27 Nisan , 2024, 19:36:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Arkadaşlar T Şeklinde rahim duydunuz mu

Başlatan "<<<ZEHRA>>>, 10 Haziran , 2011, 20:53:29

« önceki - sonraki »

"<<<ZEHRA>>>

Arkadaşlar sanırım benim rahmim biraz  T şeklinde ve Dr,Hakan Şatıroğlu bunun hamile kalmaya engel bir durum olduğunu ya da erken dönem düşüklere neden olduğunu açıklamış....Acaba düşüklerimin nedeni bu olabilir mi?

hümeyra_t_e

hiç duymamıştım canım böle bi rahim şekli ama açıklama mantıklı..düşük nedeni olabilir

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: afra024 - 10 Haziran , 2011, 21:28:20
hiç duymamıştım canım böle bi rahim şekli ama açıklama mantıklı..düşük nedeni olabilir
benimde 3 tane düşüğüm var canım belki hatırlarsın ve de hiç br neden bulamadılar .25 ine randevu aldım hakan hocadan dediğim gibi beki de budur nedeni

hümeyra_t_e

evet canım hatırlıyorum allah yardımcın olsun bende merak ettim şimdi düşüklerin nedenini

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: afra024 - 10 Haziran , 2011, 22:16:58
evet canım hatırlıyorum allah yardımcın olsun bende merak ettim şimdi düşüklerin nedenini
sağol canım...İnşallh nedeni bulunur bu defa

seda87

canm bende hiç duymamıştım yaa .allah yardımcın olsun zehracım  :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

cano_m

zehracımm allah yardımcın olsun umarım bundan sonra böyle sorunlar yaşamazsın. ve bende ilk defa senden  duydum t meselesini. ve umuyorumki sağlıklı bebiş haberlerini yakında alırız senden de  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

esracım

canım bende hiç duymamıştım inşallah bu yaşadığın düşükler son bulur ve sende bebeğine kavuşursun  :amin: :amin:

KONYALI

cnm burada bır arkadasımız bundan dolayı amelıyat oldu dıye hatırlıyorum ben ama..kımdı hatırlayamadım acıkcası..amelıyatla duzelıyor galıba..bır arastır ıstersen

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ecrin.su79

geçen hafta dr gittiğimde bekleme odasında eşimin memur arkadaşını gördük eşi 4haftalık hamileymiş tanıştık ve bana bebişin süprüz geldiğini rahminin T şeklinde olduğunu söyledi bende hiç duymamışsın ve 4yıllık evli olup korunmayı biraktığı ikinci ayda hamile kalmış daha önce gittiği dr. senin bebeğin olmaz rahmin T olsada 3 ve 4kez düşüğün olur demiş kız hiç kafaya takmadım hemen hamile kaldım halada takmıyorum rabbime sığınıyorum dedi ve cesaretine ve soğuk kanlılığına hayran kaldım benim önümden muayene oldu dr hiç korkma panikte yapma düşük riskin diğerlerine göre evet daha fazla ama kesin düşer diye birşey yok 4ay yatacaksın mümkün olduğunca iş yapma sadece yat dinlen demiş dün telde görüştük herşey güzel gidiyor bol bol yatıyorum dedi hayırlısıyla inş. herşey gönlünce olur :amin:ZEHRACIM daha önceki düşüklerin için çok üzüldüm inş. rabbim birdaha bu sıkıntıları sana yaşattırmaz bu sefer bebişin gelince sıkı sıkı sana tutunur :amin:sende öyle bir durumda bol bol yatıp dinlen keyfini çıkar dualarım seninle arkadaşım :amin: :amin: :amin: