09 Mayıs , 2024, 00:14:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Temmuz , 2012, 16:18:42
ezdirmiorum ama ne bilim bazen cok salak oluyorm ya iş bitince ben ne yaptım diorum  :sad1:

hepsi öle zeynep ben sahura kaldırmasam uyuyo adam iki saat kalk diom aç tutuyo içim acıyo sonra :(

öyle benimde içim acıyo şu sıcakta çalışıyo garibim yazık ama hepte arkasında ben nasıl olayım bi gece söylemedim kaldı sabah halbuki her gece soruyorum diye kızar bana iyi oldu diyesim geliyo valla

ZéynéP.SimAy

Canancımherşey olacağına varırı herşey çıkar ortaya gelen kapın açık gelmeyenede eyvallah ne yapacaksın abinde olsa herşeyden önce kendini düşüneceksin boşverrr  :caca:

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Temmuz , 2012, 16:27:35
Allah yardımcın olsun canancım  :amin:

ya ayşenurum ne yapacagımı şaşırdım bigün cocuguna bakmadım kaynanaya sölemiş kaynana cıktı karşıma nie bakmadın dedi ben kaldım eşimde annesine kızdı bana mı güvenip dogurdu dedi  :(

anam bakmak mecburuyetinde deilsin ya mecburi isleri olur tmm ama herzaman keyfide olmazki zaten hamilesin canin dar ayy sinir olurum vallaa
iyi demis kocandaaaa

]

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Temmuz , 2012, 16:26:17
aaaaa o nasıl is ya  :caca:

Anam beraber mı oturuyorsunuz yada altli üstlü mü  :dontknow: 

karşılıklıyız cnm fırsatım olsa taşınmak istiyorum :(

Alıntı yapılan: zynpesra - 25 Temmuz , 2012, 16:28:07
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Temmuz , 2012, 16:18:42
ezdirmiorum ama ne bilim bazen cok salak oluyorm ya iş bitince ben ne yaptım diorum  :sad1:

hepsi öle zeynep ben sahura kaldırmasam uyuyo adam iki saat kalk diom aç tutuyo içim acıyo sonra :(

öyle benimde içim acıyo şu sıcakta çalışıyo garibim yazık ama hepte arkasında ben nasıl olayım bi gece söylemedim kaldı sabah halbuki her gece soruyorum diye kızar bana iyi oldu diyesim geliyo valla

sürekli peşlerindeyiz ew işi ayrı onlara ilgi ayrı onlar bizi anlamıyo :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

inşallah  canım inşallah çıkar her sey ortaya  :amin:

Rabbim hersey biliyor görüyor  :amin: sen esine inanıyor güveniyorsan bırak ailem kötülesin evinde mutlu huzurlu ol yeter ki.    

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kelebegimm - 25 Temmuz , 2012, 16:30:17
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Temmuz , 2012, 16:27:35
Allah yardımcın olsun canancım  :amin:

ya ayşenurum ne yapacagımı şaşırdım bigün cocuguna bakmadım kaynanaya sölemiş kaynana cıktı karşıma nie bakmadın dedi ben kaldım eşimde annesine kızdı bana mı güvenip dogurdu dedi  :(

anam bakmak mecburuyetinde deilsin ya mecburi isleri olur tmm ama herzaman keyfide olmazki zaten hamilesin canin dar ayy sinir olurum vallaa
iyi demis kocandaaaa

deilim ama işte neymiş benimde cocugum olcakmış o bakcakmış bakmasın arkadaş
eşimle onların yüzünden kavga ettik eşim sinirden kapının camına yumruk attı eline dikiş atıldı 10 gün raporlu cocugu o haliyle eşime werio sıkıldım dio eşimde ne yapacagız bilmioruz
misafirim gelio cocugu bana bırakıyo cocuklamı ilgilenim misafirlemi yemek mi cay mı sinir oluyorum
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

duygu konus sakince anlat anlarsa anlar anlamazsa tepkini göster

Hani biliyorum bu tarz olayları bende beterini yasadım.

3 ay yada fazlasıyla çektim yumruğu masaya vurdum şimdi kardes kardes geçiniyoruz

Benimkide yan apartmanda 40 yasında   

ZéynéP.SimAy

Duygucum bencede taşın uğraşamak zorunda değilsin kimseyle  :caca: :caca: eşinde anlayışlı bak bu konulara ne güzel senden tarafa 

evet işte bende ona kızıyorum ya ben peşindeyim işini gücünü yapıyorum takip ediyorum seni sene beni anlıyıver nolurr olmazzz naz yaptığımı falan düşünüyo ama gerçekten bazen nefes alamayacak kadar yorrgun hiisediyorum kendimi dün gece bir yatağa yattım sabah 6da açtım gözümü gece ne kımıldamışım ne uyanmışım yani yoruluyorum işte anlaaa  :caca: :caca:

Sır_Çiçegi

aynen canancım eşinle cocuklarınla mutlu olda ailende herkeste hatasını anlayacaktır elbet
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Temmuz , 2012, 16:35:02
duygu konus sakince anlat anlarsa anlar anlamazsa tepkini göster

Hani biliyorum bu tarz olayları bende beterini yasadım.

3 ay yada fazlasıyla çektim yumruğu masaya vurdum şimdi kardes kardes geçiniyoruz

Benimkide yan apartmanda 40 yasında   

anlamaz cnm anlıcak kapasite yok ben kusuyrum onun yanında gülüodu bana onun hamileligi rahat geçmiş bana inanmıyordu takmamaya calışıorum fazla eşimde lafını esirgemio bakalım sonumuz ne olcak

Alıntı yapılan: zynpesra - 25 Temmuz , 2012, 16:35:17
Duygucum bencede taşın uğraşamak zorunda değilsin kimseyle  :caca: :caca: eşinde anlayışlı bak bu konulara ne güzel senden tarafa 

evet işte bende ona kızıyorum ya ben peşindeyim işini gücünü yapıyorum takip ediyorum seni sene beni anlıyıver nolurr olmazzz naz yaptığımı falan düşünüyo ama gerçekten bazen nefes alamayacak kadar yorrgun hiisediyorum kendimi dün gece bir yatağa yattım sabah 6da açtım gözümü gece ne kımıldamışım ne uyanmışım yani yoruluyorum işte anlaaa  :caca: :caca:

taşınayımda nasıl nereye aldıgı 1 milyar maaş kiraya mı gitcek cocuga mı ewe mi  :sad1:
yok cnm anlamazlar işlerinide hep olsun isterler  :cildir:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

zaten bu madiiyat yokmu bizi herşeye zorlayan  :caca: :caca: Allah yardımcın olsun canım zor valla  :amin:

Sır_Çiçegi

aynen cnm maddiyat baglıyo bizi :(
amin ecmain inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Sır_Çiçegi

26 yaşında cnm kıskançlıkmıdır bilmiorum :(
onun eşi cocugu ile oynamıyo benim eşim cocuk gibi oynuyo sürekli bak işte okan ne güzel oynuyo sen cocuga bakmasını bilmiyorsun dio eşine  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

altlı üstlü değiliz cnm olmakta istemem
benden uzak dursunlar esim haklı bile cıksa sucluymus konustugu için onlar her türlüde esimi
suclayacaklar cnm zaten hep o suclu cıkacak