endişeleniyorum:)

Başlatan aşkitoom, 01 Haziran , 2011, 17:00:20

« önceki - sonraki »

aşkitoom

arkadaşlar ben doğum yapalı 3 ay oldu,loğusalığım 15 gün sürdü.sonra kanamam bitti.nisanın 25indede adet oldum,7 gün sürdü.bu ayın 25inde olmam gerekiyordu,fakat 6 gün geçti korkuyorum.eşim korunuyor(prezervatifle),ama yinede endişeleniyorum.acaba kaydımıydı veya yırtıldı mı falan diye.önce hamile olmak için ne yapacağımızı bilmezdik,şimdide korkuyoz:)yardım edin yaaa...

Lă_Tăhzen!

yok canım endişelenme duzensizlik olabılır  daha çok yeni

egerki bukadar endişelenıyorsun al bı test yap ki sanmıyorum

derbeder

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 01 Haziran , 2011, 17:12:06
yok canım endişelenme duzensizlik olabılır  daha çok yeni

egerki bukadar endişelenıyorsun al bı test yap ki sanmıyorum

bencede..

bu yuzden bir gun hamile kalirsam sanirim ben hicc korunmiycam  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

aşkitoom

işte insan tasalanıyor,eşim alacaktı test.tabi unutmazsa,bi bakacam.bide hamile oluyomuşum,ayyy çok zor bi süreç olur yaaa.bebeğim o zaman 11 aylık olacak,buda yeni doğacak.insanı ürkütüyor:)

derbeder

hatirladigin kadariyla yirtilma filan olmadiysa suphe etmene bence gerek yok.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

en iyisi bi test yapmak canım aman dikkat edelim yaaa bende korkuyorum :-ooo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

aşkitoom

Alıntı yapılan: βαlκιz - 01 Haziran , 2011, 17:32:45
en iyisi bi test yapmak canım aman dikkat edelim yaaa bende korkuyorum :-ooo
cnm yine senin çocuklar büyüdü,benim öyle bişey varsa kızım daha 3 aylık.onunla mı ilgilenecem,hamileliğimle mi ev işleriyle mi.çok zor bir süreç olur benim için.yinede herşeyin hayırlısı.

aşkitoom

arkadaşlar bebeğimin kontrolü için gittiğimde kendimde kan tahlili verdim.inşallah şuan hamile değilimdir,ben sonucu alınca haber ederim.

HASRET!M S@N@

ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN CANIM

Belgink.

cnm neoldu öğrendinmi sonucu

aşkitoom

öğrendim sonuç negatif ama ben hala adet olmadım yaa.geçen ay olmuştum 25inde, offff.

Lă_Tăhzen!

emzirdigin için sut korur derler gecıkebılır  merak etme benım 1 yıl aradan sonra geldı gecen ay bakalım bu ay gununde gelcekmı yuzum sıvılce dolduu :D

aşkitoom

arkadaşlar ben daha adet olmadım yaa,günümü 18 gün geçti.1 hafta önce tahlilde yok çıktı.
sütüm koruyor desem öbür ayda olmazdım...

galani

Alıntı yapılan: aşkitoom - 13 Haziran , 2011, 23:21:32
arkadaşlar ben daha adet olmadım yaa,günümü 18 gün geçti.1 hafta önce tahlilde yok çıktı.
sütüm koruyor desem öbür ayda olmazdım...
günaydın arkadaşım,
bi test daha yapsan ya, merak ettim ben de,
Allah yardımcın olsun..

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım benim loğusa dönemim nerdeyse 40 gün sürdü... İlk reglimi de oğlum beş aylıkken oldu daha sonra iki ay olmadı... emzirme döneminde gecikmeler bence normal