27 Nisan , 2024, 13:30:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

uzun zamandır bu kadar kotu bır gun gecırmemıştım :sad1:
senın gıbı akılsızlardan ıyı kı uzakmışım amannn allahhhım bu nasıl zıhnıyet :cildir: çok yordun benı hem hamılelık hem sıcak ınsafff beeee  :caca: uzun bır sure ne senı nede aılenı gormek ıstemıyorum  :violent1: 

βαlκιz

canım abiiim canım canımmmm bayram gelsin hemen 1 hafta yanımızda dışarda olucaksınnn süpeeeeeeeeeeeeeeer :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

sen neden bu kadar harikasın ?
bu kadar eksiksik olma sevgili ... ;)

Balböceği

Rabbim su mubarek gunde beni siniyorsun nolur sabr ver  :amin:

tweety0555

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Ağustos , 2011, 13:29:56

aynı cumleyı yazacaktım bukadar denk gelır aynı sabırdan belkıde daha fazlasından dılıyorum raaabım  :amin:

gökkusağı

neden yoğurdun kaymağını hep sen yiyosun anlamıorum ki  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

hüzünden_gelme

ne olur hep böle mükemmel kal sevgilim hiç değişme beni hep şimdiki gibi sev.. ömür boyu başım omuzunda uyuyabileyim.. hayat arkadaşı dedik ya birbirimize hep böyle kalalım... :love9: :love9: :amin: :amin: :amin:

aydinays

Çok mutluyum çok diye bağırmak istiyor içimdeki çocuk. :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Şu hercai hayata bir kere geldik

Yedik içtik doyduk kalktık
Hesabı birlikte verdik
Sinsi hayat ihtirası bana hiç uğramadı

Dünya malı zenginin olsun 
sen, benim kadınım
Seni hastalığımda, sağlığımda da 
yanımda görmeliyim

Güneşin doğduğunu da, 
battığını da senle izlemeliyim
Yanabilir saltanatlar 
olsun yeniden yaparız
Bizde bu sevda sürdükçe 
ölsek de yanyanayız
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

Alıntı yapılan: tweety0555 - 03 Ağustos , 2011, 23:00:00
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Ağustos , 2011, 13:29:56

aynı cumleyı yazacaktım bukadar denk gelır aynı sabırdan belkıde daha fazlasından dılıyorum raaabım  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Bir insanda merhamet olmazmi yaa...  :BangHead: :BangHead:

Oruclu oruclu beni niye yoruyorsun kadin durdun durdunda ramazanda burnumda getirmeyimi planladin  :violent1: :violent1:

Ben senin arkanda dolanmammi lazim, yavas yavas sana olan merhametimi koreltiyon, sonra yuzune bakmam  :violent1: :violent1:

gökkusağı

bu sıcakta o hayvanı aç susuz k..ç kadar yere zincirlemişsin de bide kasım kasım köpek besliorum die havanı atıosun ya millete...öbür dünyada önce ben davacı olucam senden.seni allaha havale ediorum.bu oruç ağızla bana bunları yazdırdın ya helal olsun sana yatacak yerin yok senin  :cildir: :cildir: :cildir:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

tweety0555

ALLAHIM BU MUBAREK GUNDE BANA NE YAPILIRSA YAPILSIN NE SOYLENIRSE SOYLENSIN KARSILIK VERMEMEM ICIN SABIR IHSAN EĞLE...AZCIK UMURSUZ OLMAMI SAGLA YARABBIM... :crybaby2: :amin:

derbeder

tweety0555 sen hic bi lafin altinda kalmaz gibiydin, ama herhalde bu sefer seni cok kizdirmislar  :cildir:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

HASRET!M S@N@

neden hersey düzelmiyorki neden herkes beni sinir etmek için ugrasıyor ve neden hergün gözyası döküyorum bilmemki sebebi kim bunların