29 Nisan , 2024, 18:44:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Canım Ablam թıг թıг Hoşgeldin Aramıza :))

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 25 Mayıs , 2011, 17:48:35

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

25 Mayıs , 2011, 17:48:35 Son düzenlenme: 26 Mayıs , 2011, 14:51:10 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
թıг թıг
benim ameliyat olacak ablammış  :laughing7: benim bu siteye üye oldugumu biliyodu oda beni işletecekmiş güya ama iyi işletmedi söledi ben kevserin ablasıyım diye canım ablacım hoşgeldin sitemize inanki bu site çok güzel bi site çok güzel arkadaslıklar ,dostluklar var zaten sende sohbet ettikce anlarsın  :opucuk: :opucuk: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: inş pazartesi ameliyatın guzel gececek sen hiç üzülme içini rahat tut biz sana hep dua etcez  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :flowers: :love3: iyiki benim ablamsın  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Aytii

aramiza hosgeldin Kevserin ablasi  :flowers: amelyatin iyi geçer insallah Rabbim sifasini versin  :amin:

asya81

aramıza hoşgeldin sefa getirdinnnn  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: eminim kevser kadar tatlısındır  :love9: :love9: ameliyatınıda çarçabuk sağlıkla atlatırsın inşallah  :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

26 Mayıs , 2011, 02:04:09 #9 Son düzenlenme: 26 Mayıs , 2011, 02:07:58 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 26 Mayıs , 2011, 01:59:05
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 26 Mayıs , 2011, 01:57:55
aramıza hosgeldın kevserın annnesi  :opucuk: :flowers:
KIZ ABLASI  :toothy10: :toothy10: UYKULUSUN GALIBA  :ehi:
DERS CALISIYORDUM YORULDUM DEMEK KI  :ehi:

KUSURA BAKMA KEVSERIM ABLAN ARAMIZA HOS  GELMIŞ ALLAH ONA ŞİFALAR VERSIN  :amin:

♥ღвüşяαღ♥

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR SAGOLUN HEPİNİZ ABLAM GİRMİYO PEK AMA AMELİYATTAN SONRA GİRER BURAYA ARTIK  :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk: HEPİNİZİ ÖPÜYORUM  :opucuk:

belkis_nur

:hello2:     hos geldin kevserin kiymetli ablasi       :hello2:      :flowers:      allah sifa versin canim .... insallah ameliyatin guzel gecer      :opucuk:

Balböceği

Hosgeldin kevserin ablasi ama seni goremedik  :k06:

Benim niye ablam yok  :cildir: :k06:

suzannn