__nil__ arkadaşımıza 41 yasin okuyoruz yardımcı olurmusunuz

Başlatan --elif--, 10 Haziran , 2011, 20:39:19

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

insallah okunanlar hürmetine kabul olur bebeği gelir tutunurlar insallah :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

destina06

✿گสЯเ_ќĮż✿

ARKADAŞIM BENDE SON KALAN 3 TANEYİ OKUDUM BİTTİ
RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH  :amin: :amin:
İNŞALLAH GÜZEL HABERLERİNİ ALIRIZ NİLCİM  :hello2: :hello2: :hello2:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BENDE 5 YASIN OKUDUM ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH GUZEL SONUÇLAR ALIRSIN  :amin: :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

BEN 1 TANE ALMIŞTIM ONUDA OKUDUM ALLAH KABUL ETSİN İNŞ.  :amin:

--elif--

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Haziran , 2011, 21:22:10
yaaa size inanmıyorum yeni gördüm malum siteye çok giremiyorum ama nasıl duygulandım anlatamam...
çok ama çok teşekkür ederim emeği geçen herkese...başta bu duaları başlatan elif arkadaşımız olmak üzere destina,betty,la tahzen,sarıkız,sibel,kevser,ersu,tuana,betty,canan,hasretimsana arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.allah sizlerinde tüm dileklerinizi dualarınızı kabul etsin...

inşallah 8gün sonra müjdelerle gelirim.rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah...

HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM.ÇOK ÖPÜYORUM. :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

canım ne demek zevkle okuduk sağolsun arkadaşlarımda çok yardımcı ALLAH onlardan razı olsun hepsinin gönlündekini versin inş. tez zamanda  :amin:  :amin:  :amin:
inş. bebişlerin gelmiştir hayırlısıyla az kaldı hayırlı haberlkerini alıırız inş.  :amin:

HASRET!M S@N@

<<<betty>>>

MAŞALLAH VE ÇOK ŞÜKÜR RABBİMİZE  :amin:
TÜP BEBEK İÇİN OKUNMUŞTU YASİNLER AMA RABBİM ERTESİ AY GÖNDERDİ MUCİZESİNİ BEKLETMEDEN  :love9: :love9:

İNŞALLAH MELEĞİN SANA SIKI SIKI TUTUNUR CANIM, RABBİM SAĞLIKLA BEBEĞİNİ KOLLARINA ALDIĞIN GÜNLERİ DE GÖSTERİR İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: