27 Nisan , 2024, 08:50:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Müjdeler Olsun Seda87 Çok Şükür Hamile

Başlatan KasrıCinan, 06 Haziran , 2011, 12:24:16

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

büşracım hemşooooooooooommm çok sevindimmm  :muzz: :muzz: :muzz:

hayırlı olsun tatlım. bizim memlekete bi kuzu daha geliyo  :hieyt: :hieyt:  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

neaman öğrendin eşine söyledin mi?
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

banu_fth

Alıntı yapılan: seda87 - 06 Haziran , 2011, 12:26:01
allah razı olsun canm yaaa gözlrim nasıl doldu anlatama sana  çok heycanlıyım sümeyra ne olacak bıundan sonra bilmiyorum rabbim istyen herkse nasip etsin inş

ayyyyyyyyy canıııııııımmm çok sevindimmmmmmmmmm..  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sağlıkla kucağına almak nasip etsin ..  :amin: :amin:  ayy maşşallah sana .. dikkat et olurmu kendine  :opucuk: bizide bilgilendir  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

sellini

Alıntı yapılan: seda87 - 06 Haziran , 2011, 12:32:58
kızlar kan testi için çok erken değil mi günüm 4 üydü  2 günde çok düşük çıkar sonuç biraz bklesmmi neee :dontknow: :dontknow:

Sedacığım canım çok sevindimmm   :hieyt:  :hieyt: :opucuk:  :muzz:  :muzz:  :hello2:  :hello2: Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. Canım kan testi için hiç erken değil. Korkma hiç düşük çıkmaz Allah'ın izniyle. Ben adetime 1 gün kala test yaptırmıştım. 167'ydi. Şimdi ikizlere hamileyimmm  :muzz:  :muzz:  :muzz: Tebrikler canım benimm  :hello2:  :hello2:

[url=http://www

cano_m

sedacım bugün 2. bebiş haberini de senden aldıkk. tebrikler tatlım allah kucağımıza almayı nasip etsin inşaallah canım.  :nazar:  :nazar:  :amin:  :nazar:  :nazar:

susanna

ayyy sedaaa cokk sevindiiimm  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt: tebrik ederim arkadasim allah tamamina erdirsin insallah
:nazar: :nazar: :nazar:

seda87

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 06 Haziran , 2011, 13:29:21
büşracım hemşooooooooooommm çok sevindimmm  :muzz: :muzz: :muzz:

hayırlı olsun tatlım. bizim memlekete bi kuzu daha geliyo  :hieyt: :hieyt:  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

neaman öğrendin eşine söyledin mi?

teşekkür edrim canm çook sağol bugün test yaptım canm 2 günlk gecikmyle belli oldu eşimd e yanımdaydı canm yaa çok sevindi o bndn çok sevindi :k06: :k06:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Haziran , 2011, 13:31:26
Alıntı yapılan: seda87 - 06 Haziran , 2011, 12:26:01
allah razı olsun canm yaaa gözlrim nasıl doldu anlatama sana  çok heycanlıyım sümeyra ne olacak bıundan sonra bilmiyorum rabbim istyen herkse nasip etsin inş

ayyyyyyyyy canıııııııımmm çok sevindimmmmmmmmmm..  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sağlıkla kucağına almak nasip etsin ..  :amin: :amin:  ayy maşşallah sana .. dikkat et olurmu kendine  :opucuk: bizide bilgilendir  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk:teşkkür ederim canm benim yaa bu sefer daha dikkatli olacam inş canm  :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

Alıntı yapılan: sellini - 06 Haziran , 2011, 14:28:00
Alıntı yapılan: seda87 - 06 Haziran , 2011, 12:32:58
kızlar kan testi için çok erken değil mi günüm 4 üydü  2 günde çok düşük çıkar sonuç biraz bklesmmi neee :dontknow: :dontknow:

Sedacığım canım çok sevindimmm   :hieyt:  :hieyt: :opucuk:  :muzz:  :muzz:  :hello2:  :hello2: Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. Canım kan testi için hiç erken değil. Korkma hiç düşük çıkmaz Allah'ın izniyle. Ben adetime 1 gün kala test yaptırmıştım. 167'ydi. Şimdi ikizlere hamileyimmm  :muzz:  :muzz:  :muzz: Tebrikler canım benimm  :hello2:  :hello2:
inş canm valla doktorlar çok yıpratıyor insanları die korkuyorum ama yapacam gidip kan testimi

seda87

Alıntı yapılan: cano_m - 06 Haziran , 2011, 14:29:29
sedacım bugün 2. bebiş haberini de senden aldıkk. tebrikler tatlım allah kucağımıza almayı nasip etsin inşaallah canım.  :nazar:  :nazar:  :amin:  :nazar:  :nazar:
evet canmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:amiin canm sağ salim alaım kucaklarımıza inş :amin:

seda87

Alıntı yapılan: susanna - 06 Haziran , 2011, 14:32:59
ayyy sedaaa cokk sevindiiimm  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt: tebrik ederim arkadasim allah tamamina erdirsin insallah
:nazar: :nazar: :nazar:
allah razı olsun tatlııım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:amiin inş canm dualarınızı ksit etmyin canm :amin: :nazar: :nazar:

seda87

Alıntı yapılan: aydinays - 06 Haziran , 2011, 13:10:41
Canım tebrikler . Allah tamammını erdirsin inşallah. Çok dikkat et kendine ve bir an önce git doktora ilk gebeliğinde düşük yaşadığını falan herşeyi anlat canım. Allah ayrdımcın olsun canım benim.
sağol kuzzuuuuum benim çok sağol anlatacam canm inş birşey çıkmaz vala korkular basmış beni

seda87

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 06 Haziran , 2011, 12:50:09
TEBRİKLER TATLIM COK SEVİNDİM ALLAH KUCAGINA ALDIGIN GÜNLERİDE GÖSSTERSİN
canancım canm benim inş canm allah sana da nasip etsin canm arkadaş
ım hep dularımdasınız yeminle allah razı olsun canm :opucuk: :opucuk:

seda87

Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Haziran , 2011, 12:50:03
tebrik ederim tatlim rabbim melegini bu sefer sana bagislasin cook dikkat et kendine :nazar:
amiiiiiiiiin canm allah aynı acıları yaşatmaz inş darısı en yakın senin de başına canm inş :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9:

seda87

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Haziran , 2011, 13:12:45
sedoşumm hayırlı olsun çoook sevindimmmm :hieyt: :hieyt: :hieyt:Rabbim sağlıklı,sorunsuz bir gebelik nasip etsin inşallah :amin:
amiin canm sağol pisiciğim benim :opucuk: :hieyt: :hieyt:

seda87

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 06 Haziran , 2011, 13:12:56
seda canım çok sevindmi.Allah a şükürler olsun.inşallah kucağına da alırsın canım.darısı başımıza :opucuk: :opucuk: :opucuk:
canm benim çok teşekkür edrim allah sizlere versin canm inan ki hamile kalmak sorun dğil allah herkese veriyor ama bu hamileleiği sürdürmek artık sorun bebkler yaşamıyor :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:rabbim yaşatmasın kimsye inş :amin: :amin: :amin: