çok hırçınlaştı

Başlatan haydibebeğim, 13 Haziran , 2011, 00:36:56

« önceki - sonraki »

haydibebeğim

mb,bebğim kız ve 9.5 aylık.2 aydır bakıcı bakıyor.biraz pimpirikli bir anneyim.eşim inatla kamera taktırmıyor,çok istememe rağmen.salonumuza benim ısrarlarımla şu gizli kameralardan taktı,çekim yapılıyor ,akşam gidince izliyorsun,sadece salonda var 1 tane ama ,çok uyduruk,açısı dar.sesler boğuk.ve bozuldu bile,2-3 gün onunla izledik gayet yolunda gibiydi herşey,kadın gizli kameradan şüpheleniyor gibi temkinli davranıyordu.artık o da yok 2 haftadır.
kızımda  haftadır farklı bir davranış görüyorum,ne babsı ne de benden asla görmediği bir davranışı yapıyor,hani birini yakasından ya da ömuzlrından tutup da sarsalarsın ya sinirlenince ellerini yumruk yapıp sıkıyor ,gözlerini açıyor iyice ve dişlerini de sıkıyor,bilmem gözünüzün önüne geldi mi?bugün eşimle konuştuk,dedim kimden öğreniyor bu davranışı,eşim manalı ve alaylı bakıcıdan öğreniyordur dedi,
ya sizce  ben mi abartıyorum,bir bebek aynadır ne görürse onu tekrarlar diye düşünüyorum,haksız mıyım?eşimle tartıştık bu yüzden.
sizin de bebekleriniz böyle bir davranış yapıyor mu,tipik bir bebek davranışı mı yoksa bu,nolur içimi rahatlatın ya :sad1:

Aytii

sen bence iyi bir camera taktir

tabiki normal degil bu davranislari

çocuk neyi görüyosa aynisini yapar ;)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

bencede taktır dediğin kadarıyla çocuk sinirlenip dişini sıkıyormuş bu ona yapılıyorki taklit ediyor allah korusun takip edin

HASRET!M S@N@

bencede taktır allah muhafaza neler görüp duyuyoruz
tedbirli olmakta fayda var esin istemiyorsa kendi imkanlarınla yaptır

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ya bende konu acacakim kizim cok hircin diye  :cildir:
bence bakicinin hemen gunahini alma cunku benim kizimda 14 aylik 4 ay kadardir huyu suyu degisti ben bakiyorum  :( benden baska bakan hickimse yok ama kizim nerden alistiysa surekli bana vuruyor sacimi cekiyor daha neler neler  :sad1:
nasil basedecem sebebi ney bilmiyorum  :-\
evde tv yok burda yurtdisindayim akraba falanda yok nerden ogreniyo bilmiyorum cok dertliyim bu konuda  ::)
bence donem donem oluyor bu insallah duzelirler  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 13 Haziran , 2011, 15:53:41
bence bakicinin hemen gunahini alma cunku benim kizimda 14 aylik 4 ay kadardir huyu suyu degisti ben bakiyorum  :( benden baska bakan hickimse yok ama kizim nerden alistiysa surekli bana vuruyor sacimi cekiyor daha neler neler  :sad1:
evde tv yok burda yurtdisindayim akraba falanda yok nerden ogreniyo bilmiyorum cok dertliyim bu konuda  ::)

hadi itiraf et sen ögretiyosun  :ehi:

asya81

canım o sen hamilesin diye hırçınlaşmış gayet normal

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 13 Haziran , 2011, 15:56:43

hadi itiraf et sen ögretiyosun  :ehi:
he gunde 10 posta vuruyom  :toothy10: :toothy10:
ya su aslan pencesi hareketini nerden ogrendi ya  :ehi: :ehi: vijjjtttttttt 4 parmagiyla yuzumu bastan asagi ciziyo  :cildir: ogun sibelde msnden gordu sok oldu  :-ooo

Aytii

canli yayinda diyosun yani  :ehi:

ayy çocuk kiskaniyo bence anliyo kardesi olacagini

bide sen emziriyodun onu biraktirdin ondan olmasin  :dontknow:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: asya81 - 13 Haziran , 2011, 15:59:25
canım o sen hamilesin diye hırçınlaşmış gayet normal
bende cok merak ediyorum hamileligimden beri boyle  :-ooo ama daha anlicak yasta degilki hissediyomuki  :icon_scratch:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 13 Haziran , 2011, 16:14:10
canli yayinda diyosun yani  :ehi:

ayy çocuk kiskaniyo bence anliyo kardesi olacagini

bide sen emziriyodun onu biraktirdin ondan olmasin  :dontknow:

bak buda olabilir  :-ooo hic dusunmemistim kesmeden once cok mulayimdi  :y25:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

arkadaşım sen yinede taktır kamerayı benim bile içim gıcıklandı

derbeder

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 13 Haziran , 2011, 00:36:56
mb,bebğim kız ve 9.5 aylık.2 aydır bakıcı bakıyor.biraz pimpirikli bir anneyim.eşim inatla kamera taktırmıyor,çok istememe rağmen.salonumuza benim ısrarlarımla şu gizli kameralardan taktı,çekim yapılıyor ,akşam gidince izliyorsun,sadece salonda var 1 tane ama ,çok uyduruk,açısı dar.sesler boğuk.ve bozuldu bile,2-3 gün onunla izledik gayet yolunda gibiydi herşey,kadın gizli kameradan şüpheleniyor gibi temkinli davranıyordu.artık o da yok 2 haftadır.
kızımda  haftadır farklı bir davranış görüyorum,ne babsı ne de benden asla görmediği bir davranışı yapıyor,hani birini yakasından ya da ömuzlrından tutup da sarsalarsın ya sinirlenince ellerini yumruk yapıp sıkıyor ,gözlerini açıyor iyice ve dişlerini de sıkıyor,bilmem gözünüzün önüne geldi mi?bugün eşimle konuştuk,dedim kimden öğreniyor bu davranışı,eşim manalı ve alaylı bakıcıdan öğreniyordur dedi,
ya sizce  ben mi abartıyorum,bir bebek aynadır ne görürse onu tekrarlar diye düşünüyorum,haksız mıyım?eşimle tartıştık bu yüzden.
sizin de bebekleriniz böyle bir davranış yapıyor mu,tipik bir bebek davranışı mı yoksa bu,nolur içimi rahatlatın ya :sad1:
cok uzuldum canim. binbir cabayla elde ettigimiz Rabbimin emanetini baska birine emanet etmek eminim zordur. keske anneanne ya da babanne filan olsa bakmak icin. en azindan kotu niyetle birsey yapmayacaklarini bilirdiniz. gerci zorunda olmasaniz bebeginize bakici tutmazsiniz.

sadece salonda kamera vardi demissin. iyide bu bakici kotuluk yapacaksa illaki salonu secmeyebilir..yatak odasinda veya baska bir yerdede bebege kotu davranabilir. birde bakicinizi nasil buldunuz? bir sirket araciligiyla bulduysaniz tabiiki bu sekilde pimpirikli olman cok normal bence, ayni tepkiyi bende gosterirdim. hic tanimadigin biri...bir tanidik vesile olduysa durum degisebilir.
gerci artik oyle seyler duyup okuyoruz insan bir gozunu digerine emanet edemez hale geldi.
bence iyi bir kamera sistemi gerekli..sadece salona degil evin her odasina gerekli birsey...tabii bu benim fikrim. cunku insanlara guvenim yok.

belkide bebeginin tevafuken boyle olacagi tuttu, o zamanda kadini zan altinda birakmis olursunuz. genede tedbir sizden, takdir Allah' tan!!!
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

haydibebeğim

ya yapmayın arkadaşlar başka arkadaşlara soruyorum bebeği olan,onlar da diyorlar bizimkinde de böyle başladı asabiyet diye,belli bir aydan sonra başlayabiliyormuş.hemen kötüye yormak istemiyorum.allaha emanet yavrum..