28 Nisan , 2024, 11:44:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tüp Bebek Raporu Kaç Ayda Çıkıyor

Başlatan nihalll, 12 Haziran , 2011, 18:09:57

« önceki - sonraki »

nihalll

BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

✿گสЯเ_ќĮż✿

NİHALCİM BU KONUDA BİLGİM YOK.  :dontknow:
AMA TÜP BEBEK YAPTIRAN ARKADAŞLARIM SENİ BU KONUDA BİLGİLENDİRİRLER  :opucuk:
CANIM YAA İNAN KENDİM KADAR SENİNDE BEBEĞİNE KAVUŞMANI ÇOK İSTİYORUM  :amin: :amin: :amin: :amin:
İNŞALLAH HAYIRLISIYLA OLACAK İNANIYORUM.BİRAZ DAHA SABIR GEREKİYOR :amin:
RABBİM İSTEYEN BEBEK BEKLEYEN HERKESİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN EN KISA ZAMANDA  :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

nihalll

cnm benm çok sağol  iyi niyetlern için rbbim kmsenn kucağını boş bırakmasın.amiiiiiiiiiiinnn.ben şimdi çapaya başvurdm evraklaeı hazırlıyorz yarn gene tahlilim var.hepsi bittiğinde rapor için beklicekmişim ama işte sabırsızlık ne kadar bekliceğimi bilmek istiyorum.yani 12 yıl sabrettim ama şimdi 1 aya bile tahammülüm kalmmamış anlıcağın cnm
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

nihalll

nihalll

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: nihalll - 12 Haziran , 2011, 18:16:45
cnm benm çok sağol  iyi niyetlern için rbbim kmsenn kucağını boş bırakmasın.amiiiiiiiiiiinnn.ben şimdi çapaya başvurdm evraklaeı hazırlıyorz yarn gene tahlilim var.hepsi bittiğinde rapor için beklicekmişim ama işte sabırsızlık ne kadar bekliceğimi bilmek istiyorum.yani 12 yıl sabrettim ama şimdi 1 aya bile tahammülüm kalmmamış anlıcağın cnm

CANIM BENİM YAA SENİ ÇOK AMA ÇOK İYİ ANLIYORUM.AYNI ŞEYLERİ YAŞIYORUM SENİNLE :y25: :y25: :y25:
AMA RABBİM DAHA FAZLA BEKLETMEZ İNŞALLAH.HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

KONYALI

cnm ben özelde yaptırdım o yuzden raporla ilgili bir bilgim yok...ama pek çok prosedur var devlette yaptırmak ıcın..basarısız asılamalar falan gerekıyor..en basından arastır ve tedavıye baslakı fazla bekleme