Lavi Öznur'un Minik Sarper'i Kollarında :)

Başlatan Shadowqueen, 08 Haziran , 2011, 10:44:13

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

xxcansuxx

maşaallah  :nazar: :nazar: minik sarper e ve annesine  :nazar: :nazar: hoşgelmiş bir bebeğimonline bebeği daha  :muzz: :muzz: sağlıcakla normal doğum olması da ayrıca güzellll... Allah sağlıklı mutlu uzun ömürler versin  :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

TEBRİKLER CANIM.  :flowers:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

elif nisa

yellowrose

tebrikler öznurcum :k06: :k06: Allah sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin oğluşunu, hayırlı uzun ömürlü olsun inşallah sarper bebek :amin: :nazar:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: MAŞALLAH SUBHANALLAH HOŞGELDİN GUZEL YAKILŞIKLI BEBEK ÖZNURCUM ALLAH ANALI BABALI BUYUTMEYİ NASİP ETSİN SAGLIKLI SIHATLI  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

serife26

MAŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar:
Allah nazarlardan saklasın seni ve bebişini,uzun ve güzel bir ömürde hep beraber yürümeniz dileğiyle,sevgiler :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

izemsevi

tebrikler öznur allah anneli babalı büyütsün

aydinays

:nazar: :nazar: :nazar: Maşallah canım sende kurtuldun Sarperin kucağında darısı başımıza cnm benim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

seda87

maşallah canm benim allah hayırlı uğurlu etsin inş  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:darısı bizlerinde başına hayırlısyla :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ Nilda♥ღ

canım sende kurtuldun hayırlı uğurlu olsun inş. allah sağlıkla sıhhatle büyütmek nasip etsin salihlerden eylesin inş. :amin:
.   

elif35

ayy ne zaman bir normal doğum haberi alsam karnıma sancı giriyor normla doğurduğumdan zaarr  :ehi: :ehi:
demek öznur'un sarper'i dünyaya merhaba dedi inş vatanına milletine anasına ve babasına hayırlı bir evlat olur  :flowers:

asya81

canım tebrik ederim allah analı babalı büyütsün :amin: :amin: sağlıkla daha güsel günlerini görün :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Öznur'cum gözün aydın tatlım benim  :flowers: :love9: :opucuk:
Allahım sağlıkla büyütmenizi nasip etsin :amin:
Yüzünüzden tebessüm ailenizden saadet eksik olmasın :amin:
bol bol sütlü günler :flowers:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

GÖZÜN AYDIN CANIM ALLAH KUZUNA UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN..