Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

ayy

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: ANNECİĞİM CANIMIN İÇİ ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN SENİ HERŞEYDEN DAHA ÇOK SEVİYORUM RABBİM ÖMRÜNE ÖMÜR KATSIN HEP HAYATIMDA OL İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Annecim, az kaldı sayılı gün tez geçer inşallah 1.5 aya kadar oldayım  :love7:

Seni çok seviyorum  :love9:

Balböceği

İçim eziliyor kalbim daralıyor seni düşününce  :sad1: :crybaby2:

Annem niye kendine bakmıyorsun  :sad1:

°•.ℓανιηуα.•°

edaaa  :y25: :y25: :y25:

bakmıyolar kendilerine yaaa. aynından benim de başımda var eda  :'(

ツgöçmen_54 ツ

mutluluk

Balböceği

Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 13 Mayıs , 2013, 13:42:02
edaaa  :y25: :y25: :y25:

bakmıyolar kendilerine yaaa. aynından benim de başımda var eda  :'(

normal adet mi görüyormuş öyle mi anlamadım, anlatmıyor ki  :sad1:

Bi adet oluyormuş iste ne zamansa ayın 5'de başlamış 22'sinde bitmiş. Doktora gitmiş doktor bişey yok
Rahim kalınlaşmış demiş böyle devam ederse gel demiş...
Kızım diyor hemen en ufak bişeyde kanama oluyor çokça kanama oluyor diyor  :dontknow:
Elim ayağım kesiliyor diyor, kansızlıktan oluyor dedim niye gitmiyorsun da bekle babam bekliyorsun dedim  :sad1:

Balböceği

68 doğumlu annem erken değil mi  :dontknow:

Ama stres üzüntü derken normal menepoza girmesi. Kötü bişey olmasında tek  :amin:

Allah korusun aklıma köfte şeyler geliyor  :sad1:

Mavish

canim sevdigim seni o kadar cok seviyorum ki... beni bebek konusunda her salise destek eden biricik askim.... !!! iyiki varsin!!  :love7: :love7: :love7: :love7:

Balböceği

Çok ciddi bişey olmasında tek öyle olsun  :amin:

Allahım analarımızı babalarımı sevdiklerimi korusun  :amin:

Zor hele uzakta olunca bide göz görmeyince  :sad1:

muhribe

bugün 5. yılımızı doldurduk iki gözüm, ömrüm senin olsun, Rabbim bir gün olsun eksikliğini göstermesin  :amin:

dünyanın en iyi eşi, en harika babasısın.. seni veren Allahıma kurban olayım  :love9:

@Melek Yüzlüm@

2 senemiz bile dolmadı sanki sıkıldık birbirimizdenn

betüşümm hep böle olun inş :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

Alıntı yapılan: Organik°•.Anne - 14 Mayıs , 2013, 09:59:07
bugün 5. yılımızı doldurduk iki gözüm, ömrüm senin olsun, Rabbim bir gün olsun eksikliğini göstermesin  :amin:

dünyanın en iyi eşi, en harika babasısın.. seni veren Allahıma kurban olayım  :love9:
darısı 50 li 60 lı beraber yıllara inşallah kuzum :amin: :amin: :amin: :amin:
birlikte bastonlu nine ve dede olarakta kutlayın inşallahhh :amin: :amin: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

muhribe

:amin: :amin: :amin: :opucuk: :love9: sağolun kızlar darısı cümlemizin başına

Balböceği

Bugun çanta aldım ama beğenmedin  :ehi: yalnız ben çantanın dışını değilde içini sevdim  :ehi:

Sende bun bildin   :-ooo aferin sana bei tanımışsın  :ehi: ama ne yapayım içi renkli daha güzel  :ehi: