Şİmdiye Kadar ki en romantik anınız?

Başlatan hüzünden_gelme, 05 Haziran , 2011, 13:24:51

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Şimdiye kadar eşinizle, sevgilinizle, nişanlınızla yaşadığınız romantik anılarımızı paylaşalıım:)

tweety0555

Aytii

ben tamamen odun oldugum için hatirlamiyorumki  :suclu:

tweety0555

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 05 Haziran , 2011, 16:06:26
Alıntı yapılan: tweety0555 - 05 Haziran , 2011, 16:04:58
düğün gecem:))) :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ay aslında esım olmadan once benı ılk optugu anda var ama esınız dedıgı ıcın dedım...aman evlendıkten osonra ne romantızmı ayol...hersey gızlı ıken guzeldı :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :k06: :k06: :k06:

elif35

o zaman nişanlıydık ilk sevgililer günümüz şimdi oturduğumuz eve geldik akşam yemek yedikten sonra hediye alamadım maaşımı almadım demişti bende üzülmüştüm ama belli etmedim ( şimdi olsa yolarım  :k06:) neyse ben oturuyorum öyle ellerimden tuttu gözlerimi elleriyle kapattı oturma odasına geldik gözlerimi açtı ve bana tek taş yüzük verdi yanında da pembe incili gümüş takı setiyle beraber o an benim için çok romantikti  :love3:

βαlκιz

06 Haziran , 2011, 17:38:55 #6 Son düzenlenme: 06 Haziran , 2011, 17:46:01 βαlκιz
başbaşa geçirdigimiz her an bir öncekinden daha romantik oluyor  hangisini yazim bazıları yazılmaz zaten  :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

HASRET!M S@N@

bir aksam erciyeste manzara izlerken tam önümüzde havai fişeklerin atılması cok güzel bir gündü

Dilara Ebrar

bebiş olasıya kadar insan bi sürü romantik zaman yaşar..hanki birini yassak.canım kocişim hep romantiktir  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ayla89

bizim her anımız birbirinden güzel ve romantik :love9: :love7:

Nezo

aşkitoom

Lă_Tăhzen!

valla kızım oldugundan beri ne romantlık kaldı ne duygusallıkkk  :-\

hatırlamıyorum bılee

keyameya

geçtiğimiz nisan ayının 20 si bizim nişan yıldönümümüzdü.ve ben bunu akşam saat 8 civarlarında hatırlayabilmiştim :k06: eşim saat 9 da işten gelicekti ve acilen bişeler yapmam gerekiyodu.öncelikle eşimin en sevdiği yemeklerle başladım işe.en sevdiği çorbayı yaptım ve buzluktan mantı çıkarıp hazırladım.mutfaktaki işlerim bitince hemen gidip 5 dk da gelinliğimi giydim (içine biraz zor girdim ama girebilmiştim nihayetinde :laughing7: ) saçlarıma da bi maşa çekip sıradan bi topuz yaptım.hafiften de makyaj tabi.1 saat içinde gelin olmuştum :toothy10: eşimin hatırlamıycanı zaten adım gibi biliyodum.aslında bende bu tür günlere pek önem vermem ama ilk olduğu için çocukluk yaptım galiba ;D saat 9 civarlarında eşim geldiğinde kapıyı gelinliğimle açmıştım ve şok olmuştu.iltifat üzerine iltifatlar yağdırmıştı :love3: hatta hiç unutmam ' seninle birlikte geçirdiğim hergün seni biraz daha seviyorum' demişti :love9: :love9: benim mutluluktan gözlerim dolmuştu.sonra nişan günümüzü yad etmiştik ve yer yer gülmüş yer yer duygulanmıştık :love7: harika bi gündü :love8: