12 Mayıs , 2024, 00:16:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

tweety0555

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 17 Şubat , 2012, 11:30:23
Alıntı yapılan: sekerlik - 17 Şubat , 2012, 10:14:33
Sen oyle diyosan eminsen sorun yok kocacigim  :k06:
İns da olmaz  :icon_pale:
he sen hamileyim mı diyorsun  :k06:

hahahhahaha eda nasıl boyel bır cıkarımda bulundun bakım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

bizde oyle miray, bu ay bende suphedeyim  :dontknow:

bugun olmam lazim her ay 1 gun onden oluyorum  :-\

Ozlem sen kordonlari baglattin mi?  :-ooo :-ooo :-ooo

Nezo

Klavuzu Karga Olanın Burnu Boktan Çıkmazmış.. Benimde Burnum Boktan Çıkmaz Gari.  :k06:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 17 Şubat , 2012, 09:23:20
Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 17 Şubat , 2012, 02:18:23
bana çocuğumla alakalı bişeler öğretmeye çalışan ve yaptığım bazı şeylerin yanlış olduğunu dikta eden yakınlarım beni gıcık ettiniz bugün halim yoktu tartışamadım yok efendim çocuk ayakta uyurmuymuş uyuyunca yatağına yatırcakmışım benimki böle uyuyo ya yatırınca uyanıyo napim sizi seviyorum ama gıcık ettiniz beni bugün ya bıdı bıdı neyse rahatladım azcık :k06:

hümeyra emin ol bu herkesin başına geliyo. yani benim de başıma geliyo  :laughing7: herkes bi anda profesör kesiliyo başına. çok iyi biliyolar her şeyi. tııııınnnnnn yapıcan. boş ver...

aynen tatlım yaa sallıyorum aslında ama bazen kafam atıyo

kelebegimm

ne oldu  benim uyuz koca kendini affettirmek icin  gece uykuda bile neler ediodun ama yookkk sen dersini alana kadar affetmek yokk  :caca: :caca: :caca:
simdi nie uzatiyo die kizarsin bana ama ikimizin iyiligi icin sen gevsemisin baya SIKMAK lazim ayarlarini yoksa sevgide gider saygida birimizin dur demesi lazim :caca: :caca: :caca:
ha bu arada cezan ikiye katlandi aksama daha cok cekecegin var ekmek parasi birakmayi unutmusun
sabah sabah ben tas yerim bebekde onunla beslenir die msjimi aldim dusdun telaseye ama buzlukda var allahdan ama aksama kadar vijdan azabi cek solemicem buzlukda oldugunu :k06: :k06:
kardeslerinide arama getirmesinler ben bakarim basimin caresine dedim sesin kesildi bakalim
iyi oluyo sana yuz verdikce astarida goturmusun sen benden habersiz  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

]

__nil__

ya bu hamile halimle sen oturmaya geliceksin diye dünden beri temizlikti ikramdı uğraşıyorum ilk defa evime geliyorsun diye özeniyorum.tam msj atıyorum yaklaşınca msj at karşılayayım diye.sen o zaman ee ben gelemicem kuzenim geldi dün aradı gelcem dedi bende bişi diyemedim diyosun.madem dünden belliydi misafirinin geleceği o zaman dün iptal etseydin ya.birde senin planın varsa gelecek kişiye bunu açıkça söylemen gerekli.ama gördük verdiğin değeri.bende salak gibi doktora bi telaş sabahın köründe gittim uykusuz yorgun bir halde hemde.
ya ben insanlara gereğinden fazla önem veriyorum ya da insanlar bana o kadar önem vermiolar anlamadım ben bu işi.bi yerde yanlış yapıyorum ama...

şimdi ben eşime nasıl dicem gelmedi diye.adama sürekli insanlarla samimi ol,geliş gidiş yapalım arkadaşlık önemli deyip duruyorum.o da şimdi dicek gördün işte değer verince noluo böyle kalırsın yüzüstü.
ooff çok sinir oldum.
şimdi oturup bütün ikramları tek başıma yicemmmm

__nil__

Alıntı yapılan: sekerlik - 17 Şubat , 2012, 14:36:23
:k06: bekle Nil ben geleyim madem uğraştın o kadar bosa gitmesin   :hungry:  :hungry:  :k06:
Bende aynı senin gibi insanlara cok fazla deger veriyorum bı tepeme etmedikleri kalıyo bazen  :cildir:

ya var ya arada birde olsa bu iyi niyetimin karşılığını alsam eyvallah dicem ama nerdeeeee...
gel canım valla çay da koydum afiyetle yerizz

Aytii

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Şubat , 2012, 14:29:24
ya bu hamile halimle sen oturmaya geliceksin diye dünden beri temizlikti ikramdı uğraşıyorum ilk defa evime geliyorsun diye özeniyorum.tam msj atıyorum yaklaşınca msj at karşılayayım diye.sen o zaman ee ben gelemicem kuzenim geldi dün aradı gelcem dedi bende bişi diyemedim diyosun.madem dünden belliydi misafirinin geleceği o zaman dün iptal etseydin ya.birde senin planın varsa gelecek kişiye bunu açıkça söylemen gerekli.ama gördük verdiğin değeri.bende salak gibi doktora bi telaş sabahın köründe gittim uykusuz yorgun bir halde hemde.
ya ben insanlara gereğinden fazla önem veriyorum ya da insanlar bana o kadar önem vermiolar anlamadım ben bu işi.bi yerde yanlış yapıyorum ama...

şimdi ben eşime nasıl dicem gelmedi diye.adama sürekli insanlarla samimi ol,geliş gidiş yapalım arkadaşlık önemli deyip duruyorum.o da şimdi dicek gördün işte değer verince noluo böyle kalırsın yüzüstü.
ooff çok sinir oldum.

hep diyorum Türk insanı çok geniş çok rahat diye  :-\

gelmicekleri zaman bi arayıpta söyleme zahmetinde bulunmaz çoğu  :cildir:

banada öyle yapanlar oldu

samimiyeti kestim  :laughing7:

Nezo

Nil Ben Gelirim Yavrım Adres Alayım. Yaklaşınca Mesaj Atarım Sen Karşılarsın  ;D

Böyle Densizleri Baktın Olmuyo Atacan Hayatından  :violent1:

Balböceği

__nil__

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 17 Şubat , 2012, 14:39:08
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Şubat , 2012, 14:29:24

ooff çok sinir oldum.

hep diyorum Türk insanı çok geniş çok rahat diye  :-\

gelmicekleri zaman bi arayıpta söyleme zahmetinde bulunmaz çoğu  :cildir:

banada öyle yapanlar oldu

samimiyeti kestim  :laughing7:

valla bende bundan sonra çağırmam yada aaramam.çok isterse kendi araasın hem öyle saygısızlık yapıcak bide ben mi arıcam.ya işte ben biri gelceği zaman gece uuyku tutmaz herşey iyi olsun diye.yada ben gidiceksem söz verdiysem hastalıık haricinde iki elim kanda olsa gene giderim değil bide haber vermemek..

bu konuda yabancıları cidden takdir ediyorum çok planlılar.hatta enson ata demirerin berlikn  kaplanı filminde bi yerde şey diodu,"bu almanları kalplerine indirmek istiyorsan plansız iş yapıcaksın" gibi bişi.gerçekten öyle.bizdeyse bu doğal olmuş artık herkes xxxl

__nil__

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 17 Şubat , 2012, 14:41:18
Nil Ben Gelirim Yavrım Adres Alayım. Yaklaşınca Mesaj Atarım Sen Karşılarsın  ;D

izmirdeyim canım atla gel hemen sen nerdesin :k06:

__nil__

Alıntı yapılan: sekerlik - 17 Şubat , 2012, 14:47:33
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Şubat , 2012, 14:38:16
Alıntı yapılan: sekerlik - 17 Şubat , 2012, 14:36:23
:k06: bekle Nil ben geleyim madem uğraştın o kadar bosa gitmesin   :hungry:  :hungry:  :k06:
Bende aynı senin gibi insanlara cok fazla deger veriyorum bı tepeme etmedikleri kalıyo bazen  :cildir:

ya var ya arada birde olsa bu iyi niyetimin karşılığını alsam eyvallah dicem ama nerdeeeee...
gel canım valla çay da koydum afiyetle yerizz
Ay nasil canim çekti ya söyle sicacik çay yanında börek kek vs  :hungry:
Nerde  oturuyodun canım sen  ;)  :k06:
O arkadasın bidaha geldiginde bı kuru çay koyarsın önüne  olur biter anlar hatasını  :-\

ayy kıyamam canın çekti demi tühh...gel şekerim izmirdeyim ben beklerim.

__nil__

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 17 Şubat , 2012, 14:46:15
Bogasim geliyor oyle yapanlari  :violent1: :violent1:

bende msjına cvp yazdım neden dünden söylemedin filan diye cevAP  yazma açıklama gereği bile duymadı yada msjım soğuktu kızdığımı anladı diye susuo :k06:

Nezo

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Şubat , 2012, 14:48:56
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 17 Şubat , 2012, 14:41:18

izmirdeyim canım atla gel hemen sen nerdesin :k06:
Denizli Otobandan Bastın mı 2.5 Saat  :ehi: :ehi: