27 Nisan , 2024, 11:52:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

Balböceği

Yani Turkiye'de yasamak zor, ekmegin nerdeyse yerin yurdunda orasi oluyor..

Ama is gurbetlik olunca zor iste  :sad1:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende kendimi Türkiyede gurbetci hissediyom  ::) cünkü bütün benim ailem ve esimin ailesi burda
orada kendimi yabanci hissediyom ama genede Türkiyeyi cok seviyorum  :love9: yani sizinlen durumum tam tersi  :k06:
:nazar: :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Ağustos , 2011, 01:02:58
Yani Turkiye'de yasamak zor, ekmegin nerdeyse yerin yurdunda orasi oluyor..

Ama is gurbetlik olunca zor iste  :sad1:

öyle tabi canim dogdugun yer deil doydugun yer tek kisi evlenip geliyosun sonra kocaman aile oluyosun

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Ağustos , 2011, 01:05:20
bende kendimi Türkiyede gurbetci hissediyom  ::) cünkü bütün benim ailem ve esimin ailesi burda
orada kendimi yabanci hissediyom ama genede Türkiyeyi cok seviyorum  :love9: yani sizinlen durumum tam tersi  :k06:

ee annen baban yaninda daha ne olsun keske bizimde yanimizda olsa ama memleket baska kendi dilin kendi insanin hicbiseden cekinmiosun burda herseyden aklin cikio cok kuralci buralar hic sempatik deil sevemedim bi turlu

]

Balböceği

Bende sevmiyorum burayi geldim geleli hic alisamadim..

insanlari cok sempatik sevecen ama ben sevmiyorum..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 16 Ağustos , 2011, 01:07:09

ee annen baban yaninda daha ne olsun keske bizimde yanimizda olsa ama memleket baska kendi dilin kendi insanin hicbiseden cekinmiosun burda herseyden aklin cikio cok kuralci buralar hic sempatik deil sevemedim bi turlu
evet cnm o yönden cok sansliyim Allaha sükür  :amin: bide bizim burasi Türkiyeyi cok aratmiyor cevrem
hep türk o yüzdende iyi bide ailem hepsi yanimda olunca türkiyeye sadece tatile gidiyorum sende az kaldi kavuscan ailene ins  :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Ağustos , 2011, 01:09:47
Bende sevmiyorum burayi geldim geleli hic alisamadim..

insanlari cok sempatik sevecen ama ben sevmiyorum..

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Ağustos , 2011, 01:12:56
Alıntı yapılan: kelebegimm - 16 Ağustos , 2011, 01:07:09

evet cnm o yönden cok sansliyim Allaha sükür  :amin: bide bizim burasi Türkiyeyi cok aratmiyor cevrem
hep türk o yüzdende iyi bide ailem hepsi yanimda olunca türkiyeye sadece tatile gidiyorum sende az kaldi kavuscan ailene ins  :opucuk:

bizim burada hep turk canim ama yinede biz trnin rahatligina alimasiz burasi cok tuaf gelio bazen ne alaka dedigim cok oluyo
evet coook az kaldi ama 4 hafta sonra doncem geri

]

medine

annnemmm bende seni cok ozledimm bekle az kaldii 3 hafta sonra torununla birlikte yaninizdayim :crybaby2: :crybaby2:
sen benim herseyimsinn:)

Balböceği

Alıntı yapılan: medine - 16 Ağustos , 2011, 01:22:59
annnemmm bende seni cok ozledimm bekle az kaldii 3 hafta sonra torununla birlikte yaninizdayim :crybaby2: :crybaby2:
Sendemi gidiyorsun medine'mmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cok sevindim gule gule git canimin ici  :love9:

medine

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Ağustos , 2011, 01:23:47

Allah nasip ederse gidiyoruz edacim annemi dogum icin 3 ay getirmistim gitmiycektik aslinda ama ben dayanamadim ozlemlerine azda olsa gidicez 2 hafta sadece :sad1:
sen benim herseyimsinn:)

Balböceği

Alıntı yapılan: medine - 16 Ağustos , 2011, 01:32:38
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Ağustos , 2011, 01:23:47

Allah nasip ederse gidiyoruz edacim annemi dogum icin 3 ay getirmistim gitmiycektik aslinda ama ben dayanamadim ozlemlerine azda olsa gidicez 2 hafta sadece :sad1:
canim ya cok azmis  :y25: :y25: :y25: ama yinede olsun en azindan torununu goruru..

dogumda ne guzel yanindaymis cok sevindim valla  :love9:

Balböceği

ahhh!!! validem ah!!  :ehi: :ehi: bazen beni guldurmeyi nasilda basariyorsunn...

Kurtlu kaynananm benim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gökkusağı

"bizim gelinin de işi zor oğlumu üzersen karşında beni bulursun derdim şimdi torunumuda üzersen karşında beni bulursun"dediğinde peki onlar beni üzerse yanımda olmasmısın dediğimde hiç işim olmaz diyen s salak adam .bi daha bana yaşlanınca bana bakarmısın die sorma git çok sevgili çocukların baksın sana bi bardak suya muhtaç olsan vermiicem  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

pişman olmak yakıştı sana..yap yap ondan sonr pişman ol bi kıymeti yok ama sırf uzatıpta bebeğimi üzmemek için affettim seni.birazda gözüü korkuttunca umarım bundan sonra ayağını denk alırsın  kocacım