09 Mayıs , 2024, 21:10:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

FeHi

Şunu Anladım ki beklenti içersinde oldukça hep üzülen oluyorum..
Defalarca söyledim bi adım bile atmadın hep ilk adım benden olsun istedin :y25:
Zamanında çok attım ilk adımları n'oldu hiç bişi değişmedi herşey aynı  :(
Zamana bıraktım nereye gidicez nasıl olcak merak ediyorum  :honk:

Nezo

Alıntı yapılan: tweety0555 - 04 Mayıs , 2012, 11:46:14
NEZ SEN NERELERDESIN YAHU :-\
Eğitimden Eğitime Koşuyorum Özlem' cim Pek Giremiyorum Artık Nete Bide Doğum İzninden Önce Elimizdeki Hastaları Bitirmeye Çalışıyoruz O Yüzden Çok Yoğunum  :-\ Öpüyorum.  :wave:

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Bluegirl

Seni Her gördüğümde ünügune yapışmamak için kendimi zor tutuyorum  :cildir:
Bize uzak Allah'a yakın ol inşallah  :violent1:

_inci_tanem_

Canım kuzummm :crybaby2: sen beni bende kan pıhtılaşması yüzüne bırakmışsın annem  :crybaby2: :crybaby2: Birde doktorlar sağlıklı olmayan gebelikler sonlanır dediler canım bebeğim bendeki problem yüzündenmiş  :crybaby2: :crybaby2:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mutluluk

canım yavrum meleğim benim.2,5 yıldır verdiğim mücadele sonunda öğrendim ki benle alakalı değil babana evliliğimizin ilk yıllarında sorun var  ama önemli değil diğen dr larımız maalesef şimdi sorunun olduğunu ve ameliyat gerekli olduğunu diyorlar.ve bu bizi yıktı.sensiz geçen zamanımamı üzüleyim yoksa çektiğim o kadar acıyamı yoksa bozulan psikolojımemi üzüleyim şaşırdım.demek baban bu olayı çoktan biliyor bana demiyormuş gizli gizli tedavi oluyormuş aylardır zayıflayıp üzüldüğü demek sorunun kendisinde oluşuymuş :crybaby2:  :crybaby2: :crybaby2:

HASRET!M S@N@

kıyamam cnm ya sen üzülme diye sana hiç belli etmemiş
sen keciboynuzu kürü içir aktardan al bişiler inan cok faydası oluyor ameliyattan sonra hamile kalan cokk
hatta olmadan önce bile olan var yeterki rabbim istesin lütfen üzme kendini bu kadar seninde meleğin gelecek bak gör bir kere olduu sorun olmasına ragmen yine olacak emin ol

mutluluk

canancım inan içim öyle dolu ki.bunları sizlere yazınca bile ağlıyorum.ama nasip hayırlısı vardır rabbimin bir hikmeti amma insan oğluyuz işte sıkılıp üzülüyoruz.araştırıyorum bitki ilaçlarını bakam işte

HASRET!M S@N@

seni cok iyi anlıyorum cnm insanın sabrı tükeniyor bende burda paylaşmıstım en son duygularımı 2 ay sonra hamile kaldımmm inş sende kalırsın cnm üzülme
inan içim parçalanıyor cünkü ne hissettiğini cok iyi anlıyorum hepsi gececek üzülme sen

beynâ

canım sevgilim  :crybaby2: :y25:

bu sabah rüyamda deprem olduğunu ve senin beni kurtarıp içeride kaldığını gördüm :icon_pale: baya büyük bi binadaydın ve yakınlardaki bi göl de depremin etkisiyle binanın içini suyla kaplıyordu,içerdeki adamlardan birisi çıkmamıza izin vermiyordu,sen bi aralık bulup beni çıkartıp hemen geleceğini söyledin,bu sırada sıkışan kadınlardan biri bana küçük bebeğini verdi kurtulması için..ben elimde o bebekle çıktıktan sonra sana sesleniyordum,hadiiiiii gel sen de diye.."merak etme hemen dolmaz bu bina,bu kata gelmeden yetişirim sen filancanın yanına git arabayla uzaklaştırsın hemen seni burdan,ben de arkandan geliyorum" tarzı birşeyler diyordun.. beni birisi alıp uzaklaştırıken ben sürekli seni arıyordum tlfnla.. tlfn sürekli kesiliyordu..bina devriliyordu,su heryeri kaplamıştı ve sen çıkacak hiçbiryer bulamıyordun.. :icon_pale:

en son bana "hakkını helal et" hayatım dedin :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ben yanımdakine çığlık çığlığa geri dön diye bağırıp hırpalıyordum kendimi,"dönersek boğuluruz" diyordu ben dinlemiyordum.. :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

kaybettim seni canımın diğer yarısı... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

gözümü açtım ki kaskatı kesilmişim boynumdan ayak parmaklarıma kadar..

evdeyim..odamızdayım çok şükür..Rabbim bin şükür diyerek ağladım yatakta.. :y25: :y25:

Allah yokluğunu göstermesin can yarım :crybaby2:

o an aklımdan şöyle geçti ki;

Allah'ın hazinesi geniştir,istediğin kadar verir ama ola ki Efendimiz gibi bir imtihana maruz kalsam (oğlun  ibrahim mi,torunun hüseyin mi gibi) hiçbir zaman anne olamama karşılığında senin varlığını seçerdim.. :y25: :love9:

elimdekine bin şükür sevgilim..
seni bana,beni sana sevdiren Rabbime bin şükür..
aldığın her nefese bin şükür...
kalbinin her çarpışına bin şükür...
bu kalbi veren ve senin sevgini içime serene bin şükür...
bana aşık olduğun her lahzaya bin şükür...
içimi ısıtan her bakışına,dokunuşuna bin şükür...

şükrettikçe nimetlerine arttıran RABBİME sonsuz şükür...

HASRET!M S@N@

rüyan benide cok etkiledi güzincim
allahım eslerimizi basımızdan eksik etmesinnn
hepsine uzun ömürler versin belkide bebk olayını cok taktıysan
ondan göstermiştir rabbimmm benm esimde birara cok taktı
rüyasında gördü benm öldüğümü gece uyandımki uykusunda aglıyor
ölemezsin sen gidemezsin diyeee
allahım hayra cıkarsın rüyanı ömrünü uzatmısın

kelebegimm

canim rabbim hayirlara cikarsin eslerimizi basimizdan eksik etmesinnnn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

]

mutluluk

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: BENİMDE DEPREMDE BEBEĞİM GİTTİ.SENİN RÜYANIN BİZ GERÇEĞİNİ YAŞADIK GÜZİNCİM.RABBİM HİÇ KİMSEYE YAŞATMASIN :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

mutluluk

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Mayıs , 2012, 10:26:34
seni cok iyi anlıyorum cnm insanın sabrı tükeniyor bende burda paylaşmıstım en son duygularımı 2 ay sonra hamile kaldımmm inş sende kalırsın cnm üzülme
inan içim parçalanıyor cünkü ne hissettiğini cok iyi anlıyorum hepsi gececek üzülme sen

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: HAYIRLISI CANANIM.

HASRET!M S@N@

canım kocacıgım
sensiz bir hafta nasıl gececek ya ben seni cok özlicem  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ne olurdu gitmeseydinnn içim cok yanıyor nedense  :y25:
gitmeni hiç istemiyorummm gitme desemde fayda olmayacak biliyorum
böyle fırsat birdaha eline nerde gececek sensiz günlerim zor gececek
ama sen gelince ayrılmayacagımm birdaha bir yere gitmek yok sana  :caca:
bu son seni cok seviyorummm  :love9: :love9: :love9: