__nil__ arkadaşımıza 41 yasin okuyoruz yardımcı olurmusunuz

Başlatan --elif--, 10 Haziran , 2011, 20:39:19

« önceki - sonraki »

--elif--

nil arkadaşımız tüp bebek tedavisine başlamıştı bebişleri transfer edilmiş ve sonucu bekliyor şu anda gün sayıyor son 12 gün onun niyetine yasin okumak istedim sizinde yardım edeceğinizi düşünerek bu 12 gün içinde 41 yasini bitirelim arkadaşlar kim ne kadar okuyacaksa yazarsa sevinirim haftaya cuma gününe kadar bitmiş olsun tam cuma günüde dua ederiz RABBİM herkese hakkında hayırlısını versin  :amin:  :amin:

destina06

--elif--

YOK CANIM HERGÜN Bİ TANE DEĞİL İSTERSEN 5 TANESİNİDE BİR GÜNDE OKUYABİLİRSİN ALLAH RAZI OLSUN CNM  :amin:

--elif--

BU ARADA KONUYU AÇTIM AMA AÇILIŞI YAPMAMIŞIM  :k06:
BENDE 5 TANE ALAYIM ŞİMDİLİK

<<<betty>>>

canım hergün okumak isterdim ama günüm günüme uymuyor bulantılardan maalesef  :sad1:
şimdilik bi 5 tane ben de alayım, eğer eksik kalırsa ya da iyi hissersem kendimi tekrar alırım inşallah  :opucuk:
Allah yardımcısı olsun, Rabbim beklerken ona bol bol sabır versin, İnşallah meleğine hayırlısıyla kavuşur  :amin:

--elif--

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Haziran , 2011, 21:19:25
canım hergün okumak isterdim ama günüm günüme uymuyor bulantılardan maalesef  :sad1:
şimdilik bi 5 tane ben de alayım, eğer eksik kalırsa ya da iyi hissersem kendimi tekrar alırım inşallah  :opucuk:
Allah yardımcısı olsun, Rabbim beklerken ona bol bol sabır versin, İnşallah meleğine hayırlısıyla kavuşur  :amin:

SAĞOL CNM ALLAH RAZI OLSUN 15 TANE OLDU İNŞ. SENDE SAĞLICAKLA ALIRSIN MELEĞİNİ KUCAĞINA CUMAYA KADAR SÜRE VAR CNM AZ AZ OKU BULANTIN OLUYORSA ALLAH YARDIMCIN OLSUN  :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: --€lif-- - 10 Haziran , 2011, 21:24:38

SAĞOL CNM ALLAH RAZI OLSUN 15 TANE OLDU İNŞ. SENDE SAĞLICAKLA ALIRSIN MELEĞİNİ KUCAĞINA CUMAYA KADAR SÜRE VAR CNM AZ AZ OKU BULANTIN OLUYORSA ALLAH YARDIMCIN OLSUN  :amin:

SAĞOL CANIM DUALARIN VE GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN  :opucuk: ALLAH SENDEN DE RAZI OLSUN  :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

ELİFCİM 5 TANEDE BEN ALAYIM.AMA ŞİMDİ OKUYAMAM.ADETLİYİM.ÇARŞAMBA İTİBARİYLE OKURUM İNŞALLAH.  :amin:
BURAYA YAZARIM OKUDUKTAN SONRADA.RABBİM KABUL EDER İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

--elif--

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Haziran , 2011, 21:28:03
Alıntı yapılan: --€lif-- - 10 Haziran , 2011, 21:24:38

SAĞOL CANIM DUALARIN VE GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN  :opucuk: ALLAH SENDEN DE RAZI OLSUN  :amin: :amin:

cümlemizden inş.  :amin:

--elif--

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 10 Haziran , 2011, 21:46:44
ELİFCİM 5 TANEDE BEN ALAYIM.AMA ŞİMDİ OKUYAMAM.ADETLİYİM.ÇARŞAMBA İTİBARİYLE OKURUM İNŞALLAH.  :amin:
BURAYA YAZARIM OKUDUKTAN SONRADA.RABBİM KABUL EDER İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:

sağol ayşencim  :opucuk:

--elif--

ARKADAŞLAR 20 OLDU 21 TANE KALDI BAŞKA ALACAK ARKADAŞIMIZ YOKMU  :director:

--elif--

destina06 =  5
--elif-- =   5
<<<betty>>> =   5
✿گสЯเ_ќĮż✿ =5

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

--elif--

--elif--

destina06 =  5