Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

tweety0555

bende hıc acımadım acıkcası zaten kacakcılık yapıyorlarömıs dolayısyla paraların yuzde 90 ı pkkya gıdıyor yazılar olsun bu dusuncedekı meslektaslarıma ...en ufak bır acımam yok acıkcası...oyle bıle olmasa bu kadar rısklı bolgede ne ıslerı varmıs ...aman zavallı askerler vursan nıye vurdun dokunmasan gorduklerı halde vurmuyorlar aman allahım korusun onları...
ayrıca bdp ulusal yas ılan edılmelı dıyor lanet olsun :cussing: :cussing:

Balböceği

Sevgili kocacığım,
Uzun zamandır soz verdiğin yüzük vardı bugün hatırladım senesi gelmiş
Sen bana diyorsunki alsaydın senin için alışverişe çıktık söyleyecektin diyorsun
Bana bak herif Ogün aklıma gelmedi, gelseydi zaten alırdım  :caca:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 30 Aralık , 2011, 15:46:41
Sevgili kocacığım,
Sen bana diyorsunki alsaydın senin için alışverişe çıktık söyleyecektin diyorsun

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Sevgili kocacığım,

süpersin böcüğüm tabi aklına gelse kurtulabilirmiydi
e nasılsa yine gidersiniz sakın unutma o zaman

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: tweety0555 - 30 Aralık , 2011, 13:46:12
bende hıc acımadım acıkcası zaten kacakcılık yapıyorlarömıs dolayısyla paraların yuzde 90 ı pkkya gıdıyor yazılar olsun bu dusuncedekı meslektaslarıma ...en ufak bır acımam yok acıkcası...oyle bıle olmasa bu kadar rısklı bolgede ne ıslerı varmıs ...aman zavallı askerler vursan nıye vurdun dokunmasan gorduklerı halde vurmuyorlar aman allahım korusun onları...
bu Allahın belası bdp neden şehitler ölünce yas ilan etmezde terörislere yas ilan eder it oğlu itler
ya bu kadar aşikar bunların tutumu devlet daha ne bekliyor hepsini atsın içeri

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 30 Aralık , 2011, 16:33:54
Sevgili kocacığım,

süpersin böcüğüm tabi aklına gelse kurtulabilirmiydi
e nasılsa yine gidersiniz sakın unutma o zaman
:ehi: valla anasımıza ağlatırdim  hele Ogün bı gelsinde  :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

edacim  :ehi:  :ehi: :ehi:
gecen gun gezmeye gittik bi canta begendim almadi kocis  :crybaby2: :crybaby2:
kaynim yanimizdaydi ustelemedim yoksa napacagimi bilirdim ben  :ehi: simdi oraya goturmezde artik uyanik  :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: destina06 - 30 Aralık , 2011, 13:34:43
sevgili öğretmencikler o kadar asker şehit olurken tekinizin bile ağzından laf çıkmıyordu daha da kötüsü o günlerde hep neşeliydiniz nedense ağzınızı doldura doldura gülüyordunuz.Bugün baktımda şırnaktaki ölenler için esip gürlüyordunuz. Yok medya yeterince haber yapmıyormuş Tayyibin saddamdan farkı yokmuş vs.Yahu o satte hem de yasak bölgede ne b..........kk işleri varmış.İnşaata girmek tehlikeli ve yasak yazan yere girersen kim sana ölmeyeceğinin garantisini verir.Peki onaların teröristlerin geçtiği yerde ne işleri varmış?Siz fikri bozuk zihni bozuk ahlakı bozuk öğretmencikler HEPİNİZDEN NEFRET EDİYORUM haberiniz olsun :igrenc: :igrenc: ve bu doğu görevimin bir an önce bitip bu lanet yerden gitmek istiyorum. :igrenc: :igrenc:

sende mi doğu görevindesin destina. biz de yaptık 4 yıl. benim görev yaptığım yer iyiydi yine ama çok berbat yerler gördüm ve çok berbat insanlar tanıdım. çok şükür geçen yıl çıktık orlardan. batıdayız,eşimin memleketinde. ama şunu gördüm ki burda bile var pkk mahallesi. her yerdeler anlicağınız  :-[

destina06

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 30 Aralık , 2011, 22:33:39
sevgili öğretmencikler o kadar asker şehit olurken tekinizin bile ağzından laf çıkmıyordu daha da kötüsü o günlerde hep neşeliydiniz nedense ağzınızı doldura doldura gülüyordunuz.Bugün baktımda şırnaktaki ölenler için esip gürlüyordunuz. Yok medya yeterince haber yapmıyormuş Tayyibin saddamdan farkı yokmuş vs.Yahu o satte hem de yasak bölgede ne b..........kk işleri varmış.İnşaata girmek tehlikeli ve yasak yazan yere girersen kim sana ölmeyeceğinin garantisini verir.Peki onaların teröristlerin geçtiği yerde ne işleri varmış?Siz fikri bozuk zihni bozuk ahlakı bozuk öğretmencikler HEPİNİZDEN NEFRET EDİYORUM haberiniz olsun :igrenc: :igrenc: ve bu doğu görevimin bir an önce bitip bu lanet yerden gitmek istiyorum. :igrenc: :igrenc:

sende mi doğu görevindesin destina. biz de yaptık 4 yıl. benim görev yaptığım yer iyiydi yine ama çok berbat yerler gördüm ve çok berbat insanlar tanıdım. çok şükür geçen yıl çıktık orlardan. batıdayız,eşimin memleketinde. ama şunu gördüm ki burda bile var pkk mahallesi. her yerdeler anlicağınız  :-[

evet canım malesef bizde dört yıl buralardayız :( bitse de gitsek hayırlısıyla nefret ediyorum burdaki herkesten :'(

°•.ℓανιηуα.•°

sabırlı ol,duygularını çok iyi anlayabiliyorum. ama bir gün ordan kurtulacağın günler gelecek. sadece sabır  :opucuk:

destina06

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 30 Aralık , 2011, 22:39:20
sabırlı ol,duygularını çok iyi anlayabiliyorum. ama bir gün ordan kurtulacağın günler gelecek. sadece sabır  :opucuk:

öğretmenler odasında falan kendimi o kadar zor tutuyorum ki dilimi dişlerimin arasına sıkıştırmaktan dilim uyuşuyor. :igrenc: evet geçecek biliyorum ama 4 sene az da değil ki :sad1:

Balböceği

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 30 Aralık , 2011, 22:12:40
edacim  :ehi:  :ehi: :ehi:
gecen gun gezmeye gittik bi canta begendim almadi kocis  :crybaby2: :crybaby2:
kaynim yanimizdaydi ustelemedim yoksa napacagimi bilirdim ben  :ehi: simdi oraya goturmezde artik uyanik  :ehi: :ehi:
Haha deme kız ana bi tek Zeki senmisin?  :ehi:
:toothy10:

asuman1981

Alıntı yapılan: tweety0555 - 30 Aralık , 2011, 13:46:12
CANIM  İNSAN OLANIN CANI ACIR 100 YILLARDIR O BÖLGE KATIRLARLA KAÇAKÇILIK YAPIYOR  VE ÖYLE GEÇİNİYOR   BİZ ASKEREDE  AĞLARIZ GÜZELİM ÖYLE FASİZÇE SÖZLER HİÇ YAKIŞMİYOR İNSANIM  DİYENE

asuman1981

Alıntı yapılan: destina06 - 30 Aralık , 2011, 22:37:21
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 30 Aralık , 2011, 22:33:39

evet canım malesef bizde dört yıl buralardayız :( bitse de gitsek hayırlısıyla nefret ediyorum burdaki herkesten :'(
NERDESİN CANIM SEN

Balböceği

Sevgili eşim şu an yeni yıla girdik :)
Her yıl oldugu gibi çalışıyorsun, balkonda ayaZdayin şimdi gösteriyi izliyorum
Tabi biricik paşamı düşünerek çünkü atılan her havai fişekte elin değiyor
Romantizime bak  :ehi: seni çok seviyorum bitanem  :love9:
Mutlu yıllar ha bana bak anahtarinla gir beni kaldırma  :k06: