluyorum ben güveniyosan kendine azıcık karakterin varsa yüzüme konuş aptal birde kardeşimede sıçrıyo yaa  :violent1: :violent1: :violent1: haspam

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Alıntı yapılan: yyeeliz - 12 Ekim , 2012, 11:51:07

Canım üzülmedim sadece çok sinirlendim onu o söylediği zevzek laflar beni üzemez çünkü herkez biliyo onun ne kadar fesat ve taklitçi olduğunu çakma yeliz omaya çalışıyo ama olamadığı için laf sokuyo lafına karşılık verince gocunuyo  :cussing: :cussing:
yüzüme laf söyleyemiyo arkadamdan çan çan ediyo yaa buna sinir oluyorum ben güveniyosan kendine azıcık karakterin varsa yüzüme konuş aptal birde kardeşimede sıçrıyo yaa  :violent1: :violent1: :violent1: haspam

seni mi taklit etmeye çalışıyor.bundan zevk duymalısın o zaman.öyle düşün.ama beceremiyorsa ve sana laf sokmaya çalışıyorsa hiç kafana takma.daha çok gül.herkes herkesi bilir.kardeşine neden bulaşıyor peki? seninle uğraşmak yetmiyor mu ?

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 12 Ekim , 2012, 11:53:11

seni mi taklit etmeye çalışıyor.bundan zevk duymalısın o zaman.öyle düşün.ama beceremiyorsa ve sana laf sokmaya çalışıyorsa hiç kafana takma.daha çok gül.herkes herkesi bilir.kardeşine neden bulaşıyor peki? seninle uğraşmak yetmiyor mu ?

ona zeten katıla katıla gülüyorum canım alıştım kaç yıldır gelinliğimden saçıma makyajına kadar çakma yeliz oldu türbanlı olduğu halde açtı başını ;) ;)
ama kardeşim hakkında edepsiz bir kelime kullanmış biryerde face'de bende tesadüf gördüm bunu şimdi ben bu salak gerizekalıya ne yapayım  :caca: :caca: :caca: :caca: kardeşime söylemek istemiyorum direk saldırıya geçer olayın boyutları büyür  :cildir: :cildir: ama haddini bildireceğim  :violent1: :violent1:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Alıntı yapılan: yyeeliz - 12 Ekim , 2012, 11:58:32
Alıntı yapılan: esracım - 12 Ekim , 2012, 11:53:11

ona zeten katıla katıla gülüyorum canım alıştım kaç yıldır gelinliğimden saçıma makyajına kadar çakma yeliz oldu türbanlı olduğu halde açtı başını ;) ;)
ama kardeşim hakkında edepsiz bir kelime kullanmış biryerde face'de bende tesadüf gördüm bunu şimdi ben bu salak gerizekalıya ne yapayım  :caca: :caca: :caca: :caca: kardeşime söylemek istemiyorum direk saldırıya geçer olayın boyutları büyür  :cildir: :cildir: ama haddini bildireceğim  :violent1: :violent1:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok ayıp etmiş o zaman.cidden yüz yüze konuş söyle.kardeşinle ne alıp varamadığın var ki sanki.sorunu seninleyse çözsün değilsede senin kardeşine neden bulaşır.süzme salak işte.sosyal medyada öyle edepsizce konuşulur mu? iyiki öyle insanlardan değilmişiz canım.
:caca: :caca: :caca: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: tam dayaklık senin bu görümce.hamilemiydi bu üstelik.

Sır_Çiçegi

köyden geldin de ne oldu eski beni we oglunu bulamadın demi  :occasion5:
biz artık ne seni ne başkasını takacagız bizim için sadece oğlumuz war sen nereni yırtarsan yırt  :muzz:
bide utanmadan ewimi temizlemedi gelinlerim diorsun sen git gez toz biz senin ewine bakalım ölemi  ;D
hayatda işim olmaz sıkıyosa oglunda temizle desin sıkar o biraz  :caca:
dogum hakkında tek laf etmedim etmicem gelme umurumda deilsin kimse gelmesin bu zamana kadar tek idare ettim gene ederim oglun bir iki laf etti agzının payını aldı oturdu sende edersen agzının payını alırsın sen bana bakmaya gelecegin yerde benden gelinlik beklersin hiç gelme daha iyi rahatım ben böle oh  :muzz: :muzz:
eltimde aldı agzının payını şimdi kızının dagıttı her yeri temzlio yaranmaya calışıyo oh be döktüm içimi  :hieyt: :hieyt:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Ohhhhhh hadi kiz Arkandayim ben   :hieyt:

İyi yapmışsın  :ehi: