27 Nisan , 2024, 09:02:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Müjdeler Olsun Seda87 Çok Şükür Hamile

Başlatan KasrıCinan, 06 Haziran , 2011, 12:24:16

« önceki - sonraki »

cano_m

bulantıların olması gayet iyiymiş. hamilelikte oluşan bi hormonu çokça salgılıyomuşuz bu ara bu da hamileliğin gayet iyi gittiğine bi işaretmiş canım internette araştırdım  :laughing7:  :nazar: amin canımmm allahh nazarlardan saklasın bebişlerimizi ve bizleri  :nazar:  :amin:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: seda87 - 10 Haziran , 2011, 22:39:39
Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 10 Haziran , 2011, 20:46:31
sedacım epeydir girmiyordum nasıl mutlu oldum bilemezsin Allah  tamamına erdirsin canım hayırlı uğurlu olur İnşallah
allah razı olsun zehracım rabbim sanada nasip etsin canm yaa ina namazlarım da bile hep sizlere dua ediyorum kızlar
aMİN KUZUCUM HAYIRLISINI VERSİN RABBİM CÜMLEMİZE

seda87

Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 11 Haziran , 2011, 17:32:57
Alıntı yapılan: seda87 - 10 Haziran , 2011, 22:39:39
Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 10 Haziran , 2011, 20:46:31
sedacım epeydir girmiyordum nasıl mutlu oldum bilemezsin Allah  tamamına erdirsin canım hayırlı uğurlu olur İnşallah
allah razı olsun zehracım rabbim sanada nasip etsin canm yaa ina namazlarım da bile hep sizlere dua ediyorum kızlar
aMİN KUZUCUM HAYIRLISINI VERSİN RABBİM CÜMLEMİZE
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

kızlar bugün sabah ağzımın acayip tadıyla uyandım :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:sanki paslı bir demir yemişimde ağzımda tadı ve kokusu kalmış gibiydi ya anlatamam ne yediysem hep o tat geldi ağzıma bu normal mi yaa :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

aydinays

efet canım malesef ki normal bak bizim 4. ayımız bitti hala o iğrenç tat benim ağzıma geliyor. Ne yapalım canım anne olmak hiç kolay değilmiş.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

seda87

HEEEEEEY GİDİ GÜNLER HEEEY.ZMAN NASIŞDA AKIP GİTMİŞ HİÇ FARKETMEDEN.DAHA DÜN GİBİ HAMİLE HABERİMİ SÜMEYRA VERMİŞTİ NASILDA KORKUYORDUM ACABA BEBEĞİME BİŞE OLURMU ACABA BU SEFERDE DÜŞÜK YAPARMIYIM KANAMAM OLURMU :y25: :y25:KORKA KORKA BİR HAMİLELİK GEÇİRDİM.ŞİMDİ BEBEĞİM OLDUDA KUCAĞIMDA :nazar: :nazar: :nazar:MAŞALLAH HEMDE YİNE SÜMEYRA TEYZEMİZ DOĞUM MÜJDEMİZİ VERDİ SİTEYE :opucuk: :opucuk: :opucuk:RABBİM BURDA HAMİLE OLAN ARKADAŞLARIMIZIN YARDIMCISI OLSUN İNŞ.HAMİLE OLMAYI BEKLEYENLERİNDE İNŞ EN YAKIN ZMANDA BEBİŞLERİ OLUR.AKLIMA GELDİ BAKAYIM DEDİM NELER YAŞAMIŞIM O ZMANDA MEĞERSE.HERŞEY GELİP GEÇİYORMUŞ ALLAH CAN SAĞLIĞI VERSİN YETERKİ :amin: :amin: :amin:

nurefşanelif

böyle güzel haberler çok mutlu ediyor .........
mmaşallah allah analı babalı büyütsün cnm inş
inş gün gelir biz de böyle bir yazı yazarz siteye  :opucuk: :opucuk:

seda87

Alıntı yapılan: nurefşanelif - 08 Mart , 2012, 21:10:46
böyle güzel haberler çok mutlu ediyor .........
mmaşallah allah analı babalı büyütsün cnm inş
inş gün gelir biz de böyle bir yazı yazarz siteye  :opucuk: :opucuk:
amiin canm çook sağol.inş canm darısı başınıza inş :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 08 Mart , 2012, 21:07:07
HEEEEEEY GİDİ GÜNLER HEEEY.ZMAN NASIŞDA AKIP GİTMİŞ HİÇ FARKETMEDEN.DAHA DÜN GİBİ HAMİLE HABERİMİ SÜMEYRA VERMİŞTİ NASILDA KORKUYORDUM ACABA BEBEĞİME BİŞE OLURMU ACABA BU SEFERDE DÜŞÜK YAPARMIYIM KANAMAM OLURMU :y25: :y25:KORKA KORKA BİR HAMİLELİK GEÇİRDİM.ŞİMDİ BEBEĞİM OLDUDA KUCAĞIMDA :nazar: :nazar: :nazar:MAŞALLAH HEMDE YİNE SÜMEYRA TEYZEMİZ DOĞUM MÜJDEMİZİ VERDİ SİTEYE :opucuk: :opucuk: :opucuk:RABBİM BURDA HAMİLE OLAN ARKADAŞLARIMIZIN YARDIMCISI OLSUN İNŞ.HAMİLE OLMAYI BEKLEYENLERİNDE İNŞ EN YAKIN ZMANDA BEBİŞLERİ OLUR.AKLIMA GELDİ BAKAYIM DEDİM NELER YAŞAMIŞIM O ZMANDA MEĞERSE.HERŞEY GELİP GEÇİYORMUŞ ALLAH CAN SAĞLIĞI VERSİN YETERKİ :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ