27 Nisan , 2024, 14:09:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

oy canım kıyamam kuzuya bizimkide öle oldu idi canım bir kere kustu idi sürekli ateşlendi dişi mi geliyo ki baktın mı kabarmış mı yoksa üşüttü mü acaba götürdün mü dr a canım

kelebegimm

Dış yok canım kabarma felanda yok usuttu heralde :'( saat 1:30 da goturecem bakalim :dontknow:

]

@Melek Yüzlüm@

ıhlamr kaynat ver canım öksürük te varsa ben öle yapıyodm koy biberona içine de tatlandırıcı azıcık pekemz içsn kzckkk götür gel haber ver bizede :opucuk:

Balböceği

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin kuzuma  :amin: :sad1:

kelebegimm

Saol edam :opucuk: cok sık hasta oluyo burdaki cocuklar artık ya Nie böyle oluyo anlamıyorum  :-[
Tmm fatmam iyi aklıma getirdin ıhlamur kaynatiyimda icsin suyu sıvıyı sevmiyoki yaaa

]

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

Nasil oldu canim oglun?? Almanya nin neresindensin??

ayy

canım :opucuk:
çok geçmiş olsun biran önce iyileşsin inşallah yavrum  :amin: :amin: :amin: :opucuk:

kelebegimm

Çok saolun kızlar iyi cok sukur tam dedigim gibi dokdor virüs kapmış dedi yolladı bir tane bile ilaç yazmadı suyu bol içir dedi bide dun aksam ben öksürüğü var diye oksuruk şurubu vermisdim küçük bebeklere önermiyoruz oksuruk şurubu iyi deil vermeyin dedi daha cok oksurtur kusturur dedi  :-\ öyle isde  :'(

]

Aşkk

ayşenurum  :sad1: çok geçmiş olsun canım  :flowers: :flowers:
ayşem snei kim kızdırdı kv mi  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

--elif--

ben hiçmi güzel bişey yazamıcam buraya ya  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:
sabrediyorum herşeye ama içimde fırtınalar kopuyor bilesin  :crybaby2:  :crybaby2:

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

Yaptiklarina ne desem az ve boş gelir. Senin yaptigini ben sana yapsam eminimki bir saniye bile durmazdin yanimda. Eskiden olsa çok üzülür cok aglardim ama artik umrumda degil. Okadar cok kirdin ki beni icim okadar cok acidiki daha fazla üzmek istemiyorum kendimi ogluma yazik. Bir haftayi gecti hala küsüs, böyle olsun istiyorsun.
Sen bilirsin, ama ya Sev yada Terk et....Böyle olmaz...

...ŞehzadEfe...

ÇOK SEV BENİ...

KOŞULSUZ

BENSİZ NEFES ALAMAYACAK KADAR ÇOK SEV...

;)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

owwww eltişim  ;)

çok sevsin enişte seni, damarlarında senden gayrısı akmayacak kadar çok sevsin  :amin: :amin:

...ŞehzadEfe...

amin eltişimmm  :amin: :amin: :amin: hepimizinki inşallah

çünkü biz onları okadar çok seviyoruz
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var