09 Mayıs , 2024, 12:57:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

tweety0555

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 12 Mart , 2012, 13:33:46
Alıntı yapılan: tweety0555 - 12 Mart , 2012, 08:56:22
Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Mart , 2012, 23:39:21
gercı geldıgı bellı 3 cocuk var :toothy10:

ay nıldaaa nasıl gunahınızı aldıysak tam bu cumelyı yazdımmm um dıye bır ses  mert yataktan dustu yavrum :suclu: :ehi:
SUKUR OLMADI KIZ OLSA GULERMIYIM :suclu: :suclu: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bişey olmamıştır umarımm  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

her zaman gelmiyo kadın. durdun durdun da gideceği gün mü patladın. ben de sana öyle bi patlicam ki feleğin şaşıcak. anlaşılan sen yine kavgaları özledin  :caca:

tweety0555

ÖZNUR ANNEN MI GELDI ESINDE BASKA SEYDEN KAVGAMI CIKARTTI BOYLE BIR CIKARIMDA BULUNDUM NE KADARI DOGRU :ehi: :ehi: :ehi:

YUPPI CTESI GIRDIGIM SINAVDAN IYI BIR SONUC GELECEK INSAALLH :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

°•.ℓανιηуα.•°

:y25: :y25: :y25:

evet özlemim ya. malesef anam gelmişti ve eşim bu gün bulaşıkları elinde yıkıyo diye anne yıkama yaaaa dedi. aslında bişiy de demedi ama ben alındım ne bilim. en ufacık da olsa laf söyleyemez anneme  :violent1: şimdi havalimanına götürdü annemi. gelsin kavga yolda  :cussing:

tweety0555

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 12 Mart , 2012, 20:47:56

evet özlemim ya. malesef anam gelmişti ve eşim bu gün bulaşıkları elinde yıkıyo diye anne yıkama yaaaa dedi. aslında bişiy de demedi ama ben alındım ne bilim. en ufacık da olsa laf söyleyemez anneme  :violent1: şimdi havalimanına götürdü annemi. gelsin kavga yolda  :cussing:

CANIM ANNEN YORULMASIN DIYE DEMIS OLABILIR  HEMEN SINIRLENME  :icon_scratch: BU ARADA ANNEN ALINDIMI YANI FARKETTIMI SES TONU NASILDI BUNLARIN HEPSI ONEMLI :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

aslında annem hiç alınmadı. annem tabiri caizse yırtıktır  :ehi: pek sallamaz söylenenleri. ben uyuz oldum ona. ne karışıyo mutfak işine. kadının içinden gelmiş yıkamış. ya bi de bizimki elde yıkamaya çok karşı. illa bulaşık makinasında yıkanacakmış  :violent1: sonra anneme de açıklama yaptı,anne alınma ben senin için diyorum belin ağrımasın dedi. ama yine de konuşmam lazım bu meseleyi.  :dontknow:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 12 Mart , 2012, 20:47:56

KIYAMAMIŞTIR annene bunun için kavga çıkarma eşin kötü niyetle sertçe söylememiştir herhalde...

konuya daldım direk ama aynısını eşim anneme yaptı anne yıkama elinde biz makinayı bu günler için aldık demiş... annemde oraya yerleştiresiye ben yıkarım severim bulaşığı demiş bende kızdım anneme neden elinde yıkıyorsun yazık değil mi beline vs diye kıyamadığım için onun için kötü anlamadım eşimin demesinide...

°•.ℓανιηуα.•°

canan aslında aynen sizin diyaloğunuz gibi olmuş bizimkisi de ama ben bu aralar yine menapoza girmiş kadınlar gibiyim. çok sinirleniyorum her şeye. ne bileyim.

yazınca rahatladım aslında. kavga etmicem.

tweety0555

CANIM BENCEDE BAK ACIKLAMASINIDA YAPMIS BENCE SIMDI BIRSEY SOYLEME  :suclu: CANAN DOGRU YAZMIS...

BU ARADA O SUSKUNLARIN FRAGMANINDA AHMET KAYA SARKISI NASIL GUZEL YAAAAA :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

muhribe

öznur, sendeki durum bende de var. ota b.ka sinirleniyorum bugünlerde, her şeye alınıyorum  :suclu: kendi durumuma kendim bile sinir oluyorum Allah eşime sabır versin  :)

muhribe

Alıntı yapılan: tweety0555 - 12 Mart , 2012, 21:09:13
CANIM BENCEDE BAK ACIKLAMASINIDA YAPMIS BENCE SIMDI BIRSEY SOYLEME  :suclu: CANAN DOGRU YAZMIS...

BU ARADA O SUSKUNLARIN FRAGMANINDA AHMET KAYA SARKISI NASIL GUZEL YAAAAA :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
hangi şarkısını gösteriyorlar?

tweety0555

Alıntı yapılan: muhribe - 12 Mart , 2012, 21:14:26
Alıntı yapılan: tweety0555 - 12 Mart , 2012, 21:09:13

hangi şarkısını gösteriyorlar?
SIZ  BENIM NE CEKTIGIMI NERDEN BILECEKSINIZ :crybaby2:

muhribe

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 12 Mart , 2012, 21:06:04
canan aslında aynen sizin diyaloğunuz gibi olmuş bizimkisi de ama ben bu aralar yine menapoza girmiş kadınlar gibiyim. çok sinirleniyorum her şeye. ne bileyim.

yazınca rahatladım aslında. kavga etmicem.

burası olmasa erkekler duman olurdu  :k06: :k06: bunda kötü birşey yok öznur en iyisini yaparsın kavga etme... bir ara usulünce sor gerçekten yanlış anlamışsın der sana... bence annen gitmiş ya hassaslaşmışsın sen insan böyle zamanlar deşarj olcak yer arıyor  :tongue3: en yakınımızdada kocalar var işte  :k06: :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

saolun kızlar  :opucuk: Allahtan burası var canan yaaaa .  :amin:

ben henüz adet göremedim. onun stresi var üzrimde,farkındayım. aynen muhribe ben de bazen hani derler ya bokuyla savaşıyo,öyle oluyorum  :ehi: