Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

Balböceği

ey güzel allahım sen kimsenin ahını kimsede koymuyorsun çok şükür..  :amin:

fıstık

Alıntı yapılan: mavişim80 - 28 Haziran , 2012, 12:07:32
NE SOMUT BİR İNSAN OLDUN CIKTIN BASIMA BENİM DUYGULARIM YOKMU DA HERSEYİME Bİ BAHANE BULUR OLDUN.
YOK AĞLAMA YOK UYUMA
DAHA İLERİ DÖNEMLERDE ACABA DAHA NELER DUYUCAM SENDEN
TANIYAMIYORUM SENİ
DUYUP DUYUP GELİYORSUN LAFLARI BANA SATIYORSUN.
YAZIKLAR OLSUN SANA .
YANIMDA OLACAGIN YERE KARSIMDA OTURMUS BANA BAKIYORSUN SAĞOL HAYATIM
OKADAR OKUYORUM DİYORSUN Bİ BAK TEKRAR HAMİLE Bİ İNSAN NELER YASARMIS ÖĞREN TEKRAR TEKRAR DA YORMA BENİ :icon_pale:
:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

ÜZÜLME CANIM EŞLER PATAVATSIZ OLABİLİYO BAZEN

EŞİMDE BANA Bİ KERE ELTİM İÇİN SÖYLEMİŞTİ

O HEM ÇALIŞTI HEM HAMİLEYDİ VS...DİYE

BENDE HER İNSAN AYNI OLMAZ BEN HASSAS Bİ İNSANIM VE YAPTIKLARIMDA ELİMDE DEĞİL

GİDİP ONUNLA EVLENİP ÇOCUĞUDA ONDAN YAPSAYDIN O ZAMAN DEDİM   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

MOR OLMUŞTU TABİ   :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

mavişim80

İYİ YAPISTIRMISSIN LAFI TEBRİK EDİYORUM

ANLAYISSIZ OLMASIN Bİ İNSAN COK ZOR.

SİNİR OLMAMAK ELDE DEĞİL KUZUM
SESİİMİ CIKARMIYORUM ARTIK.

tweety0555

bugun senden nefret ettım allah balanı versın dedın yaaa sen bana en buyuk belasın daha ne belası verecek rabbım...10 yıldır haftada bır yemek yapıp 5 gun yıyormussun yemekler yal gıbıymıs sadece ben dostlarıma fır donuyormusum sana hıcbırsey yapmıyormusum ..tonlarca saydınnn bende durmadım ama ınan bugun suratına kusmak ıstedım :igrenc: yaomıyorum bundan sonra yemeyeceksın benım yemeklerımden kac gundur domates peynır yıyorsun :hieyt: ohhhh sersefıl kal  :k06:

ZAHİR

ben artık yokum umrumda değilsin ne halin varsa gör senden nefret ediyorum sana verdiğim sevgiye aşka değere yazık.... git o aptallarla ne halin varsa gör eşşek herif... ve kocaman bir nokta sonsuz bir boşluk....
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

hüzünden_gelme

Gerizekalı, bir ara demi? Bir sor yani.
Belki özledim seni, belki bakkala gittim sonra kaçırıldım. Belki dilenci olarak kullanıyorlar beni,
Belki kaçırdılar organ mafyası felan, olamaz mı yani?
Böbreğimi kesip dereye attılar belki.  belki öldüm bi ara yani ::)

βαlκιz

Alıntı yapılan: Pεrι мαѕαlı - 08 Temmuz , 2012, 19:14:28
Gerizekalı, bir ara demi? Bir sor yani.
Belki özledim seni, belki bakkala gittim sonra kaçırıldım. Belki dilenci olarak kullanıyorlar beni,
Belki kaçırdılar organ mafyası felan, olamaz mı yani?
Böbreğimi kesip dereye attılar belki.  belki öldüm bi ara yani ::)

:k06: :k06: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: allah korusun  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

HASRET!M S@N@

eğerki sizin yüzünüzden bebeklerime bişi olursa hepinizi pişman edicem yasadıgınıza buna emin olunnnnnnnnnnnnnnnn sizi kayseriden sürdürmezsem bende canan değilimm
szi benm kim oldugumu bilmiyorsunuz ama emin olun onlara bişi olsun inanın hayatınızı tepetaklak ederim bunu küçük bir tehdit olarak sakın düşünmeyin inanınki yaparımmmm bunu siz benm cevremi bilmiyorsunuz bir telefonum hepinizi perisan etmeye yeterrrrrrr dua edin sadeceeeeeee !!!!!

Balböceği

HASRET!M S@N@

beni evimden yurdumdan eden hainler
sizde gün görmeyin evinizden barkınızdan olun benim yasadıgımın 10 katını daha beterini yasayın
rabbimin adaleti cok büyük simdi ben kötüyüm ama zamanı gelincede ben sizin kötü oldugunuza bakıcam
dilerim allahtan iki yakanız biraya gelmez !!!!

--elif--

ufff bu ne ya nasıl insanlar var dünyada  :violent1:
en nefret ettiğim şeydir vefasızlık
acaba gereksiz insanlara çokmu değer veriyoruzda kendilerini bişey sanıyolar  :-\

elfo

aynen öyle canım hatta kardeşime anlattım abla ben hiçbir zaman anlamadım sen onla nasıl anlaşıyodun bence o seni haketmeyen bir insan dedi.
foto vermemek ne demek biz burda yüzünü hiç görmediğimiz dostlarımıza onların yüreklerini tanıdığımız için foto gönderiyoruz kaldı ki sen 8 senelik arkadaşına yap bunu.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

--elif--

cnm bazı insanların vardır öyle takıntıları
nazar falan değer diye korkarlar sanki dünyadaki tek hamile kendileri
benmde çok samimi bi dostum vardı 2 bebeğine hamileymiş ve 3 ay saklamış benden
hemde 3 ay sonunda yine söylemedi ben çaktım
ama çok zoruma gitmişti bi zaman unutamadım
hatta başka bi arkadaş vardı ona sölemeyim diyede tembih etti
nazar değer diye korkuyor
doğum yaptı o kızın hala haberi yok

elfo

bu insan sokağada mı çıkmıyor kimse onun hamile halini görmüyor mu? ne bileyim canım çok bozuldum aklıma başka kötü şeyler batıl inançlar geldi de günaha gitmeyeyim belki öyle bir düşüncesi olmamıştır. aile yapısını biliyorum batıl inançları olan bir aile.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

CAN TANEM

Elifcim bu hayattan öğrendiğim bişey varki kim olursa olsun arkadaşın dostun akrabaların eşin annen baban kardeşlerin dahil kimseye hakettiğinden fazla değer vermeyeceksin bağlanmayacaksın çünkü kimin nerde ne zaman seni yalnız ve bir başına bırakacağı yada arkandan vurup vurmayacağı hiç belli olmayan bi hayatta yaşıyoruz malesef... :y25: