__nil__ arkadaşımıza 41 yasin okuyoruz yardımcı olurmusunuz

Başlatan --elif--, 10 Haziran , 2011, 20:39:19

« önceki - sonraki »

--elif--

Alıntı yapılan: --€lif-- - 13 Haziran , 2011, 09:49:11

destina06 =  5

--elif-- =   5

<<<betty>>> =   5

✿گสЯเ_ќĮż✿ =7

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இ= 5

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ = 5

er♥su ヅ = 1

tuana16= 3

HASRET!M S@N@ = 3
[/color]

okunan 39 kalan 2

xxcansuxx

elif 1 tanede ben okuyayım katkım olsun bugün okurum meryemde okuyorum zaten nile ALLAH KABUL ETSİN TÜM DUALRIMIZI  :amin: :amin:

--elif--

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Haziran , 2011, 17:19:23
elif 1 tanede ben okuyayım katkım olsun bugün okurum meryemde okuyorum zaten nile ALLAH KABUL ETSİN TÜM DUALRIMIZI  :amin: :amin:
tmm cansucuM sağolasın  :flowers:

--elif--

destina06 =  5

--elif-- =   5

<<<betty>>> =   5

✿گสЯเ_ќĮż✿ =7

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இ= 5

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ = 5

er♥su ヅ = 1

tuana16= 3

HASRET!M S@N@ = 3

xxcansuxx = 1 
[/color]

okunan 40 kalan 1

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: --€lif-- - 13 Haziran , 2011, 17:26:58

destina06 =  5

--elif-- =   5

<<<betty>>> =   5

✿گสЯเ_ќĮż✿ =7

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இ= 5

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ = 5

er♥su ヅ = 1

tuana16= 3

HASRET!M S@N@ = 3

xxcansuxx = 1 
[/color]

okunan 40 kalan 1

canım son kalan 1 taneyi de ben alayım, bitmiş olsun...
Rabbim kabul etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

__nil__

yaaa size inanmıyorum yeni gördüm malum siteye çok giremiyorum ama nasıl duygulandım anlatamam...
çok ama çok teşekkür ederim emeği geçen herkese...başta bu duaları başlatan elif arkadaşımız olmak üzere destina,betty,la tahzen,sarıkız,sibel,kevser,ersu,tuana,betty,canan,hasretimsana arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.allah sizlerinde tüm dileklerinizi dualarınızı kabul etsin...

inşallah 8gün sonra müjdelerle gelirim.rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah...

HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM.ÇOK ÖPÜYORUM. :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

destina06

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Haziran , 2011, 21:22:10
yaaa size inanmıyorum yeni gördüm malum siteye çok giremiyorum ama nasıl duygulandım anlatamam...
çok ama çok teşekkür ederim emeği geçen herkese...başta bu duaları başlatan elif arkadaşımız olmak üzere destina,betty,la tahzen,sarıkız,sibel,kevser,ersu,tuana,betty,canan,hasretimsana arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.allah sizlerinde tüm dileklerinizi dualarınızı kabul etsin...

inşallah 8gün sonra müjdelerle gelirim.rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah...

HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM.ÇOK ÖPÜYORUM. :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Hiç önemli değil  canım her okuyuşumdan sonra sana dua ediyorum bebişlerin sana sağ salim tutunsun diye.Rabbim kabul etsin sen de katıl hamileler kervanına sonra bize de dua edersin bebişlerimiz gelsin diye.Ben senden güzel haberler duymak için çok umutluyum :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: GÜZEL HABERLERINI BEKLIYORUZ NIL SANKI IKIZ OLACAK İÇİME DOGDU :amin:

ALLAH HAKKINDA HAYIRLISINI VERSIN ARKADASIM :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM İNŞALLAHH RABBİM KABUL EDER DUAMIZI GUZEL HABERLER VERİRSSİN BİZE İNŞALLAHHHHHHH  :amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Kızlar kaç tane kaldı kalanıda ben alayım. İnşallah nilin bebekleri gelmiştir. Allah hepimizin dualarını kabul etsin.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 14 Haziran , 2011, 22:56:19
Kızlar kaç tane kaldı kalanıda ben alayım. İnşallah nilin bebekleri gelmiştir. Allah hepimizin dualarını kabul etsin.  :amin: :amin: :amin:
CANIM BİTTİ BİLE  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

O zaman allah kabul etsin canım. Bende yine onun niyetine bir tane okurum. İçimden geldi. İnşallah yüce mevlam kabul eder.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

--elif--

destina06 =  5

--elif-- =   5

<<<betty>>> =   5+1

✿گสЯเ_ќĮż✿ =7

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இ= 5

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ = 5

er♥su ヅ = 1

tuana16= 3

HASRET!M S@N@ = 3

xxcansuxx = 1 
[/color]

okunan 41 ALLAH kabul etsin inşallah  :amin:

HASRET!M S@N@

suzannn

BEN OKUDUM ALLAH KABUL ETSİN NİL ARKADAŞIMIZINDA YÜZÜ GÜLSÜN BEBEĞİ TUTUNSUN İNŞALLAH KUCAĞINA ALDIĞI GÜNLERİDE GÖRMEK NASİP OLUR :amin::amin::amin::amin::amin::amin::amin::amin::amin::amin::amin::amin::amin::amin::amin::amin::amin: