Müjdeler Olsun Seda87 Çok Şükür Hamile

Başlatan KasrıCinan, 06 Haziran , 2011, 12:24:16

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

06 Haziran , 2011, 12:24:16 Son düzenlenme: 05 Ağustos , 2011, 10:27:43 g10ca
BİTANEM ÇOK SEVİNDİM ÇOK MUTLU OLDUM. :nazar: RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN İNSALLAH MELEĞİN BU SEFER SENİ BIRAKMAZ.İNSALLAH KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖRÜRÜZ.ALLAHIMA SÜKÜRLER OLSUN MİNİK KELEBEĞİN SENİ HİÇ BEKLETMEDİ BAK.
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :love7: :love7: :love7: :love7: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ Nilda♥ღ

hayırlı olsun arkadaşım allah sağlıkla kucağına almayıda nasıp etsinn  :amin:
.   

seda87

allah razı olsun canm yaaa gözlrim nasıl doldu anlatama sana  çok heycanlıyım sümeyra ne olacak bıundan sonra bilmiyorum rabbim istyen herkse nasip etsin inş
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

İNANIYORUM BU SEFER ÇOK SAĞLIKLI BEBİSİN OLACAK BİTANEM. :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 06 Haziran , 2011, 12:25:12
hayırlı olsun arkadaşım allah sağlıkla kucağına almayıda nasıp etsinn  :amin:
çok sağol birtanem yaaa :opucuk: :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Aytii

Tebrikler  :flowers: Allahim kucaginada almayi nasip etsin  :amin:

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Haziran , 2011, 12:26:25
İNANIYORUM BU SEFER ÇOK SAĞLIKLI BEBİSİN OLACAK BİTANEM. :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
inş canm inş allah yüzümüz baksın inş :nazar: :nazar: :nazar:

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 06 Haziran , 2011, 12:26:01
allah razı olsun canm yaaa gözlrim nasıl doldu anlatama sana  çok heycanlıyım sümeyra ne olacak bıundan sonra bilmiyorum rabbim istyen herkse nasip etsin inş
HEMEN KAN TESTİNE KOSUYORSUN YARIN CANIM.VE YARIN DAHA ÇOOK SEVİNİYORUZ.HİİÇ KORKMA ALLAHA GÜVEN.BAK BEN HEP DUA ETTİM ÇOK SÜKÜR 10.HAFTAMA BİLE GİRDİM VE BADİRELER DE ATLATTIM KANAMA FİLAN AMA RABBİM BU SEFER MELEĞİMİ BANA BAĞISLADI.SENİNDE ÖYLE OLACAK TAMAM.HEP ESİNLE ELİNİ KARNINA KOY EL MÜBDİU İSMİNİ 99 KERE OKU.BEBEĞİN SAĞLIKLI OLMASI DÜSMEMESİ İÇİN OKUNUYOR.

tulayysl

canım tebrik ederim cok sevindim cok gözün aydın dualarımız sennle tatlım. insallah sağlıklı guzel bir gebelik gecirrsin

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Haziran , 2011, 12:28:48
Alıntı yapılan: seda87 - 06 Haziran , 2011, 12:26:01
HEMEN KAN TESTİNE KOSUYORSUN YARIN CANIM.VE YARIN DAHA ÇOOK SEVİNİYORUZ.HİİÇ KORKMA ALLAHA GÜVEN.BAK BEN HEP DUA ETTİM ÇOK SÜKÜR 10.HAFTAMA BİLE GİRDİM VE BADİRELER DE ATLATTIM KANAMA FİLAN AMA RABBİM BU SEFER MELEĞİMİ BANA BAĞISLADI.SENİNDE ÖYLE OLACAK TAMAM.HEP ESİNLE ELİNİ KARNINA KOY EL MÜBDİU İSMİNİ 99 KERE OKU.BEBEĞİN SAĞLIKLI OLMASI DÜSMEMESİ İÇİN OKUNUYOR.
inş canm tamam .çok sağolun kızlar mesajlarınız için isteyenlere rabbim hemen nasip etsin inş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Nezo

Tebrikler Canım Hayırlı Uğurlu Olur İnşallah.

seda87

kızlar kan testi için çok erken değil mi günüm 4 üydü  2 günde çok düşük çıkar sonuç biraz bklesmmi neee :dontknow: :dontknow:

seda87

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 06 Haziran , 2011, 12:32:58
kızlar kan testi için çok erken değil mi günüm 4 üydü  2 günde çok düşük çıkar sonuç biraz bklesmmi neee :dontknow: :dontknow:
CANIM BEN GÜNÜMDEN ÖNCE GİTTİM 1 2 GÜN ÖNCEYDİ GALİBA 462 DEĞER ÇIKMISTI.BENCE GİT.SONUÇTA 1 DÜSÜK YASADIN.BUNDA DAHA TEDBİRLİ OL TAMAM.ÇOK DİKKAT ET.YAT HEP