27 Nisan , 2024, 16:30:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gülbeyaz Yeniden Çekilecek

Başlatan hüzünden_gelme, 08 Haziran , 2011, 20:42:04

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Son gelen haberlere göre Asis Yapım 2002 yılında Kanal D'de ekrana gelen "Gülbeyaz" dizisinin yeni bölümlerini çekmek için kolları sıvadı.

FOX KOLLARI SIVADI

Nejat İşler ile Şevval Sam'ı buluşturan dizi geçen yıllarda yaşamını yitiren ünlü müzisyen Kazım Koyuncu'nun hazırladığı müzikleriyle de akıllarda yer etmişti.
Gülbeyaz isimli sempatik Laz kızının renkli hikayesini anlatan dizinin bu kez Fox Tv için çekilmesi gündemde...
Henüz netleşmeyen dizinin oyuncu kadrosunun ise yeni isimlerden oluşacağı konuşuluyor

asya81

anlaşılan FOX tv hiçbirşey üretmeyecek sürekli eski dizileri ve tutmayan dizileri alıp yayınlayacak.gülbeyaz güzel bir diziydide yıllar geçmiş şevval sam ve nejat işler bile yaşlandı hangi tatla izlenecekki

elif35

amaaannn eski oyuncular izlemem ki ben kamuran usluer de öldüü o da olmucak gülbeyazın babaannesi öyle bir geçer zamanki de zaten ben ağlayarak izlerdim bazen izlemem bu yenisi olursa

βαlκιz

izlerim önceden izliyordum
sevdigim oyuncular  :occasion14: :occasion5:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

BAŞLASIN BAŞLASIN BEN ÇOK SEVİYORUM BU DİZİYİ

miray

Aah ah bende severdim bu diziyi
hiç kacirmazdim
ama gulbeyaz Nejat isler ve sevval sam la güzeldi
aynı tadı vereceğini zannetmiyorum  :-\

βαlκιz

YENİ OYUNCULARDAA İYİDİR İNŞALLAH İZLENİR UMARIM
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ŞEVVAL VE NEJAT YOK MU AAA İYİ OLMAZ O ZAMAN ::) ::)

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

tadinda bitmisti  :'( sevmiyom boyle sonrada civitmayi  :sad1:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: