09 Mayıs , 2024, 06:39:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

EnDuruYanım

ooffff cokk sıkıldımm..  hava soguk dısarı cıkamıyorum zate balkonun kapısını acık unutmussun sag tarafım tutulmus hasta etcen benı :caca: :caca:  nolurdu sımdı temmuz ayında olsak fazladan 2.bın tl paramız olsa gusel bır otele gıtsek akdenızde egede.. offf uzansak gunese nazır kıtap okusak ..durucuk bıraz buyuse havuzdan cıkmasa :ehi: :k06:  hey kocaaa duy benı yaza bunları beklıyorum hee  zaten lousayım(60 gunluk lousa :toothy10:) hala zate gergınım zate sıkılganım aaaa :suclu:

Aytii

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ben şekerliğimi öpmüştüm canım mirayımı  :ehi:  :opucuk:

ama senide öperim bebeğim cantanem çiçeğim  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

tweety0555

annemde esır kaldımmmmmmm :suclu: :suclu:daha dogrusu mac basladı babam esımı gondermıyor dolayısıyla bızde burada kaldık :k06:gercı allah sukur yemek derdımız olmadı ellerıne saglık anacım :love7: :love7: :love7:yarın kı aksam yemegı ıcın boregımın ıcıde hazır ohhhh deymeyın keyfıme

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

BENİ DE ÖPÜN BENİ DE :ehi: :ehi: :ehi:

MİROŞŞŞŞ BENDE SENİ ÖPTÜM ÇOKKKK

RuHGuZeLi

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 05 Ocak , 2012, 16:35:37
canım dr. git bence kansızlık gibi veya kanında eksiklik gibi bişey olabilir halsizlik bir belirtidir

AH CANIM BEN BİLİYORUM DERDİMİ DE BOŞVER

suzannn

BEGÜM NEDEN BOŞVERİYORSUN CANIM ÖNEMLİ KONULAR BUNLAR

Aytii

10 Ocak , 2012, 18:21:44 #1133 Son düzenlenme: 10 Ocak , 2012, 18:23:18 ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑
benim düşmanlarım senden çok fazla üstün zeka

öyle herkes düşmanım olamaz benim ;)

Demet_dk

BİRİLERİNİN ÇOK BİLDİĞİNİ DÜŞÜNÜRSEM EĞER ÇOK BİLMİŞ Mİ OLURUM ???

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sevme beni sevdalardan vurgunlar yedim....bana çok gördüğün aşkı sen ellere ver uleynnnnnnnnnnnnnnnn
bu ne ya şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiii dellendim yine durduk yere tüvbe tüvbeeeeeeeeeeeeeee kışttttttttttttttttttttttt
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

o picamamı mı giysem bu picamamı mı giysem en şık olmak için bugün ne giysem  :icon_scratch:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Balböceği

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Balböceği

arada değil daimi olsun, bak benimkiler hiç gitmiyor  :toothy10: