Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

mutluluk

KIZ BELKİM HAMİŞSİN BAK BURADA EZAN DA OKUNUYO ÜSTÜNE GELDİ HEE. :amin:

Sır_Çiçegi

:cussing: dün esrada dövdü ama akıllanmadı sende bi döv  :violent1: :violent1:

dikkat et darbeler bana gelmesin  :suclu:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: mutluluk - 10 Mart , 2012, 14:42:35
KIZ BELKİM HAMİŞSİN BAK BURADA EZAN DA OKUNUYO ÜSTÜNE GELDİ HEE. :amin:

hayırlısı neyse o olsun cnm rabbim bana neyi layık gördüyse o  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Balböceği

eğer düşündüğümü yaparsan

Senden adi adam yok  :cildir:  sakın yanlış adımlar atma.   

nazo-58

minik kuzum çarsambayı iple cekiyorum..cok özledim seni..inş iyisindir.. :amin: RABBİMe emanet ol yarum.. :love9: :love9: :love9:

hüzünden_gelme

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

tweety0555

özge su sozumu yıllar sonra bıle hatırla eger aılen ıcın yeter artık dıye yazdıysan :icon_scratch: ;)

EN KOTU BABA OCAGI EN IYI KOCA EVINDEN DAHA IYIDIR  :suclu: BUNU BANA SENIN YASINDAYKEN DAHA BEKARKEN BIRI SOYLEMISTI  OZAMN ANLMAMISTIM AMA SIMDI ANLIYORUM SUKUR MUTLU OLAMMA RAGMEN :k06:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: tweety0555 - 10 Mart , 2012, 23:14:22
özge su sozumu yıllar sonra bıle hatırla eger aılen ıcın yeter artık dıye yazdıysan :icon_scratch: ;)

EN KOTU BABA OCAGI EN IYI KOCA EVINDEN DAHA IYIDIR  :suclu: BUNU BANA SENIN YASINDAYKEN DAHA BEKARKEN BIRI SOYLEMISTI  OZAMN ANLMAMISTIM AMA SIMDI ANLIYORUM SUKUR MUTLU OLAMMA RAGMEN :k06:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: Rabbım dayanma gücü versın o zaman sabretmekten baska carem yok teşekkürler ablammm  :opucuk: :opucuk:

tweety0555

CANIM DUN GECE KOMSUMDA KIZLAR PARTSI YAPTILAR BENDE GITTIM HEPSI AYNI SEYLERDEM SIKAYET EDIYOR YANI TEK SEN DEGILSIN BOL BOL DUA ET VE SABIR DILE :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hüzünden_gelme

tek olmadıgımı biliyorum benım benım durumda olan bır kaç arkadasım var ama sankı ben farklıyım çok acı cekıyorum yaa lafları iğne gıbı batıyorr  :y25: :y25: haksız yere laff sölemelerı yok muu :y25: :y25:
sabır sabır dilemekten baska çarem yok hep diliyorum zatenn sabır taşı çatlamasa bari bı zamandan sonra  :'(

ღ♥ Nilda♥ღ

özgecim anlamadım ailenle alıp veremediin ne  :dontknow: ama inan aile ellerden çok daha fazla düşünür seni ve senin iyiliğinii her ne kadar anlaşamasandaa  ;) ;)
.   

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 10 Mart , 2012, 23:22:17
özgecim anlamadım ailenle alıp veremediin ne  :dontknow: ama inan aile ellerden çok daha fazla düşünür seni ve senin iyiliğinii her ne kadar anlaşamasandaa  ;) ;)

onu bende bilmıyorumm ne alıp veremedıgımız var  :sad1: ama ablamdan daha hor gorunuyorum en kıymetli kızları oymus gıbı davranıyorlarrr ve her gece ağlatmayı basarıyorlar benı  :y25: :y25: