Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: tweety0555 - 10 Şubat , 2012, 10:16:38
sabah yogun kar yagısında yola koyulduk servısı matematık ogretmenımız kullanıyor tam guzel guzel gıderken araba bır kaydı bız 360 derece donduk hopppp kaldırıma cıktık eger bıraz daha ılerlesek yukseklıkten asagı dusecegız ben arabada ters oturdugum ıcın cok korkmadım ama arkadasların bagrılarından cok etkılendım elım ayagımtıtredı :sad1:  neyse okula koye yola koyulduk bu sefre zıncır takılı olsa bıle cam gıbı buz kayıyor araba ...kazasız belasız cıktık neyse ...

okula geldım kahvaltımı yaptım kendıme geldım annem aradıkı dogalgazı kestıler dıye  :cildir: :cildir: :cildir: ay allahım ya gerızekalı banka yatırmayı mı unuttu bılmem esım ılgılecektı umarım acarlar bugun yoksa hastasonu ne yaparız :crybaby2: :crybaby2: ayy allahım hayırlara cıkart daha beter seylerden karu yarabbım :amin: :amin:

morlaım cok bozuldu yaaa

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN
AMAN DİKKAT ET SEN BİZE LAZIMSINN  :ehi: :ehi: :ehi:
İNŞALLAH GAZINIZ HEMEN AÇILIR YAA BU SOĞUKTA ALLAH YARDIMCIN OLSUN

Lă_Tăhzen!

BAK NEZ LUTFEN ARTIK  LAF ÇARPMALARI BIRAKK

16 YASINDA UFAK  Bİ KIZ ÇOCUGU DEGİLSİN YAŞINI BASINI ALMIS KADINSIN ŞURAYA GELİYORUZ SİNİRLER BOZULMASIN LUTFEN

TERBİYESİZLİK YAPMAYALIM LUTFEN   DEVAMLI BI LAF CARPMA TERBIYESIZ SÖZLER YETER YA BENIMDE BIR SABRIM VAR ZORLAMA LUTFENN !!!!

Nezo

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Sen Niye Üstüne Aldın Gocundun Ki  :toothy10: :toothy10:
Şikayet Mi Ediyosun Beni Demek Vaaaay  :ehi: :ehi:
Önüne Bak Adını Bile Anmadım Sende Anma  :icon_thumright: :wave:

Lă_Tăhzen!

şikayet etmek denıyorsa rahatsızlık veren insanları söylemeye modlara evet şikayet ettim etmeyede devam edıcem sen bana rahatsızlık verdiğin muddetce uzatmana anlam veremıyorum ben burda tartıstıgım ınsanlar oldu   belki hiçbiri de  konu dısında bu tarz şeylerde bulunmadı bu nefretın kinin nedir anlamadım 

Aytii

gökçe58

allah google ben sana ne diyim allah belanı versin. face de gizlilik ayarı yaptığım halde resmim nasıl çıkar ismimi arattırdığımda. kocam görse al başına belayı...

Nezo

Nefret ve Kin Bir Zamanlar Da Olsa Umursadığın İnsanlara Duyulan Bir Duygudur. Sen Benim İçin O Duyguları Bile Hissetmeme Değmeyen Birisin.
Ayrıca İstediğin Yere İstediğin Kadar Şikayet Edebilirsin Umrumda da Değil Ben Doğru Bildiğimi Yaparım.
Hiçbi Yerde Adını Yazmadım Adını Dahi Ağzıma Almadım Ama Ettiğim Laflardan Gocunuyorsan Kendin Bilirsin Hiiiiiiiç Tınlamıyorum Haberin Ola. Rahatsızsan Yazılarımı Okuma  :k06: Burası Kamuya Açık Bi Site Ve İstediğimi Yazarım Sende Karışamazsın. Uzatıyosun Diyosunda Neyi Uzatıyorum Anlamadım  :k06:
Bir Daha Adımı Anma, Rahatsızsan Yazılarımı Okuma. Şikayet Etmeyede Devam Et  :dontknow: No Problem  :wave:

MASAL ILGIN

Aytii

Alıntı yapılan: gökçe58 - 10 Şubat , 2012, 10:33:36
allah google ben sana ne diyim allah belanı versin. face de gizlilik ayarı yaptığım halde resmim nasıl çıkar ismimi arattırdığımda. kocam görse al başına belayı...

ayarlarda çok sorun var ya bendede oluyor bu tarz şeyler

bende kapattığım halde duvarım açık görünüyo herkese bazen sonra kapanıyo

anlam veremiyorum  :-\

gökçe58

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Şubat , 2012, 10:35:14
Alıntı yapılan: gökçe58 - 10 Şubat , 2012, 10:33:36

ayarlarda çok sorun var ya bendede oluyor bu tarz şeyler

bende kapattığım halde duvarım açık görünüyo herkese bazen sonra kapanıyo

anlam veremiyorum  :-\

resmim görsellede çıkıyor Allah korusun ordaki resmi alıp farklı amaçlarla kullananlar da varmış
nasıl siliniyor bilmiyorum uğraştım yapamadım...

Aytii

evet bikere bulaştımı birdaha zor siliyosun google dan  :sad1:

MASAL ILGIN

BENDE DENEDİM İSMİMİ AMA GOOGLEDE ÇIKMIYO  :k06:

gökçe58

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Şubat , 2012, 10:37:29
evet bikere bulaştımı birdaha zor siliyosun google dan  :sad1:

amanın yandım ben ne b..k yiyecem şimdi :'(     :'(

Aytii

Alıntı yapılan: masalılgın - 10 Şubat , 2012, 10:38:07
BENDE DENEDİM İSMİMİ AMA GOOGLEDE ÇIKMIYO  :k06:

demekki ayarların doğru çalışıyor