Lavi Öznur'un Minik Sarper'i Kollarında :)

Başlatan Shadowqueen, 08 Haziran , 2011, 10:44:13

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

hayırlı olsun oznurcum  :amin:  :flowers: :opucuk: allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın  :amin: :amin:

galani

öznura ve minik oğluşuna hayırlı olsun,
güzel ve sağlıklı bir ömrü paylaşmanızı diliyorum
tebrikleeeeer :love7:

°•.ℓανιηуα.•°

canlarım benim.....

hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum kızlar...  :opucuk:

kızlar bu ne değişik bi  duygu ya... inanın doğduğu günden beridir uykusuz ve yorgunum ama yine de rabbim öyle bi güç veriyor ki... onun sevgisi her şeye kadir...

ilk kez girebiliyorum siteye... çünkü benim paşam biraz nazlı,ve sancılı :) gaz problemi çekiyoruz :(

kızlar bi de göğüslerim parçalandı... ağlaya ağlaya emzirmeye çalışıyorum ama çok zor... dua edin kızlar o yaralar geçsin...

hepinizi öpüyorum. yine en kısa zamanda girmeye çalışcam. oğlum bi düzene girsin de....

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım kendi sütünü krem gibi bol bol sür göğsüne
her emzirmeden önce ve sonra bide aklına geldikçe
en iyi faydayı onda gördüm ben
sende şifa bulursun inşallah

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

canım ceviz yağı sür her emzirmeden sonra.hem çocuğa bi zararı olmaz,yıkamana gerek yok.bende de olmuştu.çok sevindim...gözünüz aydın

°•.ℓανιηуα.•°

evet ayşegülüm sağıp sürüyorum. ama süt de öyle aman aman çok değil. zorla çıkarıyorum. zaten bebeğim ememediği için yara oldu bence.

ececim çok saol canım. karbonatlı suyla falan siliyorum. garmastan diye bi krem var onu kullanıyorum. zeytin yağı sürüyorum... ama geçer inşallah yaaa....

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 12 Haziran , 2011, 11:59:37
evet ayşegülüm sağıp sürüyorum. ama süt de öyle aman aman çok değil. zorla çıkarıyorum. zaten bebeğim ememediği için yara oldu bence.

ececim çok saol canım. karbonatlı suyla falan siliyorum. garmastan diye bi krem var onu kullanıyorum. zeytin yağı sürüyorum... ama geçer inşallah yaaa....

zeytin yağı da olabilir evet
ben krem kullanmıştım ama her defasında yıkamak gerekiyordu.allah yardımcın olsun canım, çok iyi anlıyorum seni.
ama o minik şeye bakınca uykusuzluk falan hiçbişe kalmıyo.
bi süre sonra alışıyorsun uykusuzluğa, vampir gibi dolaşmaya...biraz sabır düzeliyorlar sonrasında....

burcu MELEK

vayyyyyyyyyyyyyyyy dünürüm konuya biraz gec dalış yaptım kusura bakma ama yeni gördüm konuyu. allah saglıklı sıhatlı  güzel bir ömür nasip etsin damadıma  :amin:  :amin:  :amin: oglusunla ailenle cok güzel bir gelecek sizin olsun inşallah eeeee sıra benim kızda artık

°•.ℓανιηуα.•°

hepinize çok teşekkür ediyorum kızlar...

moralim çok bozuk. oğlumun tiroid hormonları düşük çıktı. bir sürü zararlı etkisi olurmuş,buna zeka geriliği de dahil. çok korkuyorum. hadi anne karnında beyin gelişimini etkilediyse....  emsali yaşayan arkadaşlardan yardım istiyorum....

Aytii

geçmis olsun canim  :-\

tedavisi varmi peki? ne diyo doktorlar  ???

°•.ℓανιηуα.•°

varmış aytenim... korkum anne karnındayken acaba bundan nasıl etkilendi.... çok üzgünüm...

Aytii

canim tedavisi varsa iyi çok iyi hemde  :) daha küçükken anlasilmis olmasida iyi bisey bence doktorlar ona göre tedbirlerini alirlar insallah tez zamanda sifa versin Rabbim Sarperime  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 16 Haziran , 2011, 15:32:00
amin canım amin... dua edin olur mu....

Tatlım dualarım seninle, endişe etme herşey yolunda gidecek inş. meleğin sağa sağlam bence merak etme  :opucuk:

ツgöçmen_54 ツ

hayırlı uğurlu olsun bebeğin canım..allah analı babalı büyütsün  :nazar: :nazar:
geçmiş olsun inşallah bi yanlışlık olmuştur..benim de amcamın oğluna topuktan alınan kan doğrultusunda otistik teşhisi koymuşlardı..2.yapılanda öyle bişey yok denildi..şimdi çok sağlıklı..yanılma payı olabilir demek istediğim..rabime emanet olun :opucuk: